Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KMW

meble kuchenne olsztyn

Polecane posty

Gość KMW

Witam! Czy ktos zamawiał meble kuchenne w Domo-Top ul. Malewskiego 18? Czy macie jakieś opinie na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donpedroo
Jeśli zastanawiacie się dlaczego wasze wysiłki włożone w uwiedzenie kogoś nie przynoszą efektów polecam wam skorzystanie z kursów uwodzenia prowadzonych przez Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. W mojej opinii jest to najlepsza tego typu szkoła w Polsce, mają pozytywne recenzje i dobrze wypadają w testach. Ich praca jest godna podziwu, każdy problem uczestnika potrafią rozwiązać. Ja dzięki nim nauczyłem się co robić, by utrzymać związek, jak postępować z kobietami by nigdy się mną nie znudziły ;) polecam wam serdecznie www.wyzszaszkolauwodzenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientkaolsztyn
Nie znam tej firmy niestety ale: Powiem coś na swoim przykładzie, szukałam wykonawcy kuchni lakierowanej w Olsztynie. Nikt nie schodził z 9-10 tysięcy. Przypadkiem trafiłam na ogłoszenie firmy z okolic, Firma Venti Jeziorany. Po ok. godzinie dostałam projekt w 3d i wycenę i szczęka mi odpadła, bo chcieli za nia lekko ponad 5 tysięcy, właśnie z szufladami ze spowalniaczem, lepszymi nietrzaskającymi zawiasami. Zdecydowalam się zamówić i nie żałuję, pożądne wykonanie, świetna cena, moge tylko polecać innym. Mogę podac do nich maila i telefon, moze ktoś skorzysta meblenawymiar2409@wp.pl 791 200 311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient2222
Nie polecam tej firmy. Nie wywiązują się z umowy, długi czas oczekiwania na realizację zamówienia a potem nie można się doprosić montażu. Kontakt z kimkolwiek z szefostwa praktycznie niemożliwy! Odradzam, bo tylko zostaną zszargane nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga na firmę Venti
klient2222 ma racje ta firma Ventii to jakaś poraszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jak szukacie dobrego i niedrogiego wykonawcy mebli to polecam pana Pawła. Robił mi wszystkie meble to znaczy kuchni, szafy i łazienkowewszystko jest dobrze wykonane. Jak by ktoś chciał skorzystać z jego usług to podaje nr. tel. 664210738

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, przestrzegam was przed pseudo firmą nobilla meble w olsztynie, takich tandeciarzy w życiu nie widziałem. pracownicy montujący meble przychodzą na kacu, ponad miesiąc po terminie montażu jednej kuchni. brak doświadczenia, montują coś czego nie potrafią robić. wiercą 10 dziur potem poprawiają a czas oczekiwania się wydłuża. szanujcie swoje nerwy na moim doświadczeniu. kasa za kuchnie niesamowita. pani dodam pseudo projektantka połowę rzeczy nie dopowiedziała. przestrzegam i pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.stanex. pl Zapraszam i gorąco polecam solidna i konkretna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanka1985
A ja będę pierwsza, która poleci firmę Domo-Top Olsztyn. Współpraca przebiegała pomyślnie, od pomiaru, poprzez projekt do realizacji. Podczas pomiaru Pan podpowiedział kilka dobrych rozwiązań, dzięki którym mogliśmy zrealizować taką kuchnię, jaką chcieliśmy. Nie byliśmy "łatwymi" klientami, mieliśmy sprecyzowane wymagania, a pracownicy firmy stanęli na wysokości zadania. Dobry projekt, terminowa realizacja oraz profesjonalny montaż. Wycena zabudowy mieściła się w naszym założeniu, więc firma nie zdziera pieniędzy. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam meble kuchenne u nich: http://www.designmebel.eu/ i jestem bardzo zadowolona z ich jakości. Wyglądają dokładnie tak jak tego oczekiwałam-czyli stylowo i nowocześnie. Świetnie zrozumieli moje potrzeby i wszystko przebiegło sprawnie. Sprawdź, mają różnorodne zestawienia kolorystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam meble kuchenne u nich: http://www.designmebel.eu/ i jestem bardzo zadowolona z ich jakości. Wyglądają dokładnie tak jak tego oczekiwałam-czyli stylowo i nowocześnie. Świetnie zrozumieli moje potrzeby i wszystko przebiegło sprawnie. Sprawdź, mają różnorodne zestawienia kolorystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2345667
Czy ktoś zna firmę Art studio z ulicy Warszawskiej? Szukam opinii ale ich nie znajduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam firmę Meble Kuchenne Tomasz Bałazy. Właśnie kilka dni temu zakończony został montaż. Firma terminowa, życzliwa, montaż profesjonalny bez zbędnego bałaganu i co najważniejsze w przystępnej cenie. Ja jestem bardzo zadowolona. W Olsztynie rozmawiałam z kilkoma fachowcami i zaufaniem obdarzyłam Pana Tomasza. Cieszę się bardzo, że się nie pomyliłam. Niestety meble trzeba zamawiać z trzymiesięcznym wyprzedzeniem. Mnie osobiście to nie przeszkadzało, ponieważ remont planowałam dużo wcześniej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zapraszamy do Studio Mebli Lewandowski przyjedziemy do domu zrobimy pomiar i projekt calkiem za darmo, jezeli zrezygnujesz nic Cię to nie kosztuje!!! zapraszamy na stonę www.lewandowski-studio.pl oraz na fb do Zobaczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbaraOl
Ja swoją kuchnię marzeń zrobiłam z http://elitmeble.com.pl/ w Olsztynie. Kuchnia w stylu klasycznym, angielskim, meble oczywiście na wymiar. Koszty były związane jedynie z robocizną i materiałami do zabudowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej szukam kuchni za ok 5 tys na wymiar , zastanawiałam się gdzie ją kupić byłam w Black Red white i w Elżbiecie ale nie mają zbyt dobrej opinii. Kuchnia nie jest duża, my nie chcemy Bóg wie jakich bajerow, chcemy solidnej kuchni z polskiem, która będzie na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam małą kuchnię. Udało mi się zamówić świetny, pasujący idealnie projekt u www.skowronska.com.pl. Jest teraz i elegancko, i wygodnie. Co najważniejsze wszystko się mieści. Rzetelna i fachowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawą ofertę ma firma www.makrodom.pl. Wszystko terminowo i sprawnie. Całe zamówienie realizowane w moim przypadku od ręki. Jestem zadowolona i z pewnością jeszcze do nich wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariuszN.

Polecam bardzo profesjonalną firmę Atlas Kuchnie z ul. Sikorskiego w Olsztynie. Meble firmowe,  wysokiej jakości. porównywałem wiele innych ofert z Olsztyna, - jakość niebo a ziemia.

Z realizacji jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni, będziemy polecać gdzie tylko się da. 

Może nie było najtaniej, ale nie zależało nam na cenie tylko solidnym i efektownym wykonaniu.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona. Nie polecam.

Obsługa klienta w biurze na jarotach jest skandaliczna. Podpisują stronnicze umowy- płatność 100% przed wykonaniem usługi, a w razie nienależytego jej wykonania śmieszna rekompensata i widmo dochodzenia odszkodowania w sądzie.

Przez zbyt dużą liczbę zleceń projektanci nie mają polotu- białe fronty i drewniane blaty, wszędzie tak samo. Wszelkie sugestie od klienta traktowane jako obraza majestatu.


Pomylili termin montażu, trwał on tydzień bo został źle zaprojektowany sposób otwarcia szafek. Źle dopasowane kolory blatu w stosunku do szafek i na końcu uszkodzenie mojego sprzętu AGD przy montażu.

Widziałam, że ktoś reklamował system szuflad na ich forum. Pisał, że telefoniczne zgłoszenia są ignorowane. Komentarz na fb usunęli. Wychodzi na to, że ich gwarancja to fikcja, a usługa kończy się na montażu, później radź sobie sam.


Odradzam każdemu zamawianie jakichkowiek mebli w tej firmie. Jest mocno przereklamowana, a konkurencja dużo lepiej i przy lepszym poziomie obsługi realizuje dużo ładniejsze projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×