Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Kurde, tamta fotka nie daje mi spokoju :classic_cool:🖐️. Jak to 5-7 cm za nisko :D ? Przeciez widze dokladny zarys :classic_cool:. Chyba nie powiesz mi, ze to moja wyobrania :D🖐️ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz budowy ciała kobiety? :classic_cool: a po drugie, nie mam tak krótkich nóg, nie noszę tak krótkich sukienek i masz bujną wyobraźnię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez widze, ze nie masz krotkich nog :classic_cool:. Uwielbiam takie nogi u brunetek z dlugimi und lsniacymi wlosami :classic_cool:🖐️. Mam zaznaczyc w paincie :D🖐️ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o koorwa :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ faktycznie tak to wygląda :D 🖐️ ale to nie moje majty, chociaż miałam wtedy podobne :classic_cool: a tak w ogóle myślałam, że piszesz o innym 'zarysie' :D zwracam honor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech Ci bedzie, w ramach zaufania jestem sklonny Ci uwierzyc :classic_cool:🖐️ Oczywiscie, ze nie chodzilo mi o tamten "zarys", to byloby zbyt trudne do zauwazenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pisze cały czas o bieliźnie, perwersie :classic_cool: myślałam, że miałeś na myśli ten cień na linii sukienka/nogi :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ten cien jest dosc podejrzany, a do tego skrzyzowane nogi :classic_cool:. Hmmm... :classic_cool: To pewnie slynny Mr. Pleasure :classic_cool::D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graal dopiero po odkryciu całej mapy, chyba że dobrze oszukujesz :classic_cool: nie... on akurat też ma celibat do czerwca :classic_cool: 🖐️ z trudem to przyjął, ale ktoś ma mu to wynagrodzić :classic_cool: żeby trzymać Cię z dala od takich zapędów, następne foto będzie w dresach brata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, zamiast sie uczyc to gadam z cleverbotem :D🖐️ Tym razem bedzie bez "niespodzianek" :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialem sie upewnic, bo moze wolisz inna "scenerie" :D🖐️ Moge byc polprzytomny, ale ok :classic_cool:. Potem nie bedzie mi sie chcialo specjalnie zakladac garniaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'scenerie' :classic_cool: miało być z rozsądkiem, PÓKI CO. :classic_cool: więc się nie wychylam za bardzo z propozycjami :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale Cie nie prowokuje :classic_cool:. Masz nieczyste mysli, ktorych podobno planowalas sie pozbyc :classic_cool:🖐️ Ciekawe co planujesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×