Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość calsbergowa

gdy się z kimś przytulam,całuję czuję się wrednie..

Polecane posty

Gość calsbergowa

czuję się pusto,próżnie i mało komfortowo gdy całuję się/przytulam z jakimś kolesiem, jakimkolwiek. nie było znów ich jakoś dużo, ale każdorazowo czuję pustkę gdy ktoś dotyka moje ciało jakbym była jakimś narzędziem... teraz to sobie uświadomiłam. czemu tak jest, jak przecież nic złego nie robię ?? czy jeszcze komuś mało przyjemności daje całowanie się z kimś kogo nie kochasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakootako
a chcesz pocalowa mnie w jaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo moze zostalas
wychowana w sten sposob, ze bliskosc jest zakazana, czyms zlym, tematem tabu? albo nieodpowiedni partner macanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calsbergowa
za duzo myślę i nie daję sie ponieść chwili. odrzuca mnie taka rozwiązłość nawet pocałunki+przytulanie czy macanki. o! nowe postnowienie noworoczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale, że co, nie dasz się nikomu dotknąć? spróbuj hainekena, przejdzie ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest niestety taka
zaraz kochać..ja jako facet całuję się tylko z kobietami które mnie pociągają seksualnie ,a miłość to przyjdzie z czasem bądź nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała MEGI 198917
owiem tak,ja mam to samiutko jak ty autorko,wszelkiego tyu całusy, obsciski itd niedaja mi nic z rzyjemnosci ,nawet wrecz smiem stwierdzic ze srawiają mi bół sychiczny;/ szok ale tak jest, mowie tu w odniesieniu do osoby ktorej niekocham ale załozy odobą mi sie z wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×