Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wracam do tematu

magnez w ciazy

Polecane posty

Ja biorę na poczatku ciazy co prawda nie konsultowałam z lekarzem ale niketorzy biora witaminy przeznaczone dla tego okresu i tam tez jest magnez... lecz nie wiem w jakiej ilosci..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak włąsnie myslalam ale lepiej miec potwierdzone przez kogos innego..:) a ty w którym tyg. ciazy jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka6666
Ja teraz przyjmuje tylko PRENALEN Magnez + kwasy Omega w syropie. I uważam ze to jest wystarczające dzienna dawka- 1 łyżka. I nie biore poza tym zadnych innych suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile kosztuje ten syrop i jaką ma przydatność? bo znam ten pierwszy syrop na przeziębienia ale on po otwarciu jest możliwy do spożycia przez tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellizzzzka
Wiesz co, pewnie co apteka to inna cena, ale mysle ze zapłacisz wiecej niz 15 zł za syrop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julllitka2
Od którego miesiąca mozna przyjmowac ten syrop ? Od pierwszego trymestru jest też bezpiecznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja całą ciąże
brałam Dolomit - jest najbezpieczniejszy z możliwych bo wapno z którego jest zrobiony jest naturalne bez zbędnej chemii. I brałam baardzo dużo, bo bez niego miałam potworne skurcze łydek. Tak naprawdę magnez jest w polsce niedoceniany, lekarze dużo chętniej zapisują no-spę i tym podobne zapominając, że to jest lek i nikt nie zagwarantuje, że jest do końca bezpieczny, a magez nie dość, że pomaga to jeszcze wspomaga rozwój dziecka - które już w brzuchu potrzebuje dość dużych ilości do prawidłowego rozwoju układu nerwowego i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnez jest bardzo potrzebny, nie martw sie na pewno nie zrobiłaś krzywdy dziecku, a tak poza tym to na no-spie jest napisane, że w ciązy to tylko pod nadzorem lekarza i w wyjątkowych sytuacjach a co druga ciężarna bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla36

Magnez w ciąży jest niezwykle ważny! Zapobiega on przedwczesnym skurczom porodowym, a więc warto dbać o jego prawidłowy poziom w organizmie. Aby nie dopuścić się do niskiego jego poziomu, warto dostosować się do rad ze strony: https://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ . Dzięki nim na pewno wszystkie witaminy i minerały, a przede wszystkim hormony będą w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najlepszy magnez w ciazy to "magnezin". Jedyne przy tym magnezie nie odczuwałam tak mocno stawiania się macicy... Jak nie biorę to mam brzuch twardy jak skala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×