Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawrotowa

uporczywe zawroty głowy

Polecane posty

Gość Helena 1968
Są to tylko zawroty głowy czy coś jeszcze prócz tego ci doskwiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajjj
Helena, nie wiem, do kogo to pytanie, do mnie, czy autorki tematu albo Jagody? Każda ma inną chorobę. Ja mam chorobę Meniera - to zespół objawów, ale podstawowym są zawroty glowy, zaburzenia widzenia, czasem sluchu, mdlości, czasem wymioty w czasie ataku. Poza atakami wszystko jest okay. Ataki mają charakter napadowy i znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granatowa mandarynka
Zbadaj sobie prolaktynę, jak masz za wysoką, to może ci się kręcić w głowie. Nie czytałam całego wątku, nie wiem czy miałaś inne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawrotowa
kurczę, wiem że to głupio zabrzmi ale myslę, ze masz lepiej ode mnie bo między atakami masz normalnie. A ja od wrzesnia mam pijaną głowę :( Pół biedy jak tylko dziwactwa w głowie ale jak mam dni z zawrotami i mdłościami to tragedia. Dzień w dzień :( Nic mnie nie cieszy, czytać nie mogę, siedzenie w domu mnie dobija. Nie mogę nigdzie wyjść bo ruch otoczenia działa na mnie bardzo źle. Z tego co czytałam o neuronitis to dieta raczej mało skuteczna, chociaż ja i tak jestem bardzo pod wzgledem diety restrykcyjna. Jestem ekologiem z zawodu i to jest takie skrzywienie zawodowe. Napojów kolorowych nie pijam, tylko herbatki owocowe, fast foodów nie tykam.W tej chwili jestem na etapie cwiczeń rehabilitacyjnych i czekam na wizytę u neurologa od zawrotów głowy. Chociaz u mnie raczej na 99% to ten nerw :(.Dzisiaj musiałam wyjść z domu i zadrościłam ludziom, którzy chodzą sobie po ulicach i mają normalnie w glowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajjj
Zawrotowa, no to masz gorzej niż ja. Jednak u ciebie jest szansa,że jak zapalenie nerwu ci przejdzie, to wszystko wróci do normy. U mnie takiej szansy nie ma. Coś bierzesz na to zapalenie? Sterydy? Antybiotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawrotowa
nic nie biorę, tylko betaserc przeciw zawrotom. Zapewne niczym się to nie leczy bo ani w szpitalu na neurologii nic innego mi nie dawali ani laryngolog do którego chodzę też nic innego nie przepisuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajjj
Brałam betaserc kiedyś. Nic mi nie dał,to już betahistin był lepszy. Współczuję ci strasznie. Ja przynajmniej mam normalne okresy, ostatni atak miałam miesiąc temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawrotowa
betasec na Meniera nie pomaga, laryngolog mi mówił. U mnie podejrzewał tę chorobę ale ja nie mam szumów w uszach i nie jest tak, ze gorzej słyszę. miałam kilka razy robiony audiogram. Gdyby nie mój mąż to dodatkowo musiałabym pewnie leczyć się na depresję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawrotowa
Jagoda --> co u Ciebie? Co lekarz powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda26
cześć dziewczyny,znowu powróciły zawroty i mdłości od stycznia.Badanie miałam na błędnik robione i wszystko ok,to samo zatoki,zrobili mi zdjęcie i czyściutko mam a problem nie zniknął.Mówiłam laryngologowi,ze mam od nastolatki ciągle infekcje gardła,a mianowice mam taką kluchę w gardle,która nie daje się odkszlnąć ani przełknąć,wiem,ze to ohydne to pisze ale czasem duszę się w nocy przez to,w dodatku to swędzi cholernie w trakcie nabierania powietrza!ja myśle,że to ma jakich związek bo znowu ze 2,3 dni temu miałam tak gardło zawalone.Idę dziś znowu do rodzinnego niech mi zleca kolejne badania.Poproszę o wymaz z gardła,może to jakich grzyb czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam 21 lat i niedawno wylądowałam w szpitalu po 4 najgorszych dniach mojego życia. Zaczęło się od ogólnej infekcji, widocznie niedoleczonej. Potem dziwne uczucie, niedowład w lewej nodze, ogólnie osłabienie i lekkie zawroty głowy. Po kilku dniach zaczęły się wymioty. Najpierw brałam pod uwage ciąże, ale potem stwierdziłam że to grypa żołądkowo-jelitowa. Dopiero po 4 dniach moi rodzice zawieźli mnie półprzytomną do szpitala (po drodze były poprawy, co było mylące bardzo). Wyszłam po 5 dniach z diagnozą : zapalenie nerwu przedsionkowego. Choroba trwa u mnie już 3 tydzień, biore leki, ale zawroty głowy nie ustępują. Mam je non stop. Ciężko mi funkcjonować, wielu rzeczy sama nie zrobie. Nie moge czytać, nie moge pisać. Zastanawiam się ile to jeszcze może potrwać bo bardzo mnie to męczy psychicznie. Jeżli spotkał się z tą chorobą niech da mi znać jak ona przebiegła (nr gg 5301655). Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, to ponownie ja, już po badaniu rezonansem magnetycznym. To jednak nie było zapalenie nerwu przedsionkowego, tylko coś dużo gorszego. Lekarze tego nie rozpoznali ponieważ miałam nietypowe objawy. Zachorowałam na stwardnienie rozsiane... Dlatego ostrzegam was, byście badali/badały się również pod tym kieruniem. Pozdrawiam i życze zdrowia i szczęścia! Mi też się teraz przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawrotowa
współczuję, ale to dziwne co piszesz, bo sm diagnozują na podstawie punkcji raczej a nie rezonansu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda26
ooooo matko!!!!!!!nie straszcie mnie!!!!!!!!stwardnienie rozsiane!!!!!!!!!oo matko!nie chce nawet o tym słyszeć.Ja dalej mam zawroty,przynajmniej raz w miesięcu przez parę dni,teraz już 3 dzień leci.Masakra!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajjj
Iwono, wszędzie wciskasz reklamę tego środka, to już naprawdę robi się irytujące. Możesz być pewna,że w życiu nigdy nie kupię tego leku ( czy raczej para-leku). Dziewczyny, nie myślcie od razu o najgorszym. To,że jedna z nas zachorowała na SM nie oznacza,że wszystkie to macie! Trochę rozsądku. :) Badania trzeba porobić, to oczywiste, ale nie nakręcać się od razu na najgorsze. Ja mam fazę powrotu choroby. Dodatkowo mocno mnie mdli, mocniej niż kiedykolwiek. Myślę nad operacyjnym przecięciem nerwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbvbb b n
iwona 1966 zaucz sie ortografii i nie wciskaj kitu ktos ma stwardnienie rozsiane a ty proponujesz suplement diety to jest wiecej niz słabe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okonaglowie
mi sie kreci w klowie albo wtedy gdy mam okres albo w zatloczonych miejscach kosciol, autobus, czasem gdy szybko wstaje z lozka tez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda26
Dziewczyny jak u was?u mnie znowu była przerwa 2 miesiące w zawrotach a teraz znowu "ataki".Mam już 3 dzień z rzędu,nie mogę nic robić,niiiic!!!!!!!!!mam dość,boje się o siebie.Zrobiłam podstawowe badania i wszystkie są ok,dziś badanie tarczycy ,też pewnie to jest podstaowe.A powiedzcie,czy mogę mieć coś takiego od nieprawidłowego poziomu hormonów?bo ja wiem,ze wszystkie te akcje z zawrotami zaczęły mi się jak zaczęłam stosować antykoncpecję,najpierw różne tabletki,potem plasrty,a potem to wszystko rzuciłam w pizdu i od roku nic nie biorę ale męczę się dalej z tymi zawrotami.Czy lekarz ginekolog da mi skierowanie na badanie hormonów?czy ja wymyślam i nie możliwe by takie objawy były od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, to znowu ja. Już wyjaśniam - za pierwszym razem w szpitalu robili mi punkcje, ale zrobili tylko podstawowe badania, typu na zapalenie opon mózgowych, dlatego zdiagnozowali zapalenie nerwu przedsionkowego. Do wykrycia SM są specjalne badania płynu na zawartość prążków. W czerwcu zrobili mi punkcje jeszcze raz, w innym szpitalu i wyszło, że prążki są. Ale nie martwcie sie dziewczyny, mój przypadek jest dość skrajny, tak mi sie wydaje. Jak sobie przypomne to rzeczywiście wcześniej odczuwałam lekkie niedowłady, tylko nie zwracałam na to uwagi. Jeśli drętwieją wam nogi, ręce, czujecie niedowłady to to są główne symptomy. Swoją drogą ostatnie pól roku to był istny chaos, rozpoczynając od kuracji sterydami (bo te zawroty głowy to był rzut, sterydy dostałam w czerwcu), po rozpoczęcie leczenia interferonem, i zabieg CCSVI, który nic mi nie dał (o ile był w ogóle wykonany, ale to już inna historia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssssgs
Ja mam zawroty głowy po kawie a przechodzą po herbacie Yerba Mate. Może warto spróbować i zapewniam , że nie jest to żadna reklama , gdyż nie polecam żadnego producenta ani sprzedawcy ale tylko produkt. Oczywiście zawroty mam od dawna a kawa tylko je nasila , żeby wszystko było jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajjj
O, widzę,że ktoś tu nadal zagląda. To ciekawe o tej yerba mate, gdzieś wcześniej czytałam,że daje "kopa" i pomaga w odchudzaniu, ale żeby pomagało w zawrotach...Może... Ja piję dużo kawy, ostatnio bezkofeinowej i jest duża poprawa w porównaniu z kofeinową. Zawroty mam mniejsze i rzadziej, wyraźnie rzadziej. Moiże faktycznie kawa źle na nas działa. Kupię sobie tą yerba mate, zobaczymy. W hipermarkecie dostanę coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssssgs
W hipermarkecie to nie wiem , może raczej w jakiejś herbaciarni. Ja kupuję na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia- Asusena
sprzedam BETASERC jeśli komuś potrzeba,moje gg to 24695421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga009
na bóle głowy koleżance pomogła terapia manualna u fizjoterapeuty, zawroty i migreny przestały sie pojawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka8709
Mi strasznie bóle głowy doskwierają, zastanawiam się nad tą manualną terapią, patrzyłam już na pana Kurbiela, który się tym zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny takze mam zawroty glowy badania mialam robione i wszystko ok a zawroty jak byly tak sa piszcie smialo jakos potrzymamy sie na duchu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinaaaa81
W takim przypadku koniecznie jest wizyta u neurologa. To jest podstawa. Rejestracja online i krótkie terminy oczekiwania na wizytę mają tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ . Sprawdźcie sobie ich. Mają dobre opinie wśród pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×