Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiony w czasie

Co moja ex czuje wobec mnie?

Polecane posty

Gość zagubiony w czasie

Witam. Mam do Was takie pytanie- na jednym z portali moja ex dziewczyna napisała coś takiego- od pewnego czasu nie chodzę na randki, stwierdziłam ,że wszyscy faceci są beznadziejni. Zaczęłam wzdychać do mojego ex (do mnie) ale w głębi duszy nie chcę go. Proszę odnieście się do jej wypowiedzi. Od naszego rozstania minął rok. Ja na początku za wszelką cenę chciałem wrócić. Potem ustąpiłem a wtedy ona zaczęła dawać jakieś sygnały. Czy nadal coś dla niej znaczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seaman z Poznania
Ma cie za frajera:) sorki ale taka jest prawda. Olej ja bo odgrzane kluski nigdy ci nie beda smakowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seaman z Poznania
Ma cie za frajera:) sorki ale taka jest prawda. Olej ja bo odgrzane kluski nigdy ci nie beda smakowaly.Ona po prostu wie ze moze do ciebie wrocic bez zenady a ty ja przyjmiesz jakby sie nic nie stalo. Jak ja przyjmiesz to wciaz bedzie odchodzic i wracac bo ty tak naprawde bedziesz jej sluzyc za "przystan " emocjonalna.Ogolnie to szacunku dla ciebie jako faceta nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seaman z Poznania
Ma cie za frajera:) sorki ale taka jest prawda. Olej ja bo odgrzane kluski nigdy ci nie beda smakowaly.Ona po prostu wie ze moze do ciebie wrocic bez zenady a ty ja przyjmiesz jakby sie nic nie stalo. Jak ja przyjmiesz to wciaz bedzie odchodzic i wracac bo ty tak naprawde bedziesz jej sluzyc za "przystan " emocjonalna.Ogolnie to szacunku dla ciebie jako faceta nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seaman z Poznania
Ma cie za frajera:) sorki ale taka jest prawda. Olej ja bo odgrzane kluski nigdy ci nie beda smakowaly.Ona po prostu wie ze moze do ciebie wrocic bez zenady a ty ja przyjmiesz jakby sie nic nie stalo. Jak ja przyjmiesz to wciaz bedzie odchodzic i wracac bo ty tak naprawde bedziesz jej sluzyc za "przystan " emocjonalna.Ogolnie to szacunku dla ciebie jako faceta nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na wstępie przytoczę taką małą historię dodam prawdziwą. Był pewien facet, który kochał sobie kobietę, Ona doskonale o tym wiedziała ale wolała szukać szczęścia gdzie indziej. Wiadomo koleżanki singielki to czemu ja bym miała wychodzić za mąż. Tak sobie życie biegło, On szalenie w Niej zakochany a Ona hulaj duszo. Nadszedł moment, w którym wszystkie Jej koleżanki znalazły swoje połówki a Ona wreszcie zdecydowała się wyjść za mąż za tego oczekującego z utęsknieniem. Morał z tego taki, że zawsze będziesz tym ostatnim, taką deską ratunku w razie gdyby coś nie wyszło. Przemyśl temat i sobie odpuść, przecież jest tyle kobiet samotnych oczekujących na swoją połowę. Może właśnie gdzieś na Ciebie czeka taka osoba, myślę, że warto poszukać. A Twoja EX niech Nią pozostanie do końca życia i jeden dzień dłużej. Wierzę, że Ci pomogłem podjąć odpowiednią decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×