Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

oh, teraz to ja straciłam chęci... obiecałam sobie, że od 1 maja zacznę się ostro odchudzać... Ostatni tydzień kwietnia sobie darowałam, bo to był trudny dla mnie okres, bardzo stresujący... A na wadze co??? 65,5 kg!!! Teraz to już nie wierzę, żebym do wakacji schudłą te 6 kg jeszcze... Chociaż teraz ciepło, to jesć sie nie chce, basenik raz tyg. i dwa biegi... Jak myślicie, wypali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję asiunia ;*** No, wróciłam do wagi 64,5 tak więc 4,5 kg. do walacji... ;) Mam do Was wieeelką prośbę. Nie wiem jak się ubrać na I Komunię brata;/ Myślałam o spódnicy, ale najpierw trzeba ją mieć... I ruszam na zakupy. Ale nie wiem, jaki krój pasowałby mi najlepiej... Nie mam już zbyt dużego brzucha, ale nadal dość duże boczki, zgrabną pupę ;) ładne łudki uda już trochę mniej... KOCHANE, BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA PODPOWIEDŹ, OTO NUMERY: 1. http://allegro.pl/suuper-ceena-mini-bandazowa-spodniczka-m-i2283683919.html 2. http://allegro.pl/spodniczka-spodnica-olowkowa-czarny-36-i2285963070.html 3. http://allegro.pl/nowa-spodniczka-z-bawelny-czarny-pas-11-kolorow-i2286584938.html 4. http://allegro.pl/spodnica-spodniczka-zakladki-xl-xxl-42-44-i2286312907.html 5. http://allegro.pl/nowosc-spodniczka-z-suwakiem-i-falbanka-kolory-i2251351342.html 6. http://allegro.pl/hit-mini-spodniczka-koronka-falbany-falbanki-czarn-i2290786622.html 7. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2271799875&ars_source=ars&ars_socket_id=9&ars_rule_id=74 powiedzcie, który z tych krojów pasowałby mi najbardziej. Z góry dziękuję :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu sie dzieje?! Wszystkie tak świętujecie majówkę??? Drogie Panie, wracać mi tutaj! ;) Ja tu potrzebuję rady, a tylko jedna, asiunia mi pomogła za co Tobie bardzo dziękuję ;) Czy któraś z Was ma atopowe zapalenie skóry? Wiecie co stosować? Jakie kremy, leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem co sie dzieje z dziewczynkami:) chyba tak strasznie zabalowały ze juz żadna tu nie zagląda:( szkoda, szkoda:( jakos tak smutno sie zrobiło:( zmotywowana- a jak u ciebie odchudzanie??? dajesz rade????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki!!!! Wczoraj dopiero wrocilam do domku.Nie bylo mnie caly tydzien,poniewaz mielismy pierwszy urlopik:) Bylo swietnie,ale jestem tak zmeczona ,opalona i pogryziona przez wstretne komarzyska,ze moje cialo przypomina ospe wietrzna:(:(:(-juz wszystko ginie:):):) Najwazniejsze jest to ,ze moja waga przymoim wielkim zaskoczeniu jest taka sama!!!!:)Podjadalam!-przyznaje sie bez bicia i wszystkiego po kolei,a tu taka niespodzianka!Ciesze sie z tego faktu niezmiernie:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki- gratuluje i cieszymy sie ze juz do nas wróciłas:) pozdrawia,dziewczynki i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja majóweczkę też świętowałam ;) Ale do wakacji 53 dni, więc to bardzo motywuje ;) Dzisiejsze menu: 07.00- kanapka z chlebkiem razowym i ogórkiem, 10.00-pół małego kwaśnego jabłuszka 15.00-kolejne 1 jabłuszko, 1 placek ziemniaczany ;/ na kolację zamierzam zjeść pół kefira z musli ;) A więc dzisiejsze menu uważam za udane prócz tego placka ;) A i jeszcze tak mnie wszystko boli, że nie wiem co... ;/ wiecie, @ mnie dopadła... ASIUNIA- waga się utrzymuje jak na razie, co mnie również zdziwiło, bo majówka była ucztą dla łasucha ;) a u Ciebie? PASECZKI witamy witamy ;) i czekamy na pozostałe Panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na szczescie majówka minęła bez grzeszków:) kurcze wszytsko by było juz ok tylko te wałeczeki na brzuchu:(bleee poza tym nie mam zastrzeżeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko wrocilo na miejsce,wiec ........ zapraszam Was laseczki na poranna kawke!!!:) Zycze milego dnia i prisze juz wstawac -szkoda dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:) tylko nie mogę się pozbyć tych nieszczęsnych wałków na brzuchu:( ćwiczenia nie bardzo pomagają ale musze robić je chyba bardzo systematycznie:):) no cóż bedę próbowac:) wstawać dziewczynki:P:P szkoda dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 23
witajcie dziwczyny. ja tez zazynam KOLEJNA probe pozbycia sie zbednych kilogramow. przy wzoscie 157 waze 65kg:/ . mam nadzieje ze mi pomozecie przetrwac jakos ten czas i chociaz pare kilo uda mi sie zgubic... ide poskakac na skakance i zrobic brzuszki. trzymam za siebie i za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową koleżankę ;) Również 3mam za cb kciuki ;) A u mnie na wadze już kilogram mniej (na razie poprawiłam o pół, bo moze mi te pół kg powrócić ;/ Ale i tak jestem z siebie dumna! ;) jeszcze tylko 4 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmotywowana- gratuluję:) juz bardzo blisko do celu!!!! a co się dzieje z pozostałymi dziewczynami?????? jakoś tak smutno sie zrobiło w topiku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 23
dziewczyny zgrzeszylam!!!! jak jestem w pracy to jem pomidorka ogorka gotowane jajko itp. ale wystarczy ze wroce do domu to jest koniec..... ;(;(;( zjadlam talerz pomidorowki pozniej tortille i na koncu surowke i kotleta. nie zeby od razu ale w przeciagu trzech godzin.... chce schudnac. i to bardzo ale same widzicie..... :( moze jutro uda mi sie wytrwac. a jak Wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia- nie przejmuj się tak bardzo:) czasem zdarzaja się wpadki:) trzeba po prostu mocno wziąć się w garść:) Napisz nam coś więcej o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 23
ale co chcecie wiedziec?? :) nigdy nie nalezalam do zadnego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 23
asiuuunia1991 jak tu sie nie przejmowac jak chce schudnac a tu takie cos:( ech... jutro postaram sie byc silniejsze:) dzieki za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 23
asiuuunia1991 a tak w ogole ladnie Ci idzie waga w dol:) zdradzisz co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przecież nic się JULKO nie stało. Każdej z nas się to zdarza. po prostu pierwszy tydz. jest najgorszy, a jak go przetrwasz to całkiem z górki ;) Ja zawsze odkąd pamiętam chciałam schudnąć, ale po 3 dniach już grzeszyłam, a teraz się zawzięłam i widzisz ;) Jakoś ciągnę ;) Dziś straaasznie, ale chyba trzeba powiedzieć- zjadłam: 07.00-naleśnik, 14.00- 6 pierogów ruskich gotowanych ;) i nie zamierzam nic więcej. Tak, wiem powinnam jeść więcej a zdrowiej ale taki już mój tryb życia, niestety. No i jeszcze grałam w piłkę nożną ok. 50 min... więc jakoś może zejdzie ;) Dziękuję ASIUNIU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Witam, Zapraszam do wypróbowania programu Elavia 4321 Slim, od marca wprowadzona na Polski rynek, dostępna w aptekach i na stronie www.elavia.pl Elavia 4321 Slim to 25 dni kuracji opartej na naturalnych wyciągach roślinnych, która pomaga nam schudnąć ok. 5 kilogramów. Produkt ten dostępny w dwóch wariantach: Elavia Intensive (10-dniowa kuracja wspierająca odchudzanie) oraz Elavia Anti Yo-yo (kapsułki na kolejne 15 dni stabilizujące naszą wagę). Zapraszam Was do sprawdzenia składu preparatu oraz pytań, na które chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Alicja _____________________________ eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaBis
Witam, Dieta to jedna sprawa, należy jednak też pamiętać o wysiłku fizycznym. Dla prawidłowego treningu niezbędne jest prawidłowe ocenienie swoich możliwości treningowych oraz odpowiednie spojrzenie na własne uwarunkowania genetyczne. Przed rozpoczęciem treningów warto zrobić sobie domowe badanie wartości tętna HRmax, co pozwoli nam na dostosowanie intensywności treningu do naszych możliwości. Pozdrawiam, Ewa Bis eRzecznik pulsometrów Timex Ironman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaBis
Witam, Dieta to jedna sprawa, należy jednak też pamiętać o wysiłku fizycznym. Dla prawidłowego treningu niezbędne jest prawidłowe ocenienie swoich możliwości treningowych oraz odpowiednie spojrzenie na własne uwarunkowania genetyczne. Przed rozpoczęciem treningów warto zrobić sobie domowe badanie wartości tętna HRmax, co pozwoli nam na dostosowanie intensywności treningu do naszych możliwości. Pozdrawiam, Ewa Bis eRzecznik pulsometrów Timex Ironman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta 28
Witam ja mam problem mój wzrost to 161-162 a waże 80 kg od roku przytyłam po urodzeniu córeczki, straszne,mam od porodu straszy apetyt,nie moge sie powstrzymac boje sie ze bedzie gorzej.POSTANOWIŁAM WALCZYC Z NADWAGA. Zawsze wazyłam od 45kg max do 51kg. Zatem mój organizm nie daje z tym rady. Nigdy nie miałam diedy,bo jej nie porzebowałam-teraz tak. Od dzisiaj zaczynam diete. Bede pisała o doswiadczeniach. Pozdrawiam Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azln
Cześć ja też zaczynam od jutra dieta 1000 kcal podobnie jak Ty Edytko 28 w ciąży przybyło mi kilka kilogramów. Waga 80 kg wzrost 171cm. pierszy raz na forum:) trzymajcie kciuki będę pisała o moich osiągnięciach i pewnie nie tylko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta 28
trzymam kciuki za Ciebie i inne Panie. Po ciazy nie którym ciezko zrzucić. Moje dzisiejsze sniadanie to 70 cal 2 x pieczywo ryzowe z dynia + słodzona kawa licze ok 40 cal = około 120. Za godzinke ide na półgodziny pochodzic ,rano tez byłam. Staram sie zeby na poczatek około godziny poswiecic na ruch. Mój obiad dzisiejszy to gotowane jajka-oczywiscie zero soli-na diete najlepsze sa na pół -miękko ok 3szt+ jakies ważywko.Zdradze wam ze ostra musztarda pozwala spalic 30% cal wiecej jezeli dodajemy ja do diety,podobnie jest z kminkiem i pieprzem-oczywiscie nie przesadzajmy z przyprawami ostrymi,poniewaz drażnią żołądek. Sól za to jest zabroniona jezeli chcemy spalic kilka kilo. Zamiast ciasteczka,czy czekoladki do kawy lub herbaty ,proponuje ja posłodzic-ma o wiele mniej kalori niz zjedzone ciacho czy czekolada. Nie tyczy sie gorzkiej czekolady. Mam nadzieje dziewczyny,ze pomogłam troszkę. Jak bede wiedziała cos wiecej na pewno napisze. Bym zapomniała jezeli chcecie decydowac sie na jakis wspomagacz proponuje sprawdzony '' herbatrim'' nie działa odrazu ale po tygodniu czy dwóch widac efekty,ponadto dobrze radzi sobie z celulitem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×