Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dr Who

Zgadnij kim jestem a wygrasz 100 zl!

Polecane posty

Gość Dr Who

Witam wszystkich forumowiczow. Od jakiegos czasu obserwuje to forum i nie moge uwierzyc co sie tu kurwa dzieje! Mozna znalezc tutaj kilka fajny tematow i dowiedziec sie czegos o ludziach, ale wiekszosc to niestety szambo. Sam wiele razy wdawalem sie w jalowe dyskusje, albo walnalem jakims debilnym tekstem, ale chyba tylko po to, zeby miec z tego ubaw. Piszac na tym forum uzywalem 3 nickow. I to, jakie to byly ''pseudo'', jest meritum tego konkursu. Wystarczy wskazac jedno z, nich by zgarnac kase. ale jak to zrobic? jedna ze wskazowek moze byc np. styl literacki. Kazdy z nas ma cos takiego, co go charakteryzuje i wyroznia wsrod innych. Mozecie mi zadawac pytania, ale to ja zdecyduje czy odpowiedz na to pytanie nie bedzie zdradzac zbyt wiele, wiec czasem moga byc niejasne odpowiedzi. nie mozecie tez podawac mi nickow na chybil trafil, gdyz droga takiej eliminacji mozna szybko dojsc do prawdy. Jesli ktos juz znajdzie takiego nicka, to musi uzasadnic, dlaczego jest pewien, ze to ja. jesli uzasadnienie bedzie wystarczajace, wygrywa. Kase wysylam po przez Western Union (placowek do pobrania kasy jest mnostwo w kazdym miescie) na wybrane imie i nazwisko wygrywajacego. Do pobrania kasy wystarczy tylko wiedziec kto wyslal pieniadze, podac swoje imie i nazwisko oraz wybrane przeze mnie haslo (wszystkie informacje wysle na maila). Dlaczego to robie? Chyba z nudow w pracy i dlatego, ze nikt tego wczesniej nie zrobil przede mna :-). Od razu mowie, ze to zadna sciema lub prowokacja, by wdawac sie w dziwne dyskusje. Na pewno znajda sie tacy ktorzy kaza mi sie pierdolic, bo mi odjebalo, ale mam takze nadzieje, ze czesc z Was podejmie wyzwanie. Nie bedzie to latwe zadanie, ale jak zauwazylem rowniez, sa na forum osoby, ktore potrafia wykorzystac swoj intelekt. Wiekszosc z Was spedza tu wiele godzin, wiec przy okazji moze rowniez cos z tego miec. Jestem czlowiekiem honorowym i nigdy nikogo nie wykiwalem na kase. Nie sa to wielkie pieniadze, ale zawsze cos. Jesli ktos bedzie probowal negocjowac stawke, to od razu mowie, ze wiecej nie bedzie. Jesli ktos sprosta temu wyzwaniu, kase ma jak w banku. Zycze udanych lowow wszystkim, ktorzy sie skusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena popatrz tu
obstawiam,ze miales nick Raptorre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Who
Po czy wnioskujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal nie mogę się lognąć
Nie biorę udziału, ale pragnę tylko zauważyć, że jeżeli nie jesteś tu dłużej niż miesiąc i nie wzbudzasz kontrowersji, to nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Who
Nie mozecie zadawac w ten sposob pytan, bo tak wymienisz wszystkich i wkoncu padnie na wlasciwego. jesli masz ''podejzanego'', to uzasadnij swoj wniosek, dlaczego to moglbymbyc ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena popatrz tu
Raptorre tez mial takie teksty o podtekscie psychologicznym z dreszczem emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena popatrz tu
Masz podobny styl wypowiedzi.wnioskuje rowniez,ze dobrze ci sie powodzi,skoro 100zl dajesz ot tak.i to mi pasuje do RAPTORRE. ZGADLAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahhahahahh się chłopie napracowałeś. :D I tak wszystko będzie na Janusza. :) Mam nadzieję że nie puszczą mu nerwy. :D Pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Who
z tym dr Who to bylo dobre, ale ten nick nie wchodzi w rachube:-). Jesli chodzi o to kiedy zaczalem odwiedzac to forum, to nie moge potwierdzic ani zaprzeczyc. Bo jesli bylem tu krocej niz miesiac, krag podejzanych zawezilby sie drastycznie. jesli chodzi o kontrowersje, to byly jako takie, gdyz bylem autorem kilku tematow, gdzie byla dosc interesujaca dyskusja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal nie mogę się lognąć
Nowy, miało być bez takich.😠 A Duszek to chyba nie pisze w ten sposób. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Who
Jestem ciekaw kto to jest Janusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Who
Jesli znajdzie sie ktos spostrzegawczy, to wychwyci bledy, po ktorych mozna rozpoznac osobe (nie tylko ortrograficzne). Nie chce za duzo Wam podpowiadac, bo nie byloby zabawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byly pomaranczowe
niki prawda ? kase wygra moderatorka durniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakich ? Mi tam walą po imieniu i nie truchleję. :O To co mam podać adres ? Za 100 złotych. Zapłaci więcej bym tego nie robił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes Wertyp. Tak samo, idiotycznymi tematami próbuje robić szum wokół siebie i uważa swoje tematy za kontrowersyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Who
widzicie, juz wychwytujecie bledy, a to juz jest jakas poszlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byly pomaranczowe
to moze być dobry sposob aby dowiedziec sie jakie dane osobowe ma moderatorka. jesli o to ci chodzilo to pomysl ciekawy. jesli chcesz sobie zrobic ubaw za 100zl to wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal nie mogę się lognąć
To dlaczego ja nigdy nie trafiłam na moment walnięcia? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Who
Nie tylko pomaranczowe. I wcale nie uwazam, ze moje teksty byly bardzo kontrowersyjne. Wzbudzaly u nie ktorych drazliwosc, ale nie zabardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle,ze jestes
UwazaJNaMnieOn malo sie udziela,taka szara eminencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę,że Prezes Wertyp
jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Who
Przeciez nikogo nie zmuszam do zabawy. Kasa to zadna, ale sadze, ze to dobry pomysl by nad czyms pomyslec, skoro i tak tu wszyscy siedza. Jesli ktos mysli, ze to sciema z ta kasa to moze sie nie martwic, kasa bedzie. nie to nie prezes wertyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Who
Nie znam prezesa wertypa (a to juz jakas podpowiedz) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezogonka
To proste Proszek do prania to Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena popatrz tu
jestes Raptorre.jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×