Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona2222

Ta dziewczyna nie ma skrupułów w obrażaniu ludzi

Polecane posty

Wiem z czego slynie kafeteria i m.in. z braku zahamowan i braku kultury, na co pewnie w duzym stopniu wplywa anonimowosc, ale ta Carrie to juz przegiela i musze o tym napisac przytaczajac fragment rozmowy. Piszemy sobie normalnie, wszystko cacy pieknie i nagle ona bez najmniejszego powodu (nie miala powodu sluchajcie) wyzwala mnie od kretynki. [04.01.2012] 15:20 [zgłoś do usunięcia]CarrieBradshaw-Preston Ona2222 - jestes kretynką Kazdy moze wkleic zdjecie sosa spod orendza, wiec ogarnij troche i wroc moze do książek, to Ci dobrze zrobi. http://www.youtube.com/watch?v=PZDnlg3PMGE - od Mastera111 Możesz mnie nie kochać, pieprzyć oklaski. [04.01.2012] 15:24 [zgłoś do usunięcia]Ona2222 nie czytalam calego topicu tylko wpisalam w google brzydki sebastian i mi wyskoczyl potwor z lochnes i to zdjecie sos i co to ma wspolnego z kretynizmem? a teraz stan dziewczynko przed lustrem i zapytaj siebie dlaczego obrazasz innych http://Ona2222.powiedz.to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
no ja kurwa bardziej ludzi obrażam a te skurwysyny nawet tematu o mnie nie zrobią chuj wam w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie zrobilam tego specjalnie, napisalam jak bylo, moze sie pomylilam bo sie dobrze nie wczytalam w temat, co nie jest powodem zeby mnie obrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestes kretynka... poza tym kretinizm, a kretynka to inne okreslenia, wiec juz swoja wypowiedzia pokazalas, ze kretynka jestes ewentualnie moglam nie znac slowa kretynizm jesli to jakas choroba ale wciaz nie widze zwiazku z tym ze ktos mnie wyzwal od kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ktorym momencie napisalam ze sie przejmuję? no w ktorym? i przestan wyzywac bo sie robisz taki jak carrie - wyjdz ponad to, chyba jestes na tyle inteligentna osoba zeby operowac argumentami i rozmawiac a nie obrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nic nie wie to tymbardziej niech zamknie dziub, niech sie ludzie dowiedza ze stała bywalczyni kafe, która ma stopkę bardziej tresciwą jak swoje wypowiedzi, ma zadęcie zeby dyskutowac na rozne tematy nie maja za grosz kultury osobistej, co jest podstawą a tego nikt nie zdementuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×