Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Przeciez niedawno pisalas, zebym nawet nie probowal go skrzywdzic, a teraz proponujesz zbojstwo :classic_cool: ? Ladnie :classic_cool:. Wlanie calej zawartosci kreta do zupki z proszku bedzie dobrym pomyslem :classic_cool: ? I tak nie zauwazy roznicy w smaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to zachowamy go jako zwierzątko domowe :) zawsze chciałam mieć jakieś oryginalne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jako zwierze pociagowe :classic_cool: ? Bedzie sila napedowa przyczepy :classic_cool:. Hahaha, wyobrazilem sobie Ciebie w cyganskiej sukni i gromadke cyganskich dzieci wokol Twojej zacnej osoby :classic_cool::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo może robić za konia. w spadku pewnie dostane kilka hektarów :classic_cool: żebyś wybił sobie te głupie wyobrażenia 😴 nie mam korzeni ani rumuńskich, tym bardziej cygańskich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym liceum w rownoleglej klasie byl koles, ktory byl z dziewczyna tylko dlatego, ze jej rodzice posiadali baaardzo duzo hektarow. Cala jego rodzina nadal liczy na to, ze cos mu skapnie :classic_cool:. Kiedys gdy sie poklocili to mlodszy brat tego kolesia owiedzial " No i chooy z hektarow" :classic_cool:. Od razu przypomniala mi sie ta historia, gdy przeczytalem "hektarów" :classic_cool: Przeciez wiem, tylko ciagnalem ten temat :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jesteś lepszy :classic_cool: poleciałeś na przyczepę :classic_cool: nie uwierzyłbyś mi? 😭 tak naprawdę i tak nie jestem 100% polką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to źle, szczególnie że sprzedaż przyczep wzrosła w ostatnich latach 😭 przeciwny kierunek :classic_cool: ostatnio jakiś chińczyk zapytał czy nie jestem z Francji :classic_cool: jako że pomyślałam, ze co mi szkodzi wkręcę go, potwierdziłam z udawanym akcentem. po czym zaczął do mnie mówić po francusku :O ale wstyd 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, bedzie w czym wybierac :classic_cool: I co zrobilas :classic_cool: ? "ekskuze mła" i w dluga :classic_cool::D ? A ja nie wiem, wydaje mi sie ze jestem 100% polskim Polakiem :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko spróbuj, a Cię rozjadę :classic_cool: nie :P powiedziałam, że jestem z wymiany i czy możemy używać angielskiego, bo chcę więcej praktykować :classic_cool: łapiesz mnie za słówka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczepa :classic_cool::D ? Nie, nie lapie Cie za slowka :P. "polski Polak" to troche zmieniony cytat z pewnego filmiku na yt :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaze uciec zanim ta przyczepa sie rozpedzi :classic_cool:. A biegam calkiem szybko :classic_cool: A poza tym powinno byc "Polką" :classic_cool:. Logike mam juz na szczescie za soba :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wracam do czytania, bo zanosi sie na to, ze zarwe noc :classic_cool:. Slodkich snow i milego pisania eseju 👄🖐️:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×