Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

a tak w ogóle to zripostowałabym, bo mam zdjęcie gdzie uśmiechnęłam się do dołu i wyglądam podobnie :classic_cool: ale zbyt głupio żeby to rozpowszechniać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wlasnie o TYM, perwersie :D🖐️:classic_cool: Ey, rok temu gdy nie golilem sie przez 4 dni to moja rowiesniczka na wigilii u znajomych powiedziala do mnie "dzien dobry", bo myslala, ze mam 24-25 lat :D🖐️ Nie wypre, co najwyzej troche sie posmieje :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawodowe Podłuchiwacze
Garen, Potęga Demacii Rozpowszechniac ? Przeciez to nasza prywatna korespondencja - Nie do końca :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, gole sie co 2-3 dni, zalezy od tego czy mi sie chce :classic_cool:🖐️. A wczoraj musialem sie ogolic, bo dzisiaj byl egzamin :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie rozumiałam tego po co faceci się golą 😭 przecież zarost na twarzy jest zayebisty :classic_cool: wyślij mi kiedyś foto z 5 dniowym :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po egzaminach, gdy juz wroce do rodzinnego domu :classic_cool:🖐️ PS: za taka fotke dostane jakas "niespodzianke" :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie 😭:classic_cool: ? Oj, bo uczylem sie do egzaminu i analizowalem pewne zdjecie w nadziei, ze moze jeszcze znajde jakies pikantne szczegoly :classic_cool::D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabym o tym napisać książkę, żeby w pełni odpowiedzieć 😴 aha 😴 to w sumie dobrze, że tak wyszło, bo na dzisiejszych faktycznie widać :classic_cool: doranocełe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze dobrze wyszlo, bo w koncu moglem zobaczyc Twoje zajeebiste wlosy w calej okazalosci :classic_cool:❤️ A co do negocjacji to mozesz sie pochwalic jak wygladasz w tym co ostatnio kupilas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę 😭 przytyłam kilogram 😠 😴 😭 zayebiste nie? :classic_cool: mogę Ci wsyłać jeszcze lepsze, ale też nie wyraźne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno zauwaze roznice 😴:classic_cool: Zajeebiste to malo powiedziane, nie dalbym Ci spokoju, gdybym nie mogl ich dotknac :classic_cool::D{czesc]. Czekam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×