Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basia 123

Mała kuchnia na 2,80m co o tym myslicie ???

Polecane posty

Mam w kuchni do dyspozycji ścianę o długości 2,90 m. Na tej jednej scianie planuję meble na 2,80m po odliczeniu piekarnika i płyty (60cm) zostaje na szafki 2,20m a w tym zmywarka do zabudowy 60cm. coś takiego mniej więcej: http://bi.gazeta.pl/im/0/8331/z8331510X,KUCHNIA--Pelna-pomyslow---Dywaniki--choc-nie-sa-niezbedne.jpg Czy nie wydaje Wam się że bede miec za malo szafek ? Któraś ma taką mała kuchnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilość szafek jest jeszcze do przyjęcia, ale blaty... jeśli gotujesz, to dwa takie skrawki to nędza trochę... a juz jak by ci ktoś miał w tym gotowaniu pomagać, to klapa na całego 2,8 mebli - 60 na płytę - 80 na zlew = 1,4 blatu roboczego postawisz mikrofalę i cos tam jeszcze, zostanie ci niecały metr na rozłożenie się z miskami czy talerzami czy deską itp. trochę mało... chyba, żeby zlewik jakiś malutki, skoro jest zmywarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM TAK SAMO ZROBIONE
JA MAM TAK SAMO ZROBIONE PO JEDNEJ STRONIE , TYLKO MAM 3,2 METRA, ALE MAM KUCHENKE 60 CM , I ZMYWARKE TEZ, I WYSTARCZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM TAK SAMO ZROBIONE
ZLEW MAM ZAMONTOWANY MAŁY NA SZAFCE 80 TCE, ALE BLAAT MAM PO CALOSCI , TAKZE NAD ZMYWARKA , AZ DO KUCHENKI JEDEN BLAT ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia nie da się równolegle bo chce mieć w kuchni jeszcze stół. Owszem mamy pokoj z ktorego moglabym zrobic jadalnie ale nie mamy jeszcze dzieci i kiedys taki pokoj moze się przydac dziecku. Pod oknem też nie ustawie szafek bo okno jest za nisko. Wysokość blatów to 82cm. Dla mnie troche za nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^Tancerka^
Pod oknem nie musiesz mieć szafek ja bym tam zaprojektowała taką ladę żebyś mogła się swobodnie rozłożyć jak coś przygotowujesz do jedzenia, bo szafek masz dużo ale mało miejsca na pokazy kulinarne :) zrób sobie taką ladę pod oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^Tancerka^
jak bedziesz miała dobrego projektanta nie bedzie przeszkadzało to ze masz okno nisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa*
płytke indukcyjną dałabym po lewej stronie całkiem przy ścianie bedziesz miała srodek na przygotowanie obiadu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dała na odwrót : płytę po prawej stronie, a po lewej koło okna też całkiem przy ścianie zmywarkę ze zlewem :) i masz więcej miejsca na obiadek ;) a szafek masz wystarczająco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM TAK SAMO ZROBIONE
płyta nie może być przy samej ścianie , a zmywarka nie przeszkadza można zdjać pokrywe i pokryć równomiernym blatem po całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w trakcie gotowania
stół przecież ma blat - można skorzystać spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2,80 - 0,60 płyta - 0,60 zlew = 1,60 m tyle zostaje na sam blat. Moim zdaniem nie za dużo ale też nie za mało. Stół musze mieć bo gdzie bede jesc posiłki i pić kawkę ? Widziałam u mojej znajomej taka maleńką kuchnię , bo też nie miała za dużo przestrzeni. Fakt przydało by się więcej ale jak nie ma mozliwości?! Blaty pod oknem tez nie bradzo pasują bo okno jest za nisko i na 82 cm wysokości nie czuję się komfortowo. Oboje z mężem nie jesteśmy niscy. tutaj też ktoś zrobił kuchnię na jednej scianie http://inspiracje.leroymerlin.pl/kuchnia,1,27,158398.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjsdfghjsdfghjkl
na tym forum -czy polska kobieta ma jakies inne pasje? polska kobieto odloz na chwile te drzobiazgi spojrzyj w lustro idz do kosmetyczki do kina na zakupy i na swoj wybor filmu i spytaj sie kim jestes http://www.youtube.com/watch?v=swkqgjubnhI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, dodatkowy blat pod oknem to dobry pomysł. Moze też służyć za stół. Pijąć kawkę będziesz sobie wyglądać przez okno.82 cm na stół to z pewnością nie jest za nisko, typowe stoły mają ok 75 cm wysokości.Pod oknem mozesz zrobić też szafki, ale będą niższe od pozostałych o ok 4 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewie mczy blat pod oknem to tak super pomysl. Ja mam w rogu vis a vis okna i nie narzekam. Kwestia tylk dobrego doświetlenia tego ,ale na szczescie kupiliśmy Ledy stąd http://www.jorga.pl/: i kuchnia jest b jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juulinka
poszukaj może gotowych projektów : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×