Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania01010101010

18 dni da sie schudnac 6 kg ????

Polecane posty

Gość ania01010101010

jw. da sie jak tak to jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans raczej
o ile nie jestes gruba. jak wazysz 100 kilo to mozliwe .jak wazysz 55 top raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania01010101010
mam 173 cm wzrostu i 74 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będac na diecie south beach schudlam w 2 miesia ce 15.5 kg ) nie cwicvzyalm )- z zcego w 1 fazie schudlam ( 2 tygodnie ) 6 kg - więc jednak się da, ważulam 70 kg przy wzroscie 1.70 na tej diecie nie chodzi sie glodnym i jest to 1 z najzdrowszych diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania01010101010
to może i ja spróbuję SB a trzymałaś sie godzin - czyli piec posiłków czy ajdłaś to co dozwolone w ilosci jakiej chciałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1 fazie jadlam 6 posilkow ( niekoniecznie o stalych porach ) ale mniej wiecej - od 19 nie jadlam już nic w fazie jadlam 5 posilkow - najgorsze sa pirewsze dwa , trzy dni potem jest tylko lepiej, ja chcialam schudnac 10 ale szybko mi zlecialo i bylam za chuda wiec postanowilam potem pzrtytc te 5 kg i pzrytylam w miesiac i już bylo okey ( bylo to 4 lata temu ) sama mam ochote zaczac jeszcze raz zeby odzwyczaic sie od slodyczy bo to moja zmora :) dasz rade , moze i ja jutro zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkikropeczki - dziekuję za mile towarzystwo ( a tak swoja droga to ta nielazcenia nie dla mnie moze sb zaczne ( duzo nie schudne ale odzwyczaje sie znowu od slodyczuy chleba bo to moja zmora zawsze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale brzuch jest faktycznie plaski potem . po sb duzo nie schudne bo nie mam z czego ( moze te 3 kilosy a moze z 5 zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania01010101010
to spróbuję , bo te diety jak kopenhaska, norweska czy jednoskładnikowe do mnie nie przemawiają . a tutaj jest co jeśc jak sie pomysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam duzo ( bo 3 kg ) ale moze zleciec i 5 :) ale odzwyczailabym sie znow]u na jakis zcas od slodyczy i chleba ( ktory jest mija zmora ale brzuch jest plaski naprawde po zakonzceniu diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cos to pytaj bede tu zagladac; ja jak nie pzrestane chudnac na 1000 jutro sie zwaze to musze zmienic diete trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania01010101010
macie jeszcze jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_888
kopenahska 13dni 8kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apapapapappappa
no dawajcie pomysły dziewczynki na schudniecie , bo ja potrzebuję w 20 dni ok 8 kg dzis 3 dzien na sokach warzywnych ale mi sie kręci w głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie.....
po co chcesz tak szybko schudnąć? rzucisz się potem na jedzenie i jeszcze więcej przytyjesz:( .. już nie mówiąc ze niszczysz sobie zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apapapapappappa
tak żeby chociaż z sześc spadło a potem zdrowe żywienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×