Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Askier

Sylwestrowy Sex

Polecane posty

Gość Askier

Chciałbym Się poradzić , bo troszkę się zadziało w Sylwestrową Noc . Byliśmy ze znajomymi na imprezie w klubie , wiadomo troszke alkocholu i zabawa . Byłem ze swoją dziewczyną z którą jestem od lat 4 . Było już grubo po 24 towarzystwo już na krzesłach zasypiało. Ja postawnowiłem potańczyć , no i podeszła do mnie bardzo fajna kobitka , miała tatuaż na ręce i na łopatce , Była w sukience wyglądała sexownie strasznie , miała na sobie czarne rajsotpki i gdy razem tańczyliśmy a ścisk był nie mały , to wzieła moją ręke i wsadziła pod sukienkę na swój tyłek tak ze czułem jej stringi . Była sama , wyszeptała mi do ucha abyśmy wyszli na zewnątrz ... tak też zrobiłem (dziewczynie powiedziałem ze ide się przewietrzyc ) . Jak wyszliśmy to sie dopiero zaczęło .... wpakowała mi swój język do mojej buzi , i zaczeliśmy sie całować jak małolaci .... i nie pozostałem dłużny . wziąłem ja za ręke i poszlismy do pobliskieg parku . Powiem wam że z moja dziewczyną sex jest super nieczeg nie brakuje , ale to co przezyłem z tą dziewczyną to kosmos.oczywiście sex ale i Wyssała z mojego wacka całą sperme - wsyzstko do ostatniej kropelki , a sam sex to bajka - lubiła to widać . Ale nie ma partnera ... i teraz nie wiem co robić ,... kocham swoją kobietę i nigdy jej nie zdradziłem...a tu taka przygoda ... mam nr. telefonu do owej panienki i pytanie czy się odzywać,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askier
bardziej chodziło mi o to czy się wogóle przypominać , czy zamknąc temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszczes nie posmakował rutyny w małzenstwie a juz zdradxzasz?:) daj dziewczynie swojej luz. Ona sobie znajdzie innego a ty pobądz troche singlem :P bo widac hormonki cie noszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askier
no hormonki zadziałały przyznaje.... chyba tak sie nagrzałem ze miałem brak kontroli. Ale i teraz ciągle o niej myśle... i odrazu uprzedze , raczej nie była profesjonalstka , bo była bardzooo ciasna i mokra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec rozstan sie z dziewczyną i zajmij klaską która na pierwszym lepszym balu robi to z nowo poznanym facetem oparta o drzewo w parku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Znowu ten seks-literat:) Proponuje aby wzbogacil swa tworczosc o watki kryminalne, obuczjowe psychologiczne a moze i polityczne.Z pewnoscia uczwstnicy tego forum przedstawia jego kandydature do nagrody seks -NOBLA w dziedzinie seks -literatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl men
Zostan z dziewczyna, przeciez ona o niczym nie wie. Miales dobry seks, zachowaj ta tajemnice dla siebie. Ja juz pare razy taki numerek mialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha.........
Askier no hormonki zadziałały przyznaje.... chyba tak sie nagrzałem ze miałem brak kontroli. Ale i teraz ciągle o niej myśle... i odrazu uprzedze , raczej nie była profesjonalstka , bo była bardzooo ciasna i mokra... Aaaaaaaaa, to profesjonalistki są suche i mają wiadra?:D...Ciekawe w takim razie, dlaczego mają zazwyczaj sporą klientelę? No bo chyba nie dla ładnej buzi?:D Idź dzieciaku, napij się mleka, umyj buzię i do szkoły wio! Ferie świąteczne dobiegły końca!:)🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askier
buahahahahahaha.... kolega chyba nie przezył czegoś takiego , bo niby jak przed monitorkiem .... a chyba zamkne temat i spale kartkę z nr. tel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl men
Ja tam jestem tolerancyjny, jezeli to tylko seks to niech dalej korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askier
No tylko sex , pamiętam że jak pisała nr. telefonu , to mówiła żebym sobie za wiele nie obiecywał , bo nie szuka męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha.........
Bądź więc fair w stosunku do swojej dziewczyny i umówcie się, że razem będziecie czasem urozmaicać sobie swoje życie, skokami w bok:) Ps. Nie jestem kolegą, dzieciaku!🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówisz...
że z dziewczyną super to czego jej brakuje do kosmosu połknięcia spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowo
założone przez ONANISTE teraz trzepie pod wasze komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze
Jakich mamy tutaj idiotów. "kocham swoją kobietę i nigdy jej nie zdradziłem". Idź na terapię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisis
Dla mnie jestes całkiem beznadziejny..leć sobie na dziwki i daj spokuj swojej dziewczynie chociaż by ze względu na to co was łączyło bo tym co zrobiłes wszystko zepsułeś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka :-*
jesteś jakiś pojebany ? Stracisz dziewczynę z czasem wydzie szydło z worka. Oby ci się upieklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z ciebie frajer ona na pewno nie jest profesjonalistką...haha pewnie byla dziewicą xD założe sie ze na kazdej imprezie jak jej sie chcica włączy to robi to innemu...powiedz jeszcze ze jebales ją bez gumki ;/ ochyda takiego faceta tylko jebnąć o mór!!!! gratuluje inteligencji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinka :-*
zdrada to najgorsza rzecz jak dla mnie. Ohoho ale bym dała rygor mojemu. Bym wzięła kolegów i kazała byłemu i tej dziwce by przy mnie zrobili to co wtedy bym to nagrała i chuj mieli by przyjemne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez w sylwestra mialam przygode bylismy z mezem na balu do góry mielismy wynajety pokój no i niestety stalo sie poznalam na tym balu fajnego mezczyzne podrywal mnie tanczylismy no i wiadomo alkohol i te sprawy zrobily swoje ze wyladowalismy w łozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie byl wtedy mąz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a gdzie byl wtedy mąz? x na wspólnym badaniu ci‪pki u ginekologa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie nie spał pijany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj puknąłem panienkę na małej domówce więc wejście w rok całkiem całkiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego typu zjawisko ma swoją nazwę, ot Efekt Coolidge’a. Wzrost libido związany ze zmianą partnerki seksualnej. Dlatego ten seks był taki dobry, nic nadzwyczajnego zwykły zwierzęcy mechanizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×