Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3738732364883247

GWAŁT jest zawsze gwałtem niezależnie od tego jak kobieta była ubrana

Polecane posty

Gość black^lady
a ja tam gwałcę pijanych móżynóf gdy wytaczają się bladym świtem z pubu na czworaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdy kobieta będzie chodziła nago, facet nie ma prawa jej dotknąć bez jej zgody. I nie ma tu tłumaczeń że ona kusiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie o to mi poniekąd chodziło, kiedy pisałam, że takie rozmowy nie maja sensu, może tylko złych argumentów uzylam. Takie wątki jak magnes przyciągają wszelkiego rodzaju zjebow i moralnych degeneratow, którzy we wrażliwości kobiet znajdują łatwy cel, żeby "dokopać". Z takimi się nie dyskutuje, nie licytuje ani nie pyta o zdanie. Im się wali paragraf przed oczy i maja się podporządkować. Dlatego jeżeli powstanie wątek o zaostrzeniu praw lub zwiększeniu kar To będę się pod każdym postem ZA podpisywać oboma rękoma. A co do owych kar, to moim skromnym zdaniem powinien istnieć ogolnodostepny rejestr osób skazanych z wyszczegolnieniem popełnionych przestępstw, gdzie każdy moglby sobie sprawdzić, czy osoba która ma na myśli ma czyste konto, czy nie. Gdyby KAŻDY mogl się dowiedzieć, że np pan X ma na koncie gwałt to do końca życia byłby nauczka dla innych. Pietnowanie jest może mało humanitarne, ale za to ma doskonale działanie odstraszajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie nie ma wytłumaczenia
że kusiła, że miała coś odsłonięte...amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazcie ze facet ma z tym gozej bo jesli kobieta posadzi go o gwalt albo jakas uczennica nauczyciela to ma przejebane na calej lini ona moze sciemniac ale on mi tak bedzire mial przejebane bo jakas uczennica sobie wymyslila ze go zniszczy bo np dal je pale z czegos i biedny zanim sprawa sie wyjasni to straci prace pprzyjaaciol o szacunku i dobrym imieniu jego nie wspomne a dochodzi do tego jeszcze renoma szkoly i wszystko przez jedna glupia uczennice ktora ma focha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza, że to kompletna bzdura, że w pewnym momencie facet nie może się powstrzymać. Gdyby tak było wszelkie kluby go go nie mogłyby istnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście chodziło mi o te posty "prawdziwych mężczyzn", nie to, że się wszystkich czepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei ci ,,prawdziwi mężczyźni'' obrażają przy okazji wszystkich normalnych facetów stawiając ich na poziomie niedorozwiniętych neandertalczyków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by kobiety mialy czym gwalcic to by tez gwalcily wiem to nie jest tlumaczenie ale ja o czym innym moze to glupio zabrzmi ale nie umiecie si postawic w sytuacji gwalciciela nie ma czegos takiego ze ,,to jego wina ja tylko chodzilam z cyckami na wiezchu a en pan sie na mie zucil,, ludzie nie sa idealni popelniaja bledy wieksze mniejsze ale popelniaja i zawsze jest wina dwoch stron jedna zgadzam sie ze gwalciciela w 90% ale te 10% jest wina kobiety oczywiscie nie zawsze bo dziecko niczym nie zawinilo ale tyo juz jes nie gwalciciel tylko psychopata ktory przez jakies szczeguly w swoim dziecinstwie wyrosl na psychopate-gwalciciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że zgwałcona kobieta, jezeli tylko ma na tyle silnej woli, i szanse na to powinna zabić gwałciciela, (nie żartuje) będzie to morderstwo w afekcie. Gdyż kary za gwałt są niesamowicie śmieszne. Siostra koleżanki była zgwałcona, bardzo szybko udowodniono wine konkretnemu mężczyżnie. Dostał on 24m-cy. I przesiedział 5. Gdyż "jego stan zdrowia się pogorszył, co uniemożliwia odbycia kary w warunkach zakładu karnego" Ma teoretycznie jakis tam nadzur, kuratora, i co z tego? Nadal żyje w społeczeństwie, a przeciętna kobieta nie wie że to zwyrodnialec. Kary za gwałt są poprostu śmieszne, a zdarza się że dziewczyna w wyniku gwałtu popełnia samobójstwo, popada w depresje, wyłancza się z aktywnego zycia..Pewnie stwierdzicie że to morderstwo to absurd, ale chyba gorszego upodlenia niż gwałt nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, tu przyznam ci całkowita racje, ale bronienie "męskiego honoru" pozostawiłabym samym mężczyznom, bo dopóki oni sami nie zaczną tepić chwasty spośród siebie, póki będzie istniał choć cień przyzwolenia i tłumaczenia, że to kobieta kusi, to piętno będzie na wszystkich mężczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja napisałam że Gwałcicieli powinni od razu Chemicznie wykastrować każdego. Coraz więcej sie słyszy o tym , nawet dzieci dzieci gwałca . Kiedys był taki program w TV jak koledzy jednego chłopaka dla zabawy zgwałcili tylko dlatego że im sie nie podobał czy coś w tym rodzaju , dokładnie nie pamietam. To juz jest szczyt wszystkiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwalt trzeba udowodnic w sumi eniezle jaja kobieta zostala zgwalcona a teraz musi isc do sadu i udowadnic ze tem pan ja przeruchal wbrew jej woli niezle jaja no ale co poradzic jedne oszukuja inne nie i trzeba jednak goscia osadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjakhahkjksjkjskjskjkjkjkjk
Reakcja na gwałt może być skrajnie różna. Sa kobiety które pewnie krzyczą gryzą itp, a inne są wręcz znieruchomiałe ze strachu, nie sa wstanie krzyczeć, walczyć, bronić sie. Gwałciciel powinien dostawać 20lat, I nie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorzucę od siebie cegiełkę: to mężczyzna ma swój chory seksualny popęd. Jakiekolwiek by nie było to gadanie o swędzącej tzipie, kobieta tak naprawdę nie byłaby w stanie brutalnie zmusić do seksu. Rzadkie przypadki, gdy tak jest, naprawdę rzadkie. A mężczyzna owszem. To po ich stronie jest więcej gwałcicieli. I tu nasuwa mi się pytanie: DLACZEGO samiec człowieka musi praktycznie bez przerwy uprawiać seks i dlaczego nazywamy to POTRZEBĄ? Inne zwierzęta mogą mieć seks (kopulację) nawet raz na rok, dwa i jakoś nie cierpią specjalnie z tego powodu, mam tu na myśli płeć męską. Dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje było do wypowiedzi NM A teraz dalej - zgodnie z tokiem rozumowania eloooo to facet miałby prawo zgwalcic Każda kobietę na plazy nudystow, w saunie itp. Tłumacząc się, że była nago i go sprowokowała, a jednak 99% potrafi się bez problemu powstrzymać. KAŻDY człowiek jest w stanie się powstrzymać z wyjątkiem osob niepoczytalnych - ale to już inny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka popęd seksualny facet może rozładować ręcznie, gwałt to coś innego niż zaspokajanie popędu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAŻDE przestępstwo trzeba udowodnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z toba z chemiczna kastracja ale popatrz na to z innej strony przypuscmy masz faceta kochasz go i nagle jego byla wymyslila sobie ze posadzi go o gwalt jakims cudem wygrywa rozprawe i co wtedy? i wteedy twuj facet nie bedzie mogl miec dzieci zero seksu nic taki facet staje sie dla siebie bezwartosciowy bo nic nie moze oprucz pieprzonej egzystencji ale juz bezsensownej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocny Motyl, gwałt to coś innego? Żądam wyjaśnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka gwałciciel to zwyrodnialec, którego zwykły seks nie zaspokaja. Jego podnieca przemoc seksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello a jak mąż Cię zgwałci np. z kolegą? to też będziesz po jego stronie. Ja taki przypadek opisałam w skrócie na poprzedniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elllo Przecież kobieta musi mieć obdukcje, jakiś dowód na to. To nie jest tak że idzie, zgłasza gwałt a on trafia na 15l za kraty. Zobacz ile taka kobieta musi przejść?! Zeznania, obdukcja, kolejne zeznania, rozprawa etc Zdarza się że przez myslenie "ona kusiała" mąż/partner zostawia taką kobiete!.. Naprawde faceci są tacy biedni,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×