Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Nigdy nie zakladalem tematow na kafe z zapytaniem o cos :classic_cool:. Jesli zakladam temat to jako podszyw albo wczesniej tematy skierowane do Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie próbuje, bo będę się śmiała :P ewentualnie odsłuchasz już na dzień dobry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest niemozliwe, serio :classic_cool:. Wystarczy, ze przed snem ustale sobie w myslach o ktorej godzinie mam wstac. Obudze sie ZAWSZE 10-20 min przed ta godzina :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz dobijać się na mój telefon w każdą środę i czwartek, bo wtedy mam największe problemy ze wstaniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W srody ok, bo mam wyklad o 9 :classic_cool:.W czwartki bedzie maly problem, bo wstaje zazwyczaj o 10-11 :classic_cool: Dobra, w takim razie poslucham Twojego glosu dzisiaj rano :classic_cool:. Dobranoc i milej zabawy podczas swietowania 👄:classic_cool:. Badz grzeczna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zyeepałeś, bo wymyśliłam już teks na dobranoc 😭 danke, nie miłego wyjścia z koleżanką 😴 :P i kolorowych 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialem poczekac max 5 min na Twoja odpowiedz, a ze mnie zaintrygowala to odpisalem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×