Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

jest tu jakis anglista albo ktos kto swietnie zna angielski?

Polecane posty

Gość The A tea
ale kafe jest tylko dla pełnoletnich niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werf
czyżby do past simple była potrzebna świetna znajomość angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to ty miałaś wyjaśnić
dajesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze na początek zadanie inne troche niz te bardziej powiązane z past simple polecenie jest takie...Jestes w sklepie w londynie: Powiedz ze szukasz kurtki Zapytaj czy mozesz ją przymierzyc Zapytaj gdzie są przymierzalnie Powiedz ze pasuje doskonale Zapytaj ile to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
I'm looking for a jacket. Can I try it (the jacket) on please? Where is the changing/fitting room? It fits perfectly. How much is it? albo How much does it cost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki bo mam lekkie zaległosci...mam małe dziecko i nie miala przez jakis czas jak chodzic do szkoly bo opieki nie bylo...a teraz moze ktos jeszcze pomoze w tym... Napisz notatke do współlokatora,którego nie chcesz budzic, a musisz właśnie wyjsc Napisz gdzie wychodzisz O której wrucisz Popros by ugotowal obiad Podziękuj ZA pomoc i przepros za problem :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos............
zapomial sie przelogowac autorka i lilka to jedna i ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Hi mate (albo mozesz wstawic imie wspollokatora), I went shopping (czy gdziekolwiek poszlas) and didn't want to wake you up. I should be back by 5pm. Would you mind cooking a dinner (albo lunch)? Thanks very much for your help and apologies for the hassle. Twoj podpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki zapomniałaś sie wczesniej przelogowac od siorki ;) ale nie bede sie tłumaczyc to jak pomozecie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka098
ja tez jestem ppileczka116 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos............
rozdwojenie jazni jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna siostra stara się w wieki 16 lat druga urodziła w wieku 17 spoko:) macie jakies inne ambicje w domu? ech, na chorobowym dziecko, czy gimnazja mają wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sis urodziła jak miała niecałe 18 lat! a nie 16 czy ile tam i nie mieszkamy razem ale mój chłopak mieszka w tej samej miejscowosci co ona i ja tez juz dziecko jedno mam a mam 16 lat i jakos sobie radze chociaz nie jest to moje:) zazdroscisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos............
lilka kochana lecz sie o czym ty pierdolisz jestes jak noxelia co sobie dzieciaka ubzdurala boze widzisz i nie grzmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaardzo śmieszne, jest jeden podszyw. a Ty jesteś prowokacją jedną wielką, do tego nie chce Ci się lekcji odrabiać, na kafe przesiadujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×