Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kordianek

pomocy

Polecane posty

Gość Kordianek

Witam wszystkich !Otóż mam niezły problem i chodzi o moją dziewczynę. Jesteśmy ze sobą prawie 2,5 roku. Mamy po 18 lat. I bardzo szybko się do siebie zbliżyliśmy gdy zaczęliśmy być ze sobą . Już po około 4 miesiącach wiedziałem jak wygląda nago i ona wzajemnie. Od razu na samym początku obiecaliśmy sobie ze straci ona dziewictwo dopiero po ślubie, ze nie chce uprawiać samego sexu przed . I sobie to obiecaliśmy. Wystarczały nam zwykle pieszczoty w intymnych miejscach dłońmi, pocałunki tam oraz innego tego typu igraszki. Robiliśmy to bardzo często bo praktycznie co drugi dzień. Było tak do tej pory ale zaczęło się zmieniać jakoś 2 miesiące temu. Dużo się kłóciliśmy. Doszło nawet do rozstania na tydzień, no ale przyszły święta i się pogodziliśmy. Potem sylwester było bardzo romantycznie no i znów miedzy nami do tego doszło. Potem w poniedziałek powiedziałem jej ze chce zrobic dla niej cos sexownego.. Zgodzila się, a później wieczorem zaczeła się wykręcać, i nie doszlo do tego a ja nie miałem Bógwie czego na myśli. Potem zapytałem ja dlaczego mnie zbywa i wogole to odpowiedziala ze ja już to nie kreci to jak dawniej, i ze robimy to za często. „Ze mysle sobie to co chce myslec i źle ja odbieram , a przeciesz ona mówiła mi wszystko konkretnie a teraz robi ze mnie wariata;( No i poszla o ta awantura bo powiedziała mi ze jej wystarczy raz na miesiąc, a mojego narzucania ma dość i jak mam taki być to nie będziemy razem, bo nie nadaje się na męża Ludzie nie wiem co Sb myśleć bo od tak czegoś takiego się nie zmienia i nie wiem czy ze mna cos jest nie tak czy z nią ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×