Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DziwnaOna

Zboczone sms

Polecane posty

Gość DziwnaOna

Więc tak, jestem w związku z chłopakiem na odległość i wysyłamy sobie zboczone sms'y. No i właśnie brakuje mi trochę pomysłów ! Więc potrzebuje dość długiego sms'ka zboczonego :D No wiecie, że go całuję po całym ciele itp. Tylko żadnego wiecie stosunku ani lodzików. Może tam byc ze sie bawie jego ptaszkiem, ale nic więcej. Więc pomożecie zboczuchy ? Bo na pewno jakieś tu są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjdfakjhcfbs
Najpierw skończ szkołę. Na lekcjach przyrody dowiesz się dużo o "ptaszkach". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudywafel
Ją kiedyś tak z łaska pisałem. Jak kończą ci się pomysły, to weź stary pomysł, osadz ta sytuację w innych niż dotąd realiach. Np wiejska łąka, las, zamek, pałac z wielkim kominkiem w gościnnym pokoju, cmentarz, stadion, sauna, jakuzi, lub w ferrari f460. Gdziekolwiek indziej niż do tej pory a co go kręci.. A pomysł nowy jakiś sam do głowy ci przyjdzie. Tak pozatym to związek na odległość to strata czasu. Za jakiś czas serwisie i stwierdzisz to sama bo odległość zabiera wspólny realny czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OjWafel
Problem w tym, że nie ma takiego Ferrari jak napisałeś.... :( i co ona biedna ma zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×