Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani pani pani

"pierwsze kroki" jakie buty?

Polecane posty

Gość pani pani pani

moje dziecko od miesiaca chodzi po mieszkaniu. Chcialabym aby mogl chodzic rowniez po dworze i zastanawiam sie nad zakupem butow. Tu mam pytanie czy kupic "zwykle buty np w HM czy Adidasy a moze jakies "specjalne"??? poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mój syn chodzi to takiego
Ja proponuję elefantetny, z deichmanna, bardzo fajne buty, zwlaszcza dla dzieci zaczynających chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani pani pani
a ile kosztuja takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani pani pani
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym radzila buty ze sklepu ortopedycznego. sa usztywniane wokol kostki wiec i komfort chodzenia wiekszy, bo takiemu malenstwu to jescze nozki leca na boki przy chodzeniu i o wade latwo! czyli 2w1 koszt takich butow to okolo 100zl, chociaz mozna takie buty spotkac i w zwyklych sklepach, koszt poodbny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W HM nie ma odpowiednich butow dla dzieci zaczynajacych chodzic. Te buty nic nie sa warte. Lepiej kupic porzadne buciki za kostke. Najlepiej ze skorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matryca
Skórzane trzewiki za kostkę, sznurowane najlepsze. Wszelkie bajery sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani pani pani
ależ debilne wasze rady brak slów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
żadne buty za kostkę! to jest starodawne przekonanie które już dawno obalono - but ma być miękki i jak najbardziej dopasowujący się do dziecka stopy!! nie wiem jakie masz kupić bo ja jak synek zaczał chodzić to był środek lata i chodził w sandałkach i miękkich adidaskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mój syn chodzi to takiego
Wejdź an strone decichamnna to zobaczysz jakie sa ceny tych butow. Ja prawdę mówiąc nie wiem ile kosztuja te piersze, malutkie bo mój syn nosi juuz r. 29 i w cenach tych rozmiarów większych jestem zorientowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamama27- Jest zima. Wg ciebie jakie buty powinno nosic dziecko o tej porze roku, jesli nie za kostke? :o Bo przeciez takie bylo pytanie... Moje dziecko chodzilo po domu w tzw. butach do raczkowania- miekkie, bez twardej podeszwy. W lecie zwarcalam uwage na to, zeby buty byly stabilne- a wiec zadne liche sandalki z HM czy Nexta lub crocsy, tylko porzadne skorzane sandalki, ktore nie slizgaly sie na stopie dziecka. pani pani pani- a jakich rad oczekiwalas, skoro powyzsze sa debilne? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdcgzsfd
dobre są buty z firmy Bartek ok 150- 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOŁA STOPA a nie wpychać nóg do buciorów a potem za kostke i z szerokimi noskami-jesli mowa o zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protoplastka
Boso! Najlepiej boso!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak boso to może chodzić po domu albo w lecie, ale zimą to faktycznie problem wybrać dobre buty dla małego piechura - potwierdzam że Elephanty są świetne - wersję na zimę też można dostać. Przy zakupie weź but do ręki i sprawdź jak mocno możesz powyginać podeszwę - we wszystkie strony nie tylko tam gdzie się zgina stopa, najlepiej sprawdzą sie sznurowane - łatwiej dopasować do nóżki - a te bywają bardziej lub mniej pulchne i najlepiej by były wykonane z naturalnych skór - lepiej oddycha stopa. żadne z bardzo sztywną i wysoką cholewką i tym bardziej sztywną podeszwą - spóbuj sama pochodzić w butach narciarskich - taki sam komfort będzie miało twoje dziecko. Wiele z modeli Bartka jest właśnie takich sztywnych i dla małych dzieci średnio wygodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Liszki
Mój synek jak miał 10 miesięcy miał długość stopy 12 cm. Mając roczek buty Gucie rozmiar 22 (13 cm stopa). Kolejne buty 14 miesięcy rozmiar 23 (stopa 14 cm ) a następne mając 16 miesięcy rozmiar 24 ( stopa 14,5 cm). Obecnie ma 18 miesięcy i planuję kupić rozmiar 25 kolejne Gucie (stopa 15 cm). Zimowe buty kupiłam we wrześniu jak miał 15 miesięcy (Bartki rozmiar 25) o dwa numery większe od letnich. Zima jest długa a Tomusiowi co 2 miesiące kupuję o rozmiar większe Buty. Tomuś jest dużym chłopcem jak miał roczek ważył 12 kg i miał 80 cm. Mój mąż ma 48 rozmiar buta i 195 cm. Dzieci jak dorosną mają o 2 numery większe stopy niż rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emel to idealny wybór ❤️ Buciki Emel przyciągają swoim oryginalnym i delikatnym stylem wielu rodziców, którzy dbają o estetykę i prawidłowy rozwój stópek pociech. Lekkie i elastyczne trzewiki idealnie nadają się do stawiania pierwszych kroczków. W naszym sklepie www.wesołebuciki.plogromny wybór Emeli. Klienci są zachwyceni szerokim wyborem i konkurencyjnymi cenami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×