Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

a dziękuę dziękuję ;) Ale zapewne po świętach trzeba jeszcze bardziej zacisnąć pasa ;/ No, paseczki, trzeba się Ciebie posłuchać ;) Mam nadzieję że o tej dietce będzie trochę na internecie. Bo zamierzam po świętach ją wypróbować. A i takie małe pytanko- ona jest bardzo restrykcyjna? Bo jak tak, to chyba nie dla mnie ;/ Ja nie mam zbyt silnej woli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziole z ranka!👄 Waga nietety bez z zniam,wiec stopka zostaje nie zmieniona:( Oj powpli zo juz wszystko idzie ,ale nalezy byc wytrwalam i bede_:D Cmo-kawka czeka,bierz swoja druzyna i wal do mnie!!!!hahaha Zmotywowana -wszystko jest w internecie,a ja w przyszlosci sloze rada i przepisami. Dieta nie jest wogole drastyczna,dlatedo tak dlugo na niej jestem,w sumie jak przejde na 3 f sb-to juz do konca zycia:D Od dzisiaj postanowilam znowu(ale tylko tydzien)przejsc 1 fsb,zeby jescze zjechac do swiat te moje 2 kiloski.Mozna tak ,bo juz sie konsuttowalam z dziewczynami,ktore sa na tej diecie od 6 lat:) Po moim menu,mozesz stwierdzic,amoge przedstawiac ci je dziennie1fsb,czy ci pasuje ,czy nie:D Koniecznie 3 gl.posilki 1 3 przekaski-w srod nich 1 deser:) menu na dzisiaj. sniadanko-kanapki z papryki czerw.z twarozkiem kozim. przekaska-galaretka z jajkiem i szyneczka obiad-papryka faszerowana mieskiem,pieczarkami,3 ogorki konser. przakaska2 plastry sera balego prasowanego z kozy kolacja-2 jaj na miekko i pomidor deser-budyn wyaniliowy ze slodzikiem Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Słoneczka :) Dziś z lekkim opóźnieniem :)ale dotarłam Mam kawusie i wszytskich czestuje :P:P:Poczywiscie bez cukru :) Miłego Dnia życze :) Paseczki głowa przeszła na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski dziubaski:) W takim razie Paseczki ratuj i mnie, bo też dzisiaj zgrzeszyłam, tak, że Ćmo nie jesteś sama:P a tu przydałoby się jeszcze coś do świąt zrzucić, chociaż to raczej nie realne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,laseczki co z wyni,ja wam dam slodkie!!!!:Jescze pare dni i bedziecie mogly ociupinke zjesc,ale troszeczke!!!! Jutro mala spowiedz z ranka ,ktora ile zjadla:P,a moze tylko pozostalo na chetce,oby kochane,hahahato byl normalnie opierdziel:D Dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się dołączam do dziewczyn, ratuj paseczki ratuj! Pochłonęłam dzisiaj kilka kawałków pożądnych piernika ;/ Nie no masakra ;/ A do tego jeszcze niezle się przeziębiłam, katar straaaszny, gardło straaaszne ... ;( A więc Wasz wszystkie zarażę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje lakomczuchy:D Nawet jak grzeszycie to was wszystkie""""kocham"""" Ale juz BASTA!!!!do samych Swiat ,ani grama slodkosci!!!!! to nakaz-ja wam dam:P Ciemko-nu,nu,nu!;O Efciku-nu.nu.nu-;;O Zmotywowana;O Znieniam i modyfikuje stopke-za duzo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje moje meniu: sniadanko-kawa,4 ruloniki z szynki z ingyka z papryka ,cebiula,2 jaja na miekko przekaska-maly kawaleczek sledzia w galarecie obiad-placuszki z cukini,z odrobinka jog.nat. przekaska-2 plastry koziego sere-odtl. kolacja-pomidorki,mozzarella,szczypiorek,bazylia deser-twarozek z wanilia i slodzikiem Zmienialam stopke ,majac nadzieje,ze wszystko wybije:D Wstawac laseczki-wlasnie robie 2 kawke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Efciku, Zmotywowana to wczoraj chyba był u nas tłusty poniedziałek co? Ja niby nic konkretnego nie zjadłam bo co chwile coś podgryzałam ,ale przyznaje się do 3 kawałków piszingera,oraz paczke drazy kokosowych :( Ale obiecuje poprawe :D Paseczki nie bij mnie mocno :P:P:Pjuz będe grzeczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,kobietki ,tylko po 2 klapsy na dupe:P Wrocilam z zakupow i kupilam sobie sukiemke z gora(niebiesko-blekitno,granatowo-zielona,w takie delikatne kwiaty,gora jednolita-blekitna.Dopasowana z paseczkiem,RRozmiar 40 w biuscie luzniutka,az bylam zasloczona tym faktem ,poniewaz mierzylam chyba z 5 sukienek i kazda lezala tak samo!:D Do tej pory zawsze wchodzilam na dole 42,gora 44(wlasnie przez biust),wiec radosc jak cholera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a może by tak bezstresowe wychowanie??? Nie no, już grzeczna jestem przecież ;) Za kila dni znowu trzeba będzie interweniować paseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki:) No nie jest tak źle, bo waga na szczęście nie podskoczyła:) ale też nie spadła:( chociaż po moich wczorajszych wpadkach, to spodziewałam się, że pójdzie do góry, w sumie to nie było tego strasznie dużo bo 2 kawałki czekolady z nadzieniem malinowym i 3 galaretki w czekoladzie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki- to widzę, że obie miałyśmy ten sam problem, bo ja też zawsze kupując sukienkę potrzebowałam górę rozmiar większą, niż dół, jakie to wkurzające było bo nigdy nie mogłam kupić fajnej sukienki bo jak góra była dobra to dół wisiał...a jak dół dobry to znowu góra ciasna....z tym że ja nie wiem jak jest teraz bo nic ostatnio nie kupowałam, mam w szafie sukienkę, w której, ani raz nie byłam, bo tak jakoś wyszło i mierzyłam ją wczoraj, ale niestety brakuje mi jeszcze u góry jakieś 2 centymetry:(, bo dół dobry jest, no i niestety na święta jej nie włożę:( Tak, że gratuluję Ci kochaniutka osiągnięcia:) Zmotywowana- masz rację za parę dni znowu Paseczki będzie musiała interweniować:P a tak w ogóle to jak się dziś czujesz??? wracaj nam szybciutko do zdrowia:) Ćmo- co tam u Ciebie? był dziś tłusty wtorek:P? ja dziś przyznaję się do dwóch naleśników z dżemem:Pale tak cieniutko posmarowałam i był nisko słodzony:P:P:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki moje kochaniutkie,wszystkie dojdziemy w koncu do naszych cekow i bedziymy sobie nawzajem gratulowac i cieszyc sie naszym szczesciem,ja wto wierze,wierze w Waslaseczki i w sama siebie tez naturalnie!:):):) Tak bedzie!!! Dzisiaj sie mierzylam cm-trem,bo co jakis czas to robie,to wszedze mi ubylo 6 cm,a w cyckach-3 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wcielo mi calego posta,nieeeee Tak Efciku-to naprawde problem,zawsze wszystko przerabialam,W Polsce mialm krawcowa,ktora wszystko mi przerabiala,tu niestety takiego "luksusu" nie mam i nie mialam.Wszystkie uslugo niemozliwie drogie. Wiecie od czasu co czasu oprocz wazenia mierze sie cm.Dzisiaj to trz zrobilam i wszedzie chudlam rowne 6cm,a w buiscie 3cm.Ciekawe jak to bedzie dalej? Zycze Waskochane milej nocki ido jutra:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwuski z ranka:) kawusia jak zwykle czeka i pchnie boooskooo!!!!! Pije kawke i wcinam ssniadanko. POtem z pieskiem i do pracy. Od tutra wolne!!!:D ale 5 dni,ojeje....dawno nie mialam tyle wolnego-hurra!!!!:D Moje menu na dzisiejszy dzionek: sniadanko-kawa,pomidrki z 2-ma rodz.serka bialego-koziego przekaska-jajko zawinete w szyneczke obiad-potrawka z kurczaka .pieczarki przekaska-2 plasry szyneczki w galaretce(kupne) kolcja-sledzik w galarecie deser-budyn bez cukru,z odr.slodzika u Mandel Zycze milego podnoszenia sie z ciepelkiego lozka i pogodnugo radosnego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Paseczki Moje gratulacje idziesz jak burza ,tu 6cm tam 3cm i bedzie Taka laseczka że szczęki opadają :P:P Efciku wczoraj starałam sie opanowac ,ale wciągnełam mini twistera z kfc :P:P Wiem wiem PASECZKI ZNOWU BEDZIE BIŁA :(:( Ale może Paseczki posłuchają Zmotywowanej (buziaczki) i przejdą na bezstresowe wychowanie plisss:P:P:P A tak na serio to dziś się nie waże robota czeka przed swietami więc może schudne przy tym całym prasowaniu ,praniu, wycieraniu :)Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!-ju wolne!!!:;P Paseczki dobra dziewczynaka i nie bedzie was ""bila""tylko troche marudzila,wiec slodkiego nie jadac bo bede okladac!!!! hahahahaha,ale mi sie rymnelo!;P Jade za zakupy,ale widze ,ze przygotowania pelna para,dziewczyny nie maje czasu zajrzec! narka!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) wracam do Was po długiej nieobecności:) mialam bardzo ciężki stresujący czas i jak widać przybrałam troszeczkę na wadze:) ale od dzisiaj znowu biorę się za siebie:) i gratuluje efektów dziewczynki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski z ranka!!!! kawka zaparzona i czeka na pikne Panie!!!! Ktora czarna,z mleczkie,cukru jak zwykle nie proponuje:) Robilam wczoraj golabki,wiec jesli ktoras lubi -zapraszam na obiadek:D Moje menu na dzisiaj: sniadanko-kawa (juz pije),2 jaja na miekko,3 liscie salaty z szyneczka przekaska-polt twarozku koziego ,pomidorek koktaliowa,ogorek sw,nini obiad-2 szaszlyki(pap.cukinia,piecz,cebulka.miesko z indyka) przekaska-2 plastry prasowanego sera koziego kolacja-galaretka z garnelami deser-budyn ze slodzikiem Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie :) Ja tylko na momencik z kawką :) Zabieram się zaraz do sprzątania bo nic nie mam zrobione a najwyższy czas :) Pogoda do bani, wygrzałam buźkę i wytopiłam troszkę sadełka pod sztucznym słoneczkiem-bo coś pryszczyki chciały się wprosić na święta :/ Dziś się zważylam i -2,3kg a w ciągu tych 4tygodni -6,3kg więc straszliwie się cieszę :) Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek!!!! Ja się pojawiam na chwilkę i widzę, że nie tylko ja nie mam na nic czasu, porządki, wypieki itd.na dodatek od samego poniedziałku synek daje mi popalić tak że szkoda gadać, nie wiem czy pogoda tak na niego wpływa, czy coś innego, śpi w południe góra 20 minut a później cały dzień marudzi bo śpiący.... a jak Wy się Kobietki trzymacie? Lilka- pokłony dla Ciebie:) super się spisujesz:) Pozdrawiam Was wszystkie:) tylko się nie przepracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×