Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megara87

czy wrócić do byłego?

Polecane posty

mam poważny problem:( byłam z chłopakiem 5 lat mieliśmy sie hajtać (raz już przełożył wesele bo chciałam się uczyć dalej- zgodziłam się). Teraz nie jesteśmy juz razem. Ja zerwałam a powodem była jego zazdrość. wręcz chora.. dlaczego gadam z tym, czemu mam taki dekolt, nie mogę chodzić w spódnicy do pracy. Po prostu wieczne tłumaczenie się.. nie że go teraz bronię.. ja też byłam wredna złośliwa.. ale nigdy bym go nie zdradziła, zresztą niegy mu nie dałam powodów do tego. zawsze kasowałam wszystko w tel jak dzwonili do mnie koledzy z pracy i to nie zeby chcieli się umawiać ze mną tylko w sprawach zawodowych.. od naszego rozstania minęło juz 3 miesiące. pogodzilismy się w sensie że rozmawiamy ze sobą a on zrozumiał jaki do mnie był...sam mi to powiedział wszystko .. i chce wrócić .. ale teraz ja nie wiem czy chcę... poznałam kogoś nowego już, nie spotykamy się. ja nie wiem co zrobić. nie wiem co czuję mam pustkę. boję się że moj były sie nie zmieni mówić każdy może. ja muszę podjąć jakąś decyzję bo źle sie z tym czuję... jak rozmawiam z byłym to widać ze sie chłopak stara tylko na jak długo :( pod sam koniec naszego zwiazku ja zaczelam sie starac on mi wmawial że nigdy nikogo lepszego nie znajdę, że następny będzie mnie zdradzał, że tylko on będzie taki dobry do mnie...jest jeszcze wiele złych rzeczy które mi mówił bądź wmawiał... on teraz czeka na definitywną moją decyzje.pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studnia wodna 123
posłuchaj swojego serca i intuicji, myśle że powrót bedzie błędem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×