Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dama_pik*-

dobra przychodnia krakow

Polecane posty

Gość dama_pik*-

znacie jakas dobra przychodnie w krakowie, ktora ma kontrakt z nfz? jestem studentka, pierwszego roku i nawet nie wiem gdzie szukac:P a cos podupadam na zdrowiu:( prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhtti
nie ma dobrych przychodni i lekrzy.Lapowki sie wszedzie licza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama_pik*-
a jak mnie nie stac na prywatnych lekarzy?:( a gardło napierdziela jak szalone?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemiatyczka
oj nie ma niema, sama mieszkam w krakowie od urodzenia i ciezko mi bylo znalesc dobra przychodnie, a ta co nalezałam do niej od urodzenia to jedna wielka masakra, takze napewno nie polecam przychodni przy ul Białoruskiej na woli duchackiej. ale jak jestes studentka to macie przeciez swoich lekarzy , niewiem jak teraz ale dawniej bylo w scanmedzie na armi krajowej, tam w maire blisko do miasteczka studenckiego i lekarzy tez nawet do w yboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafinette
ja moge polecić przychodnię Animus www.animus24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama_pik*-
dziekuje:* bo ja nawet nie wiedzialam gdzie zaczac:P w moim malym mioasteczkuu byly dwie i tyle a tu taaaaki wybor:P dziekuje raz jeszcze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama_pik*-
ech gdziez moglabym spodziewac sie normalnych odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proud to be a spinster
najlepiej idź do osiedlowe przychodni, blisko siebie. w studenckiej (scanmed) są mega kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, ja polecam Centrum Medyczne Falck na Mazowieckiej. NA znaczną część usług mają kontrakt z NFZem. Pracuje tam wielu specjalistów i jest się obsłużonym fachowo i szybko. Pracują od rana 7.30 do wieczora 20.00, więc można skoczyć przed albo po pracy - coś o tym wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkot
Polecam Larmed. Mają kontrakt NFZ i prywatnie też przyjmują. Zresztą wszystko możesz sprawdzić tu: http://larmed.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokosianka35
W Krakowie otworzyła się przychodnia PROFEMED, korzystałam kiedyś z ich usług w Warszawie i byłam bardzo zadowolona. W Krakowie są na Al. Pokoju 5 - całkiem niedaleko mojego miejsca zamieszkania, więc się cieszę. A poza tym jak nowa, to wiadomo zawsze na początku najlepiej :) wiec warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Komorowskiego 12 jest Centrum Medycyny Profilaktycznej. Ja tam leczę się od lat i wszyscy lekarze na których trafiłam byli bardzo pomocni i kompetentni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka881
A tę przychodnię http://www.unimed-nzoz.pl/lekarz-rodzinny/ już sprawdzaliście? Moim zdaniem trzeba szukać przychodni w swojej okolicy, choć jeśli gdzie indziej mają większa ilość specjalistów, to warto nawet dojeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak w Krakowie, ale w Katowicach najlepiej u www.vitalonga-nzoz.pl. Już wiele razy uzyskałam u nich fachową pomoc i w porę zostałam zdiagnozowana. Dzięki temu na czas zostałam pokierowana do odpowiedniego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Jeśli szukacie przychodni specjalizującej się w badania kliniczne w Krakowie w obszarze wielu chorób powinniście zainteresować się oferta przychodni Synexus https://www.przychodniasynexus.pl Gorąco polecam ! Moja córka chodzi tam też często na organizowane przez nich akcje bezpłatnych badań kontrolnych. Sa profesjonalistami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo kompleksowy ośrodek, do którego ja jestem zapisana i mogę go polecić to Prima Med. Od tamtego roku przepisałam całą rodzinę do lekarzy rodzinnych i nie żałuję tej decyzji. Nie ma żadnego problemu z uzyskaniem potrzebnego skierowania czy zwolnienia, kolejki również są niewielkie. Dodatkowo lekarze mają bardzo dobre podejście dla dzieci, które już nie stresują się na myśl o badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam się do przychodni Unimed. Jest blisko AGH, nie ma problemu z rejestracją i przyjmują na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UNIMED najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem zapisana w przychodni Unimed i jestem zadowolona, najlepsza opieka i lekarze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mogę polecić przychodnię Unimed, masz na nfz, badania i diagnostyka na miejscu do tego dobra lokalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unimed zdecydowanie warty polecenia, rejestracja online, profesjonalni lekarze i masz na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podłączam się Unimed najlepszy, świetni lekarze i rejestracja elektronicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że wiele osób poleca Unimed, zapisałam się i również jestem bardzo zadowolona, nie stoję w kolejkach tylko rejestruję się online, lekarze są profesjonalni i mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie przychodnia Unimed jest najlepsza, znajduje się na Młodej Polski 7, lekarze są kompetentni i doświadczeni, pomoc medyczna na najwyższym poziomie, do tego dzięki rejestracji elektronicznej omijasz kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyższymi komentarzami. UNIMED jest bezpłatną studencką przychodnią- możesz się tam zarejestrować i nie wymaga to wypisania się z poprzedniej przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiia

Co prawda przychodnia nie z Krakowa, ale całkiem niedaleko bo Żywiec. Mogę polecić Medicus- mają najlepszych specjalistów. Od 5 lat jestem ich stała pacjentką i polecam każdemu. Oby więcej takich przychodni i lekarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Ja polecam UNIMED, rejestracja przez internet, szybki kontakt z lekarzem specjalistą. Chodzę tam od lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

UNMIED niezastąpiony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymon
Dnia 5.01.2012 o 20:22, Gość dama_pik*- napisał:

znacie jakas dobra przychodnie w krakowie, ktora ma kontrakt z nfz? jestem studentka, pierwszego roku i nawet nie wiem gdzie szukac:P a cos podupadam na zdrowiu:( prosze o pomoc:)

Dla studentów najlepszą opcją jest chyba UNIMED i to nie tylko ze względu na lokalizacje (bo ośrodek znajduje sie blisko miasteczka studenckiego na mlodej polski) ale istnieje tam rowniez mozliwosc rejestracji online co jest super wygodne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

A o mobilnej przychodni słyszeliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×