Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama trojaczków-już!

Postanowiliśmy z mężem nie mieć więcej dzieci-jaką wybrać antykoncepcję?

Polecane posty

Gość przyszła mama trojaczków-już!

Witam,wraz z meżem postanowiliśmy nie mieć wiecej dzieci. Rozmawialiśmy o tym już od kilku tygodni,bo jeżeli zdecydowalibyśmy się mieć jeszcze dziecko/dzieci to trzeba by było starać się niedługo,ale jednak ten "strach",że znowu będzie ciąża mnoga przewyższył to . Dodam,że mamy trojaczki prawie 9 miesięczne. i teraz moje pytanie,jaką wybrać antykoncepcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama trojaczków-już!
podnoszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpewniejsze są pigułki
albo zabieg dla męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkładka domaciczna, albo podwiązanie nasieniowodw, ale to nieodwracalne wiec wkladka chyba lepsza, na pewno lepsza niż tabletki bo nie trzeba pamiętać i nie zmniejsza się skuteczmość jak się bierze np antybiotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestea.............
a podwiazanie nie jest czasem nielegalne? ktos tu ostatnio o tym mowil. my po porodzie pewnie bedziemy jechac na gumach. a tak to hcyba najlepsze tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Wazektomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Jabłka
ja mam wkładkę ale nie ufam jej do końca i maż nie kończy we mnie.Gin powiedział,że jest założona super bo sprawdził ale stwierdził również,że nawet przy dobrze leżącej zdażały mu się ciąże ...dodał,że musiałabym mieć jednak pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
najlepszy jest implant, 3 lata z głowy.Moje koleżanki maja i sobie chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina i darek 125424
My przed ciążą używaliśmy tabletek i teraz też będziemy,ale dopiero jak przestanę karmić,bo iż są tabletki dla karmiących to do końca karmienia wolę prezerwatywy. Dziękuję Ci za wsparcie. Jesteśmy już w domu cali i zdrowi i miałas rację,że taka wyprawa nie jest wcale straszna. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkowa mamaaa
też mam wkładkę i sobie chwalę ją :) nie trzeba pamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama trojaczków-już!
Wiecie,dzieci już na pewno nie bedziemy chceli mieć,więc zastanawiamy się nad taką metoda nieodwracalną. Tylko kurcze z drugiej strony nie chcę się poddawać operacji,bo jednak każda niesie za sobą jakieś ryzyko . Z kolei też przez lata nie chcę się truć tabletkiami . Zastanawiam się nad wkładką.. Malwina i Darek - jejku Kochana tak sie cieszę,ze wszystko ok!! A jak podróż zniosło dzieciatko? Dałaś sobie radę bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×