Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aniozaurus

DLACZEGO ON MI TO ROBI???? POMOCY :(

Polecane posty

Gość aniozaurus

Jestem z chlopakiem 1,5 roku. Wszystko zawsze nam sie ukladalo. Darzylismy sie miloscia, zaufaniem i miloscia. Myslalam ze trafilam na faceta bez wad jednak sie mylilam. On klamie :( Zaczelo sie od czestych wpadek ale to byly malo istotne sprawy. Potem bylo gorzej. W wakacje pochwalil sie mi i moim rodzicom ze zdal prawko. Pogratulowalismy tego i oczekiwalismy razem z nim na odbior. Minal miesiac, drugi, trzeci i prawka nie bylo. Twierdzil ze jest problem z wydaniem wydaniem. Kapnelam sie ze jest cos nie tak. Poi zmuszeniu go przyznal sie ze nie zdal i bal mi sie powiedziec co mnie zaskoczylo i bylo mi przykro. Potem byla lepsza niespodzianka, pochwalil sie ze zdal mature z imponujacym wynikiem, dziwilam sie ze nie sklada na studia papierow, prosilam zeby zlozyl lecz on twierdzl ze ma czas i tak do pazdziernika. Jego mlodszy brat powiedzial mi ze nawet nie potrzedl do matury czyloi jej nawet nie ma. W tym to ze czesto zmienialszkole. Tego tez mi nie powoedzil ze mial jakies problemy a ja mowilam mu wszystko. Teraz tez klamie w pierdolach typu ze cos kupil i ma a okazuje sie ze to kolejna bajeczka. Nie chodzi mi o samo prawko, czy tam mature tylko to ze potraktoweal mnie jak obca sobie osobe a nie kogos bliskiego, jak idiotke Nie wiem co mam robic... Jak ja mam ufac i byc dalej z takim czlowiekiem? Pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×