Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek_198603

Wszyscy którzy maja cos do zrzucenia:) Grupa wsparcia :)

Polecane posty

Witam i zapraszam wszystkich którzy sie pozbywaja zbednych kilogramów:) Ja robie to za pomoca hula hop z masazerem i przez 2 mies schudłam 3,5 kg Mam zamiar cwiczyc jeszcze na orbiterku Do zrzucenia jeszcze jakie 7-8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytyłam 5 kg w wakacje
Grupa wsparcia.brzmi dumnie Ja tez mam zapas na sobie tłuszczyku i własnie smigam od mioesiaca na orbim-bosko jest kondycja duzo lepsza kg jeszcze nie w dół..po malu. Wprowadzialam od stycznia ograniczenie jedzeniowe prowadze tabele kalorii i spisuje wszystko Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem poprostu piec razy dziennnie I sstaram sie jesc malo Wczoraj tak przegielam ze jak cwiczylam az mi sie slabo zrobilo i musialam przerwac Cwiczymy ! Damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się dołączam ;) głównie na razie cisnę z ćwiczeniami, diety jakiejś szczegolnie nie ale uwazam na to co jem. Co ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak długo na tym ABSie wytrzymujesz? ja nie lubię takich cwiczen robic sama w domu, zdecydowanie wolę chodzić na róznego rodzaju fitness i gdy mam z góry narzucone tempo i ilosc przez instruktorke, w dodatku urozmaicone cwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja te cwiczenia wykonuje w seriach po 15 powtorzen bo tak jak jest na filmiku to nie daje rady Niemam ani takiego stopera co pikal by co 30 sek ani warunkow zazwyczaj cwicze jak dzieci spia wec pocichutku :) wiec podejrzalam cwiczenia i robie sobie 3 serie Miesnie niezle bola juz przy ostatniej hehe :) zobaczymy jakie beda wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×