Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niteczkaO

zazdrość o byłą chłopaka

Polecane posty

Gość niteczkaO

W swoim życiu miałam już paru chłopaków nigdy nie należałam do osób zazdrosnych. Pół roku temu jednak zaczęłam spotykać się z chłopakiem (nadal jesteśmy razem). Wszystko było pięknie do momentu kiedy kiedyś dla zabawy nie zaczęłam bawić się jego portfelem (pozwolił mi) i wypadło zdjęcie jego byłej. Tłumaczył się, że zapomniał o nim (byli ze sobą ponad 2lata temu, przez niecałe 3miesiące, jestem jego pierwszą dziewczyną od tego czasu), ponieważ widział, że bardzo mnie to dręczyło zaraz je podarł i wyrzucił. Po kilku dniach okazało się, że na kompie ma jej zdjęcia w samej bieliźnie, jej zdjęcie było także w dokumentach samochodu. Widział, że to wszystkiego bardzo mnie zraniło i obiecał, że pozbędzie się wszystkiego z nią związanego. Jednak po tych wydarzeniach kiedyś jak sobie leżeliśmy i rozmawialiśmy sam wspomniał o niej i to w kontekście, że zawsze mógł z kimś być jak się poznaliśmy. On bardzo mocno przeżył rozstanie z nią (to ona zerwała) długo nie mógł się z tym pogodzić dlatego był sam, z jego opowiadań wiem, że po zerwaniu doszło do tego, że się pociął. Nigdy nie widziałam jej na żywo ale ze zdjęć mogę powiedzieć, że naprawdę była śliczna. Jeszcze zapomniałam wspomnieć, że w telefonie po usuwaniu śladów później znalazłam wpis o jej urodzinach i imieninach z buziakiem. Nie dość, że miał tam taki wpis, t jeszcze przy moich datach imienin i urodzin był tylko moje imię i uśmiech Ta zazdrość mnie dobija jesteśmy dłużej razem niż on był z nią, a jej widok po tym co zaszło wciąż mnie męczy. Proszę powiedzcie co zrobić bardzo go kocham i nie chce zazdrością zniszczyć naszego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×