Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kapukapu

w czym kapiecie noworodka/niemowlaka?

Polecane posty

Gość kapukapu

Co dodajecie do wody: oliwkę, jakiś płyn, myjecie dziecko mydłem? a po kąpieli smarujecie oliwką? jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama - to ja
Ja obecnie myję w mydle bambino i smaruję kremem bambino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodaje płyn do kąpieli bobini, a włoski myje szamponem bambino :) niczym nie smaruje maluszka. Im mniej kosmetyków tym lepiej wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ma racje karmiaca
ja wloski szamponem nivea dla dzieci, cialo mydlem bambino ,dol wody leje plyn baby dream potem smaruje oliwka bambin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kąpie w Oillan + fałdki mydełkiem bambino i włoski szamponem bambino. Po kąpieli niczym nie smaruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n7@@@@43
noworodek --- tylko oilatum. Zeo kremów i oliwki. Niemowlak ---- mydełko w płynie dla dzieci i szampon NIVEA. Też bez kremów i oliwek. Kąpiel w zimie co 3 dni. Mycie pupki, stópek, rączek, buźki codziennie nawet kilka razy. Dziecko nic nigdy w życiu nie miało. Nawet ciemieniuszki i krostek i potówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawka.;
do kąpieli - Balneum do włosów - szampon Babydream z Rossmana po kąpileli niczym nie smaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszaszyna
swoim mlekiem z peirsi dodanym do wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifestyle
włoski szamponem nivea tym pomarańczowym (naprawdę nie szczypie w oczy sprawdzałam na sobie :) ) a do kąpieli oilan i niczym nie smaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapukapu
juz u noworodków trzeba myć włoski szamponem? jak nie myjecie dzieci mydełkiem tylko dolewacie np. oliatum to przemywacie tylko ciałko myjką bez żadnych dodatkowych środków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
ja kąpałam a oilatum i oilanie - żadnym mydłem ani nic - jedynie do włosów miałam szapon z hipp bo po włosach umytych oilanem nie były one za fajne - niczym nie smarowałam po potem przeszłam na płyn do kąpieli bambi i piankę do mycia też z bambi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko przemywam
przeciez takie dzieciątko nie jest ubłocone i upocone jak chłop z budowy więc nic więcej oprócz obmywania nie trzeba, włoski myje raz w tygodniu i płucze dodatkową czysta woda z dzbanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapukapu
dziękuje za pomoc. Dopiero będę kupować kosmetyki do kąpieli, dlatego o wszystko pytam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Mam pytanko do n7@@@@43 w dni kiedy nie kąpiesz dziecka tylko je przemywasz to jak to robisz? Chodzi mi o to czy np. bierzesz miseczkę z wodą i dolewasz tam płynu i w tym moczysz waciki, czy może jakoś inaczej? Też jestem zwolenniczką nie kąpania codziennie i właśnie się zastanawiam jak robić tą codzienną toaletę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwojeczki
W tym samym, co mojego dwulatka. Plyn do kapieli dla dzieci albo oliwka do wody. Dupcie zawsze mydlem (w plynie dla dzieci), reszty nie myje mydlem codziennie. Oliwka nie smaruje, ale buziaki po kapieli smaruje im kremem nawilzajacym do twarzy (dla dzieci ma sie rozumiec :) ) Dzieci zwykle kapia sie razem w wannie siedzac ze mna lub z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n7@@@@43
Mam pytanko do n7@@@@43 w dni kiedy nie kąpiesz dziecka tylko je przemywasz to jak to robisz? Chodzi mi o to czy np. bierzesz miseczkę z wodą i dolewasz tam płynu i w tym moczysz waciki, czy może jakoś inaczej? Też jestem zwolenniczką nie kąpania codziennie i właśnie się zastanawiam jak robić tą codzienną toaletę. doipiero zauważyłam pytanie do mnie biorę maluszka pod kran i umywalkę tak mi najszybciej i najwygodniej. jak zrobi kupkę to najpierw chusteczkami i lecimy pod kran buźka, rączki itp też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Dzięki za info, to też jakiś pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17073731-1-1-1333
pod kran w kuchni czy łazience??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babydream z rosmana płyn do kąpieli z szamponikiem :) tani,praktyczny ,posiada oko test i na długo starczy a tylko 10 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n7@@@@43
w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n7@@@@43
dodam ze mam dosyc duza umywalke bo jak remontowalismy to juz o tym myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n7@@@@43
i myje wtedy mydłem w płynie Nalewam na rękę (mam taki z pompką to łatwiej) i na zmoczoną pupkę niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n7@@@@43
próbowałam w misce i wacikami albo tetrą, ale dla mnie to za dużo zabawy było i szybko woda była brudna. A tak jest bieżąca, wiec cały czas czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zwariuje z niewyspania
ja przez ok pierwszy misiac uzywalam oilatum a teraz (mala ma 9 tygodni) myje w plynie do kapieli hipp i dolewam do wody oliwke- tez hipp. Moja mala ma sucha skore, dlatego oliwki dolewam ale chyba przejde spowrotem na oilatum bo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej w sprawdzonych preparatach. Ja osobiście polecam zamówić sensowne rzeczy z http://babymama.pl/ - tam chyba znajdziecie najlepsze rzeczy. W ogóle nie wiem czy wiecie, ale mają tam teraz rabat - po wpisaniu hasła: "dlamamy" dostajemy zniżkę, super opcja, też ostatnio skorzystaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie przykleja noo
Zwykłym mydłem bambino. I ciało i włoski. A po kąpieli niczym nie smaruję, nie widzę takiej potrzeby, póki ze skórą nic się nie dzieje. Walicie na dzieci te oilatum i inne cuda z reklam tv a później problemy ze skórą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkkka

Super jest emulsja pielęgnacyjna marki HB - Harmonia Ciała. Mają specjalne kosmetyki dla dzieci z serii Mama&Ja. Stosuje się ją po kąpieli. Można też stosować u dzieci z azs nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×