Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miziaczek89

Masaż erotyczny- olejek

Polecane posty

Gość gość
ważne, żeby był śliski, mało brudzący i o ładnym zapachu ;) olejka do niemowląt nadaje się wręcz idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"olejka do niemowląt" x Naucz się pisać debilu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wyżej napisał, że olejek dla niemowląt jest taki naturalny nie zwraca uwagi w łazience. ha ha ha, na ostatnie imieniny dostałam od dość częsej bywalczyni u nas, bardzo dobry olejek do miejsc intymnych, zrobiłam zdziwioną minę. W odpowiedzi - przy wszystkich usłyszałam - nie macie dziecka a w dwa tygodnie buteleczka olejku zrobiła się pusta, i stoi tak bardzo pod ręką. Do niczego innego tyle się nie da użyć. Przy takim zużyciu (często jestem sucha, nieprzyjemnie nawet bez seksu) stałe kupowanie luksusów jest za drogie. Używamy olejku dla niemowląt, na specjalne okazje urozmaicamy go podgrzewając i dodając kropelki zapachowe. Wtedy jest super ! Zapach i kapnięcie gorącego, naprawdę gorącego ale tylko kropelka olejku na sutek, srom albo w różowe wnętrze działa niesamowicie, po prostu jestem rozmontowana i gotowa na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna sprawa, ważne, żeby znaleźć swój dobry sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni tematów
Ciepły olejek... o tak, znam temat :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo nie wątpię, że znasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni tematów
Jeszcze jak... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pierwszego anala zostałam "rozmontowana" gorącym olejkiem. Zgodziłam się, naprawdę chciałam spróbować wreszcie w pupkę. Ale odruchowo zaciskałam jak tylko mnie tam dotykał. Długi masaż, pieszczoty a dupka i tak się naprężała. Miał przygotowaną mocno rozgrzaną oliwkę, ja o tym nie wiedziałam i w pewnym momencie poczułam gorące kapnięcie prosto w środek guziczka co mnie dosłownie obezwładniło, druga kropelka i jednocześnie delikatne dotknięcie penisa. Sadowił się tam pomału, główka ślizgała się i głaskała szparkę i guziczek. Oswajałam się i pomału otwierałam. Bez pośpiechu, od czasu do czasu kolejne kropelki rozluźniały mnie corac bardziej. Wszedł tam dopiero jak już byłam miękka, żadnego bólu, nowe uczucie, jeszcze nie odlot, jeszcze chwilę niepewna czy nie zaboli. Ale delikatnie i nie za głęboko, wyjęcie, chwilka odpoczynku i znowu, pomału coraz swobodniej wchodził za każdym razem, coraz głębiej się wsuwał i cały czas przyjemnie. No i nauczyłam się. Czasem słyszę od innych babek że to masakra, ja miałam farta mieć takiego nauczyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre! :] jak mozesz, to napisz cos wiecej, podoba mi sie twoj styl pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j koniobijco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aj... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam! Jaki by nie był, to i tak raczej na pewno będzie przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam olejki czy też żele do masażu smakowe,które nie dość że pięknie pachną,to mogą stanowić o fajnym dodatku podczas gry wstępnej,masażu. Ciekawe smaki są na eRozkosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskafar81321
Smakowe? Od jakiegoś czasu są dostępne kondony smakowe, teraz i olejki :D Próbowałaś to? O ile kondony mogą mieć faktycznie substancje smakowe, to jednak oliwka/olejek to tłuszcz... wiem, że dużo się tego nie zliże, ale jeśli będzie dziwny smak, to może zniechęcić, już tak miałam z oliwką dla dzieci właśnie... niby zapach ładny, ale dziwny posmak pozostał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kondony? hahahahah, nie no spoko xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starożytni Grecy używali oliwy... chyba też się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do masażu erotycznego najlepsza jest oliwka z pestek winogron . Jeśli to ma być masaż erotyczny to nie stosuje się żadnych substancji zapachowych bo mogą podrażnić miejsca intymne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast drogich zakupów ja stosuję taką kombinację - do masażu ciała oliwkę dla niemowląt z dodatkiem olejków zapachowych - można bardzo urozmaicać i dostosowywać do różnych klimatów i druga porcja - bez dodatków do oliwkowania i masowania waginy. Bardzo ważny szczegół - skutecznie zniewalający kobietę - oliwki powinny być podgrzane. Kapnięcie mocno ciepłego olejku na skórę, szczególnie na erotycznie wrażliwe miejsca niesamowicie działa na kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde, troche to drogie... 6 dych za sam olejek ponad dycha transport... nie lepiej kupic w tesco czy innym lidlu oliwke dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby tak, ale tu właśnie chodzi o sam fakt kupienia czegoś specjalnie do sexu, z podniecajacym opisem i w ogóle... to też jest duża zaleta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracz z Plebani
Ja tam lubię, ładnie pachnie, mocno kręci, szybciej idzie... aż iskry lecą (jak w Simsach dwójce) :] "Niech się pali, niech się jara, byle w d***e była para!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super gadżet, polecam! Wszystko idzie płynniej, szybciej, nie ma problemu otarć... a i ładnie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki masaż super sprawdzi się jako element gry wstępnej. Ja mam mnóstwo takich olejków o wielu zapachach i właściwościach, zamawiam je na www.wstydliwie.pl. Najczęściej od razu kupuję parę różnych, żeby móc je wypróbować, jednak moim faworytem do tej pory jest żel o zapachu truskawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej Asi
My łączymy przyjemne z pożytecznym, czyli Asia przychodzi po kąpieli nago, kładzie się na dużym ręczniku a ja wcieram w nią nawilżający balsam do ciała. Zwykle najpierw kładzie się na brzuchu, a potem przekręca się na plecy i kiedy zaczynam wcierać balsam w jej cycuszki, następuje szybkie przejście do bardziej zaawansowanych pieszczot, przeważnie oralnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tutaj http://www.optima-plus.eu/ ostatnio kupiłam sobie naturalny olejek ze słodkich migdałów, świetnie nadaje się do masażu. A przynajmniej mąż nie narzeka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem do masażu stosujemy zawsze olejek migdałowy. Tutaj http://olejek-migdalowy.pl wyczytaliśmy, kupiliśmy za jakieś 15zł i się bawimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z facetem się zaopatrywaliśmy wcześniej we wszystkie specyfiki od Durexa, ale jak wpadłam na iChemia.pl na okazję olejku Ayurveda Narayan do masażu ciała.... 25zł a olejek jest świetny polecam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubimy z mężem zabawy z olejkami i długo nie mogliśmy znaleźć tego idealnego. Albo za ciężkie, lepkie, tłuste, albo coś nie tak z zapachem. Od jakiegoś czasu wreszcie go mamy:) Pachnie bosko (zdaniem moim i mojego M.) , konsystencja po prostu cudowna.. Jest w sprzedaży w sklepie specjalizującym się produktach do masażu erotycznego (głównie masażu nuru). Tu: www.nurugel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×