Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nulka22

pokochali byscie dziewczynę w ciąży?

Polecane posty

Niestety to ty bredzisz Myśliciel... A post o rodzicach przyszedł prawie równo z moim. Byle kogo znaleźć żadna sztuka ale co z tego? Życie to nie mrzonka rodem z amerykańskich, szmirowatych filmów, gdzie wszystko sie układa, bo główny bohater myślał pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pewnym stopniu
zmarnowałaś sobie życie idąc na żywioł bez zabezpieczeń ale to twój wybór i to ty będziesz z tym żyła nie ja antykoncepcja XXIw nie boli i jest prosta jak budowa cepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że mogę liczyć na przyjaciół figura też będzie w końcu prowadzę fitnes club

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie zmarnowała swojego zycia... ale zmarnuje, jeśli podejmie pochopną decyzję i zwiąże się z nieodpowiednim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nulka22 Moja kuzynka miała identyczną sytuacje, 20 letnia dziewczyna, przerażona wszystkim dalszym życiem bała się że nie znajdzie faceta itd .Poznała chłopaka o rok starszego urodziła córkę i jest szczęśliwa ty też będziesz, nie wątp i nie zapominaj o tym . Zapomnij o usunięciu bo to nie rozwiązanie, zawsze jest ryzyko że już nie będziesz mogła mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcialbym by nasza główną bohaterka Myslala pozytywnie a aby jej maly lub mała byla zdrowa i śliczna by znalazł ja odpowiedni i warty jej facet sylwester nie byl tak dawno wiec tego jej zycze w tym nowym roku i tego by za rok tu wpadla na kafe i powiedziala ze wszystko u nich ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jego wina miało nie być do końca on nie wytrzymal miałam do niego zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NocnyMotyl Sorry ale ma rację bredzisz, masz dziwne podejście, jakie rzeczy pisałaś od początku nie chwal się że masz dziecko /nie chwal się ciążą.. Kiedy na piątej randce ma powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skup sie na tym, co masz i o kogo musisz zadbać. Reszta przydzie sama w odpowiednim czasie. Nie szukaj na siłę, bo nieciekawe typy żerują na desperacji i później zamieniają kobiecie życie w koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemcioxxxx dziękuję ci jesteś słodki będę dobrej myśli wiesz najbardziej boli mnie to że nie ma obok mnie faceta silnego ramienia który by mnie przytulil i powiedział że wszystko będzie ok chciałabym czuć się bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NocnyMotyl wytłumaczę ci to oże inaczej bo nad "bredzisz" się nie zastanowiłaś. Żaden człowiek nie lubi niemiłych niespodzianek. Czuje sie wtedy niefajnie i pozostaje niesmak. Mało który facet poczuje się dobrze jak dowie się o dziecku w monecie kiedy się zacznie angażować. U jednego pozostanie niesmak a drugi uzna że został oszukany. I że kobieta gra na jego uczuciach. to nie wróży dobrze związkowi i nieraz wyłazi gdzieś po latach. Jak tego nie rozumiesz to wybacz kiepsko z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nulka22 🌻 Może chcesz szukać kogoś kto jest blisko, jakiś kolega /przyjaciel się podkochuje w tobie , będzie wspierał nie przerośnie sytacjia i zawsze pomoże NocnyMotyl Ani ty dla mnie ;) i mam nadzieje że ma więcej rozumu od ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabaskoo a ty jesteś przyjacielem moim od kąd tu się wpisalam i wiem że zawsze mogę na ciebie liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMaJ przed snem
No to fantastyczna metodę antykoncepcji wybraliście. Może wyciągniesz z tego jakieś wnioski na przyszłość. A ja chciałam w sumie napisać, że zupełnie nie zgadzam się z wypowiedzią z pierwszej strony, jako by samotnie wychowująca dziecko matka miała być porażka, przed która trzeba uciekać wręcz. Autorze tej wypowiedzi, tu kieruje do Ciebie te słowa, takie kobiety często, gęsto są zaradne, bardzo zorganizowane i wyjątkowo silne. Od razu widać, że nie masz dziecka. Nie masz bladego pojęcia ile czasu, cierpliwości, zrozumienia i niekończącej się siły potrzeba by wychować potomka. A teraz wyobraź sobie że praca, zakupy, pranie, sprzątanie, gotowanie i poświęcenie czasu dziecku jest na głowie jednej osoby. Samotna matka jest ciapowata i mało zaradna? Panowie wybacza sformułowanie, ale nie jeden facet zasrał by się pod siebie i podziękował. Jeszcze dobra rada dla autorki, idź dziewczyno do ginekologa i zadbaj o antykoncepcję. I nie słuchaj tych baranów, którzy zdarza wyjść z Ciebie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pewnym stopniu
@ 22:49 nulka22 jesteś niedojrzała skoro tak myślisz ! to ty go wpuszczasz/iłaś między nogi i to ty masz myśleć o konsekwencjach a nie on ...on powinien ty musisz on widzisz sama wypiął się i teraz to możesz tylko [jak urodzisz] o alimenty go skarżyć a w zamian on będzie miał wizyty i widzenia dziecka z obowiązkowymi awanturami i pyskówkami urządzanymi pod różnym pretekstem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mocny masz racje choc twoje wypowiedzi są czasem kontrowersyjne masz w nich sens i wiem juz do czego darzysz i przyznaje Ci racje choc trzeba doczytać czasem między wierszami co masz na mysli a ty autorko zaufałas temu facetowi moze dlatego stalo sie jak sie stalo ale nie żałuj tego i nie powielaj błędów kochasz juz to dziecko a pomysl co bedzie jak je zobaczysz to najpiękniejszy widok każdej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nulka22 Już ci doradziłem dobrze kiedyś :P i teraz też się staram pomóc, zrobisz po swojemu, ale weż nasze dobre rady pod uwagę i nie przejmuj się głupimi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że się tu użalam może tylko potrzebowałam rozmowy z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo znudzony mąż
Nulko, dopuki dziecko nie skończy 4 lat nie bedzie ci w glowie interesowanie się chłopakami (chyba, że urodzisz chłopaka i TYM chłopakiem będziesz zainteresowana). Przez te 4 lata będziesz marzyła o wyspaniu się, odpoczęciu, nic nierobieniu. A jak dziecko skończy 4 lata to i chłopakom nie bedzie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pewnym stopniu
powiadasz że z pracy chcesz odejść ... JAK ODEJDZIESZ TO INNEJ NIE ZNAJDZIESZ a tak masz pracę masz ubezpieczenie masz urlop a pracodawca może ci skoczyć ...... na dzyndzelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci nie tyle boją się kobiet z dziećm, ico kobiet z dziecmi nie dającymi sobie rady. Jaka kobieta chciałaby się związać z facetem bez wykształcenia, bez pracy, mieszkającego u rodziców i żyjącego z zasiłku na dziecko? A od faceta można tego wymagać? Zapomnij o facecie na najbliższe trzy lata, odchowaj dziecko ( przecież nie będziesz kilkumiesięcznego bajtla wciskać babciom, ciotkom czy koleżankom żeby na randke polecieć) Teraz weź d... W troki i pomysł jak nie popaść w większe kłopoty niż jesteś. Myśl o pracy, żebyś miała za co dziecko i siebie utrzymać a nie o romansach w ciąży! Koniec z bajkami! Nie szukaj księcia, który cię uratuje i wyciągnie z kłopotów ale myśl co TY masz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz na kafe
Czy wciaz trzeba kazda z osobna zapewniac ,ze tak masz szanse ,ze znajdziesz bleeeeeeeeeeeeeeee Poczytaj Tak ktos cie pokocha :) ps ponioslo mnie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NocnyMotyl Dzieciak:D:D czym się kierujesz tak oceniając mnie:D wiesz bądz poważna masz 26 lat i oceniasz ludzi po kilku wypowiedziach na forum:D:D:D. Zadzwoń pogadaj przez 30 minut. Wtedy może zmartwiłbym się twoją oceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NocnyMotyl Każdy odniósł inne wrażenie że nie to chciałaś przekazać:P . Gdybyś ty była w takiej sytuacji może inna była by śpiewka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×