Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwony kocyk

Co mam robić? Ciąża

Polecane posty

Witam, Cztery miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Od tego czasu miesiączkuję regularnie jak w zegarku co 28 dni. I od tych 4 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. W ten piątek 30 grudnia wypał termin mojej kolejnej miesiączki, ktorej nie mam do dzisiaj. Dzisiaj rano robiłam test, negatywny I teraz nie wiem, czy jest możliwe że to jeszcze za wcześnie na test, i czy jest sens robić następny np. za tydzień, czy od razu iść na test z krwi?? Dziewczyny pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj jeszcze, zrób test jutro bądź pojutrze, czasami po prostu za wcześnie jest na to, żeby cokolwiek wykazał. Jeżeli dalej nic, zgłoś się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja rodziłam raz
czasem coś się opóźni i test nie wykaże bo zbyt mało hcg jest. powtórz za kilka dni albo idź na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja rodziłam raz
beta to nie test a badanie krwi. jesli jest ciąza a cykle masz regularne to powinna coś wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to coś zmieni ale dodam że w od piątku do poniedziałku, kiedy normalnie miał trwać okres, bolał mnie tak brzuch jak w czasie okresu tylko dużo słabiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar1ska2
mam identycznie tez miałam miec 30 grudnia i do tej pory nic a w tych dniach co miało byc krwawienie tez mnie pobolewał ale nawet 1 plamki nie było test takze wyszedł negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar1ska2
wczoraj wiczorem nie dałam rady do dzis rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456rr
poczekaj jeszcze kilka dni.ja też zawsze miałam na czas miesiączkę.teraz miałam mieć 24 grudnia i też mi się spózniał 5 dni i już myślałam że to ciążą i byłam gotowa iść po test ale na szczęście dostałam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie kochałam sie w ostatnie dwa dni dni płodnych i niewiem czy mam duze szanse zeby zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×