Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulalula

siedzicie sobie w pracy i myślicie o seksie...?

Polecane posty

Kocica... wroncia u mnie tez warto.. od poniedzialku mam zakwasy po bzykowaniu ej:D:D to faajny ten twoj Misiaczek :classic_cool: i!:P moja teoria sie sprawdza, że misie sa :classic_cool::P a nie jakieś tam tygryski, czy chooj wie co jeszcze:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fał, widzisz, bo ja taka wredna troche suka jestem :P i nie dziele sie Miśkami :P mam takie jedno marzenie(jestem w trakcie realizacji :P) jeden misiek po prawicy:classic_cool: drugi po lewicy :classic_cool: a trzeci na mnie :classic_cool: :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzasta ooo prosze masz i sunię :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzasta mówiszze masz fantazje i własnie zaczynasz ich relaizacje?:classic_cool: noo to sie nazywa miec jaja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączyć się do fajnej zabawy zawsze miło;-) się trochę pogubiłam w waszych preferencjach seksualnych koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia tu kazdy z kazdym seksu próbował :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze są koguty :classic_cool: S_M ty wiesz coś o tym prawda?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakryłam was zboczeńcy na nierządzie w pracy:classic_cool: Jestem skorumpowana po 2 jpg i nikomu nie powiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i proszę...chociaż sobie człowiek w pracy o seksie poczyta na tym obłędnie ciekawym forum..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie mozez donieść i tak szef nie uwierzy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark :D😘 Biorąc pod uwagę proporcję płci w tym wątku (ja jeden a Was kilka) to faktycznie czuję się jak kogut w kurniku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 pierzasta mówiszze masz fantazje i własnie zaczynasz ich relaizacje? noo to sie nazywa miec jaja jakie tam jaja... zaledwie jajeczka posiadam ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzasta to trzeba poznać :classic_cool: w sumie to ciekawi mnie jaka by była mojego szefa reakcja jakby mu ktoś wkleił kawałek mojej fantazji z jpgiem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica... no, fajny uwielbiam byc jego uległą suką ostatnio chwycil mnie za wlosy i przycisnal moja glowe do jego jajek po to zebym je possala.. masakra uwielbiam to kicia, jakbym czytała o sobie i miśku :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc pod uwagę, że mamy tu kocicę, sunię i wronę, a ja mam być kogutem, to zapowiada się faktycznie sodomia i gomoria. Albo, jak to ładnie nazwali w "Clerks - Sprzedawcy 2", "erotyka międzygatunkowa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio chwycil mnie za wlosy i przycisnal moja glowe do jego jajek po to zebym je possala.. masakra uwielbiam to noo i jak tu koorwa spokojnie uczciwie pracowac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×