Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zonaolewana

Zona kontra PlayStation

Polecane posty

Gość zonaolewana

Jak z tym wygrać.Co zrobic zeby przestał grać( Mąż gra ok 5-6 h dziennie.) Nie mam już argumentów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys szablozeby
schowaj mu kabel zasilajacy - przynajmniej jutro spedzi bez zabawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mialby robic
siedziec i sluchac twoich plotek o kolezankach? sa moze lepsza jest dyskusja o kolrze kupek waszej pociechy? a moze lepiej zeby zabral doope w troki i poszedl sie schlac do baru jak prawdziwy facet sprzed ery komputera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaolewana
Dziecko mamy juz duże o kupkach nie rozmawiamy. Moze porozmawiac zemna na kazdy temat, możemy gdiześ wyjśc na spacer do kina ,mozemy uprawiac sex jest wiele możliwości .Niestety on woli Kilzon;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś też sporo grałem a nawet więcej-bywało nierzadko po 15 godzin dziennie:classic_cool:.Ale częściowo zastąpił to internet:classic_cool:.Do tego nie mam zapasowych oczu:O.Ale gry ani internet nie miały konkurencji w postaci żony:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co by tu poradzić?
Chyba przegrałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z PlayStation
żadna nie wygra :-( może mu przejdzie za kilka miesięcy. Bądz cierpliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie taki problem gorzej gdybyście razem grali ;/ tak jak ja i moj facet :D ja do pracy on za sterami.. on do pracy ja za sterami, gorzej w weekendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci nie cierpia spacerów
plotek i reszty tego kobiecego "rozmawiania". to że woli ps od sexu to jednak dziwne :D może go już nie pociągasz bo stałaś się takim domowym garkotłukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłącz się do niego. PlayStation to nie taka straszna maszyna, jak się wielu paniom wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"faceci nie cierpia spacerów, plotek" Taaa, jasne :-o Mój lubi spacery. A plotkarzami panowie są nie gorszymi, niż panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama zacznij
grac, zobaczysz jaka to frajda, ja tak mam jak anullav, najgorsze ze jeden laptop to grat, wec o drugiego sie klocimy, musimy kupic nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
zacznij grac z nim nie wygrasz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronin001
Tak samo jak On Ciebie Ty olej jego. Nie podstawiaj obiadków, nie pierz brudnych gaci, nie podawaj kawki do kompa. Wyjdź z kumpelami zrób się na bóstwo, nie właź w przydeptane pantofle. Jak sama się nie szanujesz On nie będzie szanował Ciebie, a jak o coś poprosi, zacznij czytać babska prasę i nie słuchaj, nie gadaj z nim, unikaj go jak on ciebie. Seks - musisz być stanowcza, niech robi sobie dobrze za monitorem. Po jakimś czasie zbierze mu się na rozmowę. A jak nie, jak nie załapie, daj mu wolne do końca życia. Inaczej Twoje życie będzie piekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój uwielbia WoWa :) Ale seksowna koszulka i szpilki działają bez zarzutu :) Może jesteś dla niego mało atrakcyjna po latach wspólnego życia - przyjrzyj się sobie krytycznie w lustrze. Możesz również zacząć sama grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×