Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Wczesniej przygotuj odpowiednie rysunki w Paint'cie :classic_cool: Juz sobie przypomnialem dlaczego nie chodzilem na zakupy z mamele 😴. Mialybyscie naprawde duzo wspolnych tematow nt. szpilek,perfum i ciuchow 😴:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna porażka. oh, kurva jestem dziś prawie jak kopciuszek :( zamiast o 12 uciekłam o 11, zamiast zgubionego pantofla - siniak na piszczelu, a książę? jak sobie narysuję w paincie właśnie 😭 powiedz, ze miałeś lepsiejszy dzień chociaż :( pomjajac zakupy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porownaniu do Twojego dnia moj byl udany, chociaz nie bylo w nim nic niezwyklego :classic_cool:. Co Ci sie stalo w piszczel 😭 ? Gdyby byl tam jakis ksiaze to na pewno nie zyczylbym milej zabawy 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobrze :classic_cool: nie wiem, pewnie o coś lekko się uderzyłam :O co dziś robisz? wracasz do L?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napij sie mleka, powinno pomoc na siniaka :classic_cool: Niestety wracam :(. Na szczescie za troche ponad 2 tyg wracam na dluzej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oplaca mi sie jezdzic pociagiem, bo podroz trwa 4h :D🖐️. Ale masz racje, to i tak najpozniejsza pora na transport :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są dwie opcje wytłumaczenia Twojej odpowiedzi, ciekawa jestem która jest prawdziwa :classic_cool: 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nigdy nie zapytam o poradę 😠 :classic_cool: zobowiązałam się do czegoś, więc muszę cierpieć 😭 jak piwo z koleżanką? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, powspominalismy stare dobre czasy, wspolny polonez na studniowce i ogolnie, bo ona tez studiuje prawo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×