Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dama_pik*-

dobra przychodnia krakow

Polecane posty

Tak, na taką mobilną wizytę można umówić się przez LekarzObok właśnie :) Dokładnie tak wygląda jak piszesz. Warto też zaznaczyć, że całość kosztuje 130zł, więc jest to dobra cena jak na wizytę domową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosska88

A o mobilnej przychodni słyszeliście?

Ja korzystałam nawet. Właśnie przez LekarzObok i ich FB trafiłam, a mam mamę która już jest w podeszłym wieku i cieżko u niej z poruszaniem, a ostatnio dopadło ja przeziębienie. Skorzystałyśmy z mobilnej przychodni i bardzo polecam, naprawdę wizyta super, Pani pielęgniarka spokojna, dokładna, bardzo mamę uspokoiła. Wszytko na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka

moja współlokatorka korzystała z Unimed na młodej polski  - rzut beretem od miasteczka  i  była zadowolona,  nie było problemu z badaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska

Ja z lekarzem konsultuje się online przez Portal Pacjenta - jak trzeba wystawi też receptę i wszystko super działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameba

LekarzObok , portal pacjenta a co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portal Pacjenta to platforma/aplikacja dostępna dla osób mających wykupione pakiety medyczne w Lux Med. Dzięki niej możesz sam umówić sobie wizytę do lekarza, odwołać ją, zamówić recepty, sprawdzić wyniki badań i jak zostało już powiedziane umówić się na konsultację on line z lekarzem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Ja od zawsze korzystam z UNIMEDu i jestem zadowolona 🙂 Specjaliści od ręki 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Od zawsze korzystam z UNIMEDu :) 

Bez kolejek i szybka rejestracja online. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriankabart

W Krakowie zawsze jest mega obłożenie w tych przychodniach więc jak wracam do rodzinnych Katowic to wtedy zapisuję się do www.vitalonga-nzoz.pl gdzie już kojarzę lekarzy i wiem, że mogę liczyć na pomoc bez wielkich kolejek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia

Ja to Unimedu codze i jestem bardzo zadowolona, nie musze czekac bądź ile na wizyte, lekarze wiedza co robia a nie wypisują recepty tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Unimed, ja zdecydowanie polecam, kompetentni lekarze i nie ma kolejek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraków okulista

<a href="https://centrumoculus.pl/"> < /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucca

Unimed na bronowicach. Naprawde swietni lekarze, nie czeka sie, przychodnia zadbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fela

unimed na bronowicach jest swietny, nie czekasz, fajni lekarze, traktuja z szacunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornel

unimed raczej najlepszy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riri

Super jest Unimed, widzę że nie tylko ja tak myślę. Nie ma kolejek, fajni lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna

Zdecydowanie polecm Unimed, widzę że nie jestem jedyna. Przycholne pacjentowi miejsce i nastawione na człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Dla mnie Unimed się sprawdza, mam blisko bo mieszkam na miasteczku to do bronowic rzut beretem, super podejscie do pacjenta. Fajni lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia

Polecam unimed. Bardzo kompetentni lekarze, objaśniają co dokładnie robią i jaki tok leczenia wybierają  i dlaczego – czuć że wiedzą co robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

KIT to raz a dwa to nie zrobilbym tak celowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Zdając się na wiele opinii poszłam do unimed i okazało się to strzałem w 10;) Potwierdzam powyższe opinie - lekarze to profesjonalisci i nie czeka się niewiadomo ile na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Jak przyjechałem do KRK na studia to zamieszkalem na bronowicach wiec automatycznie zapisalem sie do Unimedu, jestem teraz na doktoracie i wciaz tam chodze bo przychodnia jest godna polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

Ja chodzilam do unimedu przed pierwsze 3 lata studiow, swietna przychodnia moge szczerze polecic. Potem na magisterke wyjechalam do wawy ale generalnie unimed super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Na Bronowicach jest taka przychodnia Unimed.Swietni lekarze i przemile pielegniarki, czlowiek czuje sie zaopiekowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

jeśli jesteś studentką to polecam unimed na młodej polski, pare kroków od miasteczka agh

super przychodnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

unimed na mlodej polski to dobry wybor, wizyty najczesciej tego samego dnia albo max dzien pozniej. Recepcja daje rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia
Dnia 15.12.2019 o 10:27, Gość Dorota napisał:

unimed na mlodej polski to dobry wybor, wizyty najczesciej tego samego dnia albo max dzien pozniej. Recepcja daje rade!

Tak jest, zgadzam sie. Przeprowadzilismy się niedaleko wiec wybor byl oczywisty ale teraz sie bardzo cieszymy. Nie czekamy, fajni lekarze, dzieci uwielbiaja nowego pediatre 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka

ja od początku studiów korzystam z unimedu i nie wyobrażam sobie inaczej 🙂

znajomi chodzą do innych przychodni ale mega często na nie narzekają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Na studiach chodzilam do Unimedu bo blisko z miasteczka studenckiego. Bardzo fajne miejsce, dobrzy lekarze, minimum czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o przychodnię to u mnie w domu wszyscy chodzą do Prima Med na Cieszyńskiej. Teraz po przeprowadzce do innej części miasta mamy dalej, ale to w sumie najlepsza przychodnia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×