Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wetter

Nudzi mi sie

Polecane posty

Gość wetter
Mercedesa jesli w taki sposub jestes szczesliwa to ciesze sie Kazdy ma swoje szczescie i dobrze gdy je ma .Jednak byc kochana to naprawde piekne uczucie Jednak wyboru dokonujemy sami .Ja tez uwielbiam gory Mieszkam zagranica ale czasem jak mam wszystkiego dosyc to uciekam do Karpacza Tam zostawialam wspaniale wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Dziewczyny ja mam do was propozycje Od kilku lat jestem na portalu Netlog To taki portal spolecznosciowy Jest darmowy i latwy w obsludze .Jest tam wielu fajnych ludzi .Jak tylko byscie chcialy to mozemy sie tam spotykac i gdac do woli .Ja tu sie troche krepuje pisac Nie bardzo lubie forum Wiec? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
ja mam w góry Tatry kilka godzin drogi byłam w wakacje ostatnie a teraz też mam zamiar pojechać w marcu tuż po feriach może sie uda czuję się wspaniale w górach wszelkie troski i smutki zostaja w tyle... i nie chce sie wracac do domu.....a gdzie mieszkasz ? W jakim kraju , bo ja też mam zamiar wyjechać z Polski na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
Netlog ? nie znam ale ok sprawdzę tę stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny_ten_swiatr
ja zadko bywam na forach nie kozystam z zadnych portali spolecznosciowych w ciagu tygodnia jestem zajeta praca teraz jeszzce osobiste problemy ale sprawdze ten portal moze mi sie spodoba w obecnej sytuacji zyciowej, mercedessa napewno jest wielu fajnych facetow z takimi zainteresowaniami jak Ty trzeba sie troche otworzyc a czasem tez trzeba zszcesciu pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Od 17 lat mieszkam w nieczech .Dlaczego chcesz wyjechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Dziwny jest ten swiat Jak bys chciala to jestem pod nikiem Jadwiga 112 Pozatym wlsaniew Twojej wytuacji to bardzo jest wskazane bys sie tam pojawila hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Ty tez Mercedesa tam znajdzisz cos dla siebie i wiesz co Dziwny jest.... ma racje Mozesz mic swoje pasje ale i kogos z kim bedziesz mogla je dzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
no właśnie ja jestem bardzo nieśmiała to moja ogromna wada boje sie niewiadomo czego :( wetter .. Moja droga też mnie prowadzi do Niemiec a dlaczego chcę wyjechać ? Za lepszym życiem pracą w Polsce można dorobic się garba a w De mam brata mieszka na stałe także łatwiej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny_ten_swiatr
wetter dlaczego powinnam sie tam pojawic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Dla Ciebie Marcedesa to szasa Jeszcze jestes sama i bedziesz miala wsparcie brata .Napewno sie tu odnajdzisz Chodz mi na poczatku nie bylo latwo .Ba nawed dzis czasem nie jest latwo .Jednak masz racje pod wzgledem finasowym to tu masz wielkie pole do popisu .Noi zarobki sa zupelnie inne .Co do niesmialosci to moze wlasnie na poczatek bys sprubowala pisac na tym portalu z kims ? Moze taki dystas na poczatek znajomosci by Cie miej krepowal ? Tam jest wiele samotych ludzi ale tez wiel facetow chce sie poprastu zabawic wiec trzeba byc ostroznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Dziwny jest ten swiat Bo tak byc moze znajdziesz kogos kto Ci pomoze zapomnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
no,właśnie i tego się obawiam ze strony facetów ....... zalogowałam się juz na tej stronce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Mercedesa wiec jak sie tam odnajdzisz to moj nik to Jadwiga 112 Mozesz mi tez Twoj podac to ja postaram Cie odnalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny_jest_swiatr
wetter narazie nie mysle o tym aby ktos mi pomogl zapomniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
ok mój nick to zviezda79 :) zaraz Cie poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Ale pogadac zawsze jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
jeszcze nie wiem jak cosie tu robi ale szybko sie uczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiwny_ten_swiatr
moj to efa1986 odnajdzcie mnie bo sie w tym nie lapie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Nie moge Cie znalesc sprubuj mnie poszukac Jadwiga112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Dziwny jest ten swiat Bylas na moim profilu ale teraz musisz mnie zaprosic do znajomosc tWOJ PROFIL JEST NIEDOSTEPNY DLA ZNAJOMYCH zMIEN TO W USTAWIENICH Z Mercesa juz pisze ma netlog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
dziwny_ten_swiatr nie mogę znajśc Twojego nicku może wetter pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny_ten_swiatr
mercedesa wez mnie jakos poszukaj bo ja ciebie nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×