Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Gość grube udko
eh pojezdzilabym ale po. 1 niemam roweru po drugie mam 4 msc coreczke wiec brak czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na reszcie jestem:) kurcze ostatnio strasznie zabiegana jestem i na nic nie mam czasu...witam nową koleżankę:) Paseczki- ależ Ty kochana idziesz do przodu, po prostu SUPER:) Zmotywowana- Ty też ładnie lecisz z wagi, gratuluję:) tylko chyba słońce masz mały błąd w stopce, bo masz dwa razy talię podana:) jak zobaczyłam, że masz w talii 36 to sobie myślę z czego ta laseczka się odchudza:P ale później widzę drugi raz talię i stwierdziłam, że mały błąd pewnie Ci się wkradł:):):) Marhefko- widzę, że się nieźle trzymasz:) na pewno dasz rady:) Ćmo- jak tam nasze ćwiczenia wieczorowe? bo nic sic się nie odzywasz a mi samej tak jakoś smutno:( tak że zapraszam, ale już chyba na jutro bo dzisiaj jestem padnięta:P Lilka- gdzie się podziewasz skarbie????????????????? Zdeterminowana, Kama, Smeffetka- odezwijcie się co tam u Was. Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie oki, ale waga nie schodzi ponizej tej ze stopki. Zoabczymy jak bedzie dalej... Grube udko - z tym bieganiem czy rowerkiem to prawda. Na zrzucenie brzuszka bedzie to lepsze, no ale wiem jak to jest z malym dzieckiem. Moze sproboj sobie cwiczyc z jakims dvd. Moze to bedzie lepsze? Ja jak urodzila sie moja mala to kaldlam ja na lezaczku i cwiczylam na wii. Potem niestety juz mi nie dawala jak zaczela sie poruszac;) Jakas padnieta jestem, chyba zaraz ide spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie,:) Efciku-Elfiku,hahaha-pamietasz ??i chyba tak zostanie! Tak sie bardzo ciesze ,ze sie odezwalac,moze powoli wroca wszystkie nasze dziewczatka:) U mnie wszystko po starenu,pobudka,kawka,sniadanko. Zaplanowalam na dziesiejszy dzien nastepujace menu: Sniadanko-garetka z jajem i szyneczka,2 pomidorki przekasta-salatka z warzyw obiad-watrobka kurza i kapusta kiszona przekaska-joguert owocowy-stevia(odluszczony i bez cukru) kolacja-1 jajo na twardo i 2 kanapki z liscia salaty Porcje sa male,wiecie przeciez dlaczego:) Pozdrawiam milusinsko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
:( jednego sie boje. . Moja mama po ciąży nadal jest otyła a pracuje jako salowa w szpitalu przez 20 lat. A przed ciążą była taka laska. . Widziałam zdjęcia. To samo teściowa ma już dwoje dorosłych dzieci i jedno co ma 9 lat. Zapierdziela w polu ,na gospodarce i nic nieschudła. Boje sie że będe mieć tak jak moja mamcia. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
:( jednego sie boje. . Moja mama po ciąży nadal jest otyła a pracuje jako salowa w szpitalu przez 20 lat. A przed ciążą była taka laska. . Widziałam zdjęcia. To samo teściowa ma już dwoje dorosłych dzieci i jedno co ma 9 lat. Zapierdziela w polu ,na gospodarce i nic nieschudła. Boje sie że będe mieć tak jak moja mamcia. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grube udko- powiem ci, ze nie musisz byc gruba po ciazy....moja mama czy tesciowa tez staly sie okraglymi babkami po ciazy, a wczesniej byly chude laski. Po prostu sie zapuscily....sama tesciowa mi to powiedziala. Czasem to jest bardziej wygoda i lenistwo niz genetyczne sprawy. Ja po ciazy sie wzielam i zrzucilam ten balast. Zdrowo sie odzywialam, nie podjadalam i cwiczylam! Teraz jestem taka jak przed ciaza, 2 lata minely i nie jestem okragla kuleczka;) kochana, bierz sie za siebie i mysl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze w lozeczku leze, corcia mnie ovudzila po 6... Zaraz ide robic kawke a potem do pracy. Dzis tylko pol dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grube udko-Marhefeczka ma racje ,jeski bedzie z pelna swiadomoscia dbac o siebie ,nigdy nie bedziesz jak twoja mama i tesciowa. Ja jestem duzo starsza od ciebie i Was ,tez juz jestem tesciowa i calay czas nie poddaje sie!!!!,wiec mloda glowa do gory i usmiechmij sie boz twoich wypowiedzi idzie jakis smutek. Marhefko-znajdzie sie odrobinke kawki dla Udka i dla mnie???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
ale ja chce to do czerwca zrzucic buu . Tym bardziej ze w pazdzierniku biore slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
ćwicze od poniedzialku jesli w niedziele niezejdzie mi pare centymetrow to rzuce te cwiczenia w cholere. Dzis 40 brzuszkow,500 nozyc ,100 sklonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
ćwicze od poniedzialku jesli w niedziele niezejdzie mi pare centymetrow to rzuce te cwiczenia w cholere. Dzis 40 brzuszkow,500 nozyc ,100 sklonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem:) dziękuje efcik, że o mnie pamiętasz:) tak tylko was podczytuje bo nie mogę być na żadnej diecie bo karmię a na ćwiczenia też za bardzo nie mogę sobie pozwolić bo minęło dopiero 3 msc od porodu i jak robiłam 6w to bolał mnie brzuch. Z chęcią bym sobie pobiegała albo poszła na basen ale nie mam z kim dziecka zostawić. Mąż wraca późno a wieczorami nie mam już siły na ćwiczenia. No ale nie jest tak znowu źle bo odkąd do was dołączyłam, to było jakoś pod koniec lutego, to miałam wtedy 6-7 kg na plusie, a teraz zostało mi 3kg na plusie i brzuszek, który próbuje zwalczyć hula hopem:) jak próbowałam być na diecie, tzn nie jeść chleba, kasz, ryżu ogólnie węglowodanów to miałam pokarmu mało i musiałam ratować się herbatkami laktacyjnymi. Teraz staram się nie jeść po 18 i tak się nie objadać. A odkąd zaczęło zależeć mi na tych kg to chodziłam wkurzona jak nie wiem, wszystko mnie złościło, dlatego popuściłam i już tak się nie przejmuję wagą. Najgorsze było dla mnie gotowanie obiadów dla męża:/ teraz jem wszystko ale z umiarem. Rozumiem cię grube udko z tym brzucholem:) a ty karmisz? ile masz kg na plusie? no i z chęcią bym sobie pobiegała ale mały nie pozwala ciszę się dziewczyny, że u was waga ładnie spada:) oby tak dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
ja waze 56kg . Niechce zgubic kg tylko tluszczyk z ud i brzucha i cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Wlasnie pije pyszna kawke orzechowa. Wczoraj dostalam okresu i wieczorem tak mnie nosilo, zeby cos zjesc slodkiego...ale skonczylo sie na szczescie na kiku migdalach:) Pogoda beznadziejna, pada....wiec nie wiem co dzis z corcia bedziemy robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
Dziendobry Marhefka. Ile ma twoja córcia? Ja dzis odpuszczam cwiczenia wszystko mnie boli okresu wczoraj powinnam dostac a niedostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprztalam mieszkanko, teraz prysznic i mozna wyjsc na spacerek. Przestalo padac:) Grube udko-corcia ma 2 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
aa to już duża panna;) moja ma 4msc. A jak ma na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki:) mialam problem z internetem ale juz nadrobilam zaległości:) z dietką u mnie w miare:) trzymajcie się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
dzieńdobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja wczoraj mialam wyjscie, obiecalam sobie ze nie bede nic pic, no ale sie nie da...poprzestalam na 2 piwkach...na szczescie na wadze bez zmian! Ten alkohol nie pomaga....no a w przyszlym tygodniu z nowu 2 imprezki. I jak tu nie pic?????? Grube udko- moja mala ma na imie Julka, a twoja? Dzis u nas pada, wiec chyba nici ze spacerku, moze po poludniu. Zaraz zabiore sie za jakies gotowanie, musze tez sie ogarnac bo jezszce chodze nie ubrana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
Moja też ma na imie Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
no poznikali. .nudy. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja się poddaje podsumowując,od stycznia nie słodze nie jem białego pieczywa,ograniczyłam słodkie, zaczełam codziennie ćwiczyć ok godziny dziennie i owszem schudłam troche ,ale teraz waga stoi w miejscu ,a ja juz nie mam sił ani nawet chęci by walczyć.Bede tu zagladać w miare wolnego czasu :/Mam nadzieje ze wam idzie duzo lepiej niż mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cma- rozumiem cie doskonale. Jak sa zastoje to sie odechciewa wszystkiego i wtedy coraz czesciej grzeszymy....ja na razie wrocilam do wagi z przed swiat i wszystkich tych moich szalenstw. Zobaczymy jak to pojdzie dalej...musze wreszcie wrocic do cwiczen tylko po prawie 2 miesiecznej przerwie jest ciezko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marhefeczko od marca codziennie biegam + robie ćwiczenia i to wszytsko na nic :( pewnie ze sie nie głodzę i moze dlatego nie ma efektu ,ale ja po prostu nie moge sobie pozwolic na głód:( wszytsko to o du.. rozbić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×