Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość beznadziejnie sie czuje.

Czy można usunąć nadmiar skory z brzucha ,ramion i ud ? Jestem załamana :((

Polecane posty

Gość beznadziejnie sie czuje.

Witajcie, mam 23 lata ,jako dziecko byłam bardzo szczupła, chudzinka drobna. W szkole podstawowej i gimnazjum dokuczano mi z powodu mojego wyglądu. Nogi jak patyki , nie miałam siły grac w siatkowke na wfie ,piersi niemal brak ,byłam ''szkieletorem'' . Mając 15 lat zaczęlam duzo jezdzic rowerem , bardzo duzo jesc ,chcialam koniecznie przytyc. Jadłam wszystko , brałam krople na pobudzenie apetytu i pobudzenie produkcji kwasu zoladkowego w tajemnicy przed rodzicami. Oni byli zadowoleni bo wreszcie jadlam i wygladalam jak czlowiek. Zawsze bylam zdrowa wiec waga byla spododowana metabolizmem. Żolądek sie ''rozepchal'' jak wiadomo , ja przyzwyczailam sie do codziennego spzywania paczki chipsów , picia coli, jedzenia pączkow , pizzy etc. W polowie liceum jako 18 latka byłam juz pulchną grubaską , przez te lata przytylam z 45 kg do 93kg przy wzroscie 165. Chodzilam z mamą do lekarzy ,dietetykow, waga spadala i rosla. Przez 2,5 roku zrzucilam wiele kg i waze 57 kg. Skora została., cwiczylam chodzilam na rozne zabiegi i nic. wygladam okropnie , kiedy widze inne mlode dziewczyny mam lzy w oczach :( Latem nie wychodze z domu ,tylko do pracy i wracam szybko okręznymi trasami...tylko by nie spotkac ludzi. Zakrywam cialo. Chce isc do chirurga, konsultowalam sie mailowo. Niedlugo konscultacja. Czy ktoras z was miala podobny problem? Da sie to usunąc z minimalnymi sladami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×