Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

ale miałeś też kota i nie napisałeś kiedy dokładnie, więc nie mając wszytskich info mogłam mieć RACJĘ :classic_cool: 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, ale tym razem nie zgadlas :classic_cool:. Kota mialem 14 lat temu, kiedys wyszedl z domu i poszedl w kierunku lasu, juz nie wrocil 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, dobrze ze nie przyjalem zakladu :classic_cool::D. Kuurde, juz moglabys nie odkladac tej wizyty w Polszy :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas szybko leci, wiec nie ma problemu :classic_cool:. Penelopa czekala przez 10 lat :classic_cool: ! Jeszcze niedawno niesmialo pytalem Cie o "wyklady", a mamy juz prawie koniec marca 😭:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 lat to stanowczo za dlugo 😴:classic_cool:. Ciekawe czy w Twojej okolicy bedzie zapotrzebowanie na kreatywnych,ambitnych i mlodych prawnikow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu bede mogl opic swoja sesje :classic_cool:. I pewnie znowu tu wejde, gdy wroce i bedziesz sie ze mnie smiala 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, ze profilaktycznie, z predkoscia swiatla wszedlem na maila liczac na to, ze moze cos wyslalas :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śmiałam się, raczej przeciwnie :classic_cool: wysłałam aplikację do takiego czegoś. i boję się odpowiedzi. 😭 przyjdzie w ciągu nast 5 miesięcy :O ya piertolę, muszę zacząć myśleć o konsekwencjach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×