Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana_panna

Makijaz wieczorowy w salonie Inglot. Szukam opini...

Polecane posty

Chcialabym zrobic sobie makijaz wieczorowy w salonie Inglot. Cena jest przystepna,poniewaz kupuje sie kosmetyki za 120 zl i makjaz jest gratis. Chcialabym zapytac czy ktos robil sobie tam makijaz w dowolnym miescie w Polsce. ja ma doswiadczenia tylko w salonie w Irlandii i efekt byl super. Jesli ktos mial robiony taki makijaz to czekam na opinie. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubny makijaz
mialam robiony w Warszawie makijaz slubny.Bylam mega zadowolona.Ladnie wygladalam,trzymal mi sie do rana.Byl to makijaz jak wieczorowy,bo prosilam ostrzejszy.Slub w zimie.Bylo tylko sztuczne swiatlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak z Inglotem, ale moja kolezanka robila sobie sylwestrowy make up w Sephorze. placila 50zl i byla mega zadowolona. sylwester na ktory szla byl tematyczny, przebierany, wiec miala mocniejszy makijaz. mowila ze w cenie miala nawet doklejane rzesy, a kosmetyki z "gornej polki" (nie to co inglot). makijaz miala robiony juz o 13:00, w tym czerrrwone usta, a do imprezy szminka nie starla sie, mimo ze normalnie jadla po drodze obiad itp. tak kobieta jej to utrwalila. wiem, ze w douglasie maluja za 70zl, ale nie slyszalam zadnych opinii ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym ze Pani w sephorze strzelila mi tekstem ze '' po 17 makijazu nie robimy bo za malo dziewczyn w sklepie''. ja to po czesci rozumiem,ale musze do jechan 40 km do miasta gdzie jest galeria i sephora,a w inglocie pani powiedziala ze makijaze wykonuja do 21 o ile ktos sie umowi,wiec wiadomo ze zrobi mi makijaz o 19 i potem kolacja i impreza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albozena
Ja robię sobie makijaż wieczorowy sama. Zawsze uwagę przyciągają moje przedłużone rzęsy http://noblelashes.pl/ i naprawdę nic więcej nie trzeba. Długie rzęsy to podstawa makijażu. Każdego, nie tylko wieczorowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam salonu inglot. Na makijaz wieczorowy chodze do Black Pearl w Krakowie i bardzo lubie ten salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×