Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Tak, chociaz to na pewno jeszcze nie wszystko :classic_cool:. Dobranoc i milych snow, gdy juz spelnisz swoj obowiazek, Kroliczku o dobrym serduszku 👄:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu bez polskich znakow :classic_cool:. Bracie Krolika, nie podszywaj sie :classic_cool:. Ja sniadanie zjadlem o 14:30 - jajecznice :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajecznica? hmmm... w sumie to nie chce mi sie robic 😴 i jeszcze muszę jechac do weterynarza 😭 ale mi sie nie chceee ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoke, czyzby mroczny bog smierci i zniszczenia zachorowal albo potrzebuje szczepienia :classic_cool: ? Mi tez sie dzisiaj nie chcialo wychodzic, ale musialem isc na uczelnie po wyniki. Obtarlem sobie piety w mokasynach ktore kupilem w sobote 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee, jedziemy na czyszczenie uszek :P ale mały gnojek jest na dworze i pewnie specjalnie nie przyjdzie do domu przed wieczorem ;/ jakie wyniki? zdales? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprowadz go do domu podstepem :classic_cool:. Oczywiscie :classic_cool:. I znowu okolo 50 osob uwalilo kolejny przedmiot. Ciekawe ile zostanie nas po sesji letniej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie cofaj :classic_cool: i tak się nie liczy. jezuu jak ceny koorwa poszły w górę :O a dodatkowo moje maleństwo musi mieć zabieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentystyczny 😭 bo nim jest 😴 czasami nazywam go synkiem, a on mnie traktuje jak matkę, kocham go 😭 :classic_cool: jakby Cie nie polubił, to musiałabym zerwać z Tobą kontakt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polubi, polubi :classic_cool:. Mam dobra reke do zwierzat :classic_cool:. Bede sobie wyobrazal, ze to moj syn :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem pewien, ze na 100% mnie polubi :classic_cool: Mam pinczera w rodzinnym domu. Wychowywany od szczeniaka :classic_cool:. Mialem glownie psy, chomika ( ktory zwial, bo tate nie zamknal klatki :classic_cool: ) i kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobrze :classic_cool: zawsze twierdziłam, ze ludzie którzy nie mają żadnych zwierząt są podejrzani. oczywiście tych ludzi który je dobrze traktują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy chodzilem do liceum strasznie mnie wkurzal, bo przychodzil do mojego pokoju o 6 rano i mnie budzil probujac zakopac sie pod koldra :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie... a sytuacja którą opisywałeś miała miejsce w liceum, czyli nawet do 3,5 roku wstecz 😴 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×