Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chrapek

Własne M, jak zarobić w polskich warunkach

Polecane posty

Gość gość
Podziekuj kaczynskiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tuskowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StazeMieszkanie30
To prawda, że mieć mieszkanie to podstawa jednak trudno jest na nie zarobić. Nie wyobrażam sobie aby teraz brać kredyt na 200 tyś a potem przez kolejne 20 lat bać się o to czy będę mieć pracę. Dlatego warto jest aby zacząć zbierać pieniądze na nasze przyszłe mieszkanie. Polecam przeczytać ten artykuł zwłaszcza osobą, które są po studiach. http://magicfood.pl/warto-isc-na-staz/ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chryniu
"oczywiscie w UK, Niemczech, Holandii zarabia sie kilka razy mniej, dlatego kazdy kto jest sprytny jezdzi tylko do skandynawii i islandii|" haha i ile w tej skandynawii?? 180NK brutto to 120 netto, czyli 60 zł wiec wychodzi 14€ przy ich cenach, to nie jest duzo ja w DE miałem 18/h, teraz w szwajcarii 2x tyle. Niemiecki kochani, nie angielski rządzi w europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodnie z ustawa mozesz mupic 0.3 ara ziemi rolnej i mozesz sie na niej budowac to prawda ale nie dostaniesz krerdytu żeby na dom zarobic no masz dwie opcje sprzedac nerke albo jechac za granice lub zajac sie czyms malym biznesem np pszczolami dzierzwa ziemi i uprawa truskawek sprzedaza lub wyjazd za granice a dom mozesz wybudowac juz od 50 000 zl w stanie surowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@chryniu co robiłeś w DE ze tyle zarabiałeś??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może budowa całorocznego domu drewnianego? Takiego spełniającego warunki domu mieszkalnego? Wychodzi co najmniej o połowę taniej od murowanego, więc zostajesz z kredytem na max 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chryniu
majster budowa, nadzór nad brygadą w czasie wolnym praca jako monter spawacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o szczęście jakie się ma w życiu :) niektórzy mają dobrą pracę, niektórzy bogato wychodzą za mąż , niektórym się poszczęści ,ale wiecie co ja jestem dumna z tego , że nigdy nic nie miałam za darmo i na wszystko musiałam ciężko pracować ,ale przez to mam dziś satysfakcję, że mam szczęśliwą rodzinę i sami bez pomocy innych budujemy własny dom https://pracownia-projekty.dom.pl/kbp_podzamcze_ce.htm mopże nie jest zbyt duży ,ale jest NASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhhjjk

Temat stary ale skoro dostales działkę w spadku i jeszcze masz kupe oszczędności to ja nie rozumiem tego tematu bo biedny nie jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoi

My wzielismy kredyt na mieszkanie, teraz prawie kazdy tak robi i nie ma w tym nic złego. A mieszkanie pomogło nam znalezc biuro abc dom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub Cichoń

Hm, na etacie to ciężko zarobić na mieszkanie, a tym bardziej dom. Jak się chce mieć dom tanio, to można zawsze kupić jakiś stary dom i stopniowo, w miarę możliwości finansowych go odnawiać. No ale tak ogólnie bez kredytu to się raczej nie da, mało kto jest w stanie tyle odłożyć. Ja jednak miałem szczęście, bo znajomy pokazał mi świetny poradnik, dzięki któremu zacząłem zarabiać kupę kasy i kredyt na dom, który normalnie spłacałbym 20 lat, spłaciłem w 2 lata. Dzięki temu spełniłem swoje marzenie o posiadaniu pięknego domu z dużym ogrodem i basenem. A niby pieniądze szczęścia nie dają :)

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam pod ten adres: https://extradochod.com.pl/jak-zarabiac-5000-euro-co-tydzien-przez-internet-poradnik-zarabiania-pieniedzy/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem o ile ktoś nie zajmuje stanowiska z katalogu wyższej kadry managerskiej, to zakup mieszkania z "odłożonych pieniędzy z życia" jest praktycznie nierealny. Pomijam oczywiście też opcje otrzymania mieszkania w spadku lub zakupu przez rodziców. Wynajem też nie jest opłacalny. W końcu koszt wynajmy to koszt raty spłacanego kredytu. Wiec po co pakowac pieniądze komuś, jak można spłacać i za te kilkanaście lat powiedzieć, to jest moje mieszkanie. Dlatego uważam, że warto na przykład zamiast wynajmować mimo wszystko rozważyć tego rodzaju propozycje  http://kredytolog.com/najtanszy-kredyt-mieszkaniowy-hipoteczny.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×