Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eve82

...

Polecane posty

bardzo mi przykro i bardzo trudno nawet pocieszyc w takiej sytuacji, musisz byc silna dla brata, on napewno bedzie potrzebował teraz twojej pomocy życie jest bardzo kruche, dopóki nas to nei spotka i nie spadnie na naszą rodzinę, ciężko uwierzyc jak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siri
Czasem nas zaskakują przedwczesne odejścia bliskich , jesteśmy bezradni i wtedy czujemy swoją bezsilność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delinka
boże.,...... to straszne co piszesz brak mi słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem mamą:)
A co mogło byc przyczyną? Przeciez 35 lat to młoda kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delinka
jedyne co mogę napisać, to musisz to jakoś przeboleć, współczuję Tobie i calej Twojej rodzinie, ja straciłam tatę mając 11 lat jedyne c opamiętam z pogrzebu i do dziś tego nie rozumiem, to to że chciałam być silna nie plakac i tak było powstrzymywałam łzy płakałam w ukryciu, rozpłakałam się dopiero w toalecie przed wyjściem z trumną z domu, jak mogę Ci coś doradzić to pomóż bratu w tych trudnych chwilach a najbardziej tym małym dziewczynkom, ja wiem co wtedy czułam pragnełam aby ktos z nami był nie z domowników jakaś ciocia czy coś, bo jak nikogo nie było zostawaliśmy sami w tym domu z mamą to to byl koszmar cięzko nam było się pozbierać w samotności, te dziewczynki na pewno tego potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama chłopca i dziewczynki
bardzo Ci współczuję. ale jeszcze bardziej współczuję dziewczynkom :( miałam 6 lat gdy na moich oczach utonął mój ojciec do dziś się z tym nie pogodziłam, a mam 26 lat. przez kilka lat na samo wspomnienie wybuchałam płaczem. współczuję naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delinka
pamiętam że mój tata tez tydzień przed śmiercią miał taki jak by atak przy obiedzie się przewrócił na ziemię i ocknął po minucie, nie poszedł do lekarza, pamietam jak by to wczoraj było jak osunął się na ziemię, ale tata się wyniszczył bo dużo pił, teraz przez kilka lat miałam do niego w duchu żal że się nami nie zajmował tylko pił, dziś mam 26 lat a nadal dla mnie to jest ból i trauma na samą myśl i przypomnienie,w szkole też byłam jakoś traktowana nawet mogę stwierdzić że gorzej a kilka dni po śmierci po powrocie do szkoły dzieci z klasy byly okrutne ich pytania były naprawdę nie na miejscu , nie wiem skąd one to wyniosły gdzie usłyszały ale mówiły do mnie sierota a to słowo sprawiało mi wiele bólu nienawidziłam jak do mnie tak mówili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuztfd
piekne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkajolkaniepamietam
niestety takie jest życie :( codziennie mnóstwo ludzi wychodzi z domu jak zwykle i już nie wraca. wypadki, nagła śmierć... sama nie wiem co gorsze, wiedziec i patrzeć jak ktos bliski odchodzi czy nagle... brat mojego męża pojechal do marketu z teściem i już nie wrócili- zginęli w wypadku. pzostała żona, dzieci... koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi przykro.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inccciaaaa
Bardzo Ci wspóczuję szkoda mi tych dziewczynek zostają bez matki, skarżyła się na coś, bardzo młodo odeszła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci że po takiej tragedii to masz jeszcze głowę autorko do tylu faktów? daty, wiek dzieci, terminy powrotów i przyjazdów? ja po takim szoku nie byłabym w stanie myśleć o forum, a co dopiero mówiąc o reszcie, nie mówię że to provo, bo wszystko jest możliwe na tym świecie, ale jeżeli to nie provo to masz stalowy charakter, ja bym nie mogła siedzieć na kaffe w takim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochajmy bliskich tak szybko o
ciary mnie przeszły jesli to prawda ciężko sobie wyobrazić sytłację że zdrowa, młoda osoba kładzie sie spać i rano sie nie budzi, pisałaś zę bolał ją brzuch to pewnie bardzo skoro pojechali do szpitala skoro mówiła o smierci to może źle sie czuła ale nie chciała bliskich martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
poprostu umarła we snie i nic jej nie było????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dodam tylko tyle za za zycia danej osoby wiele sytuacji postrzegamy inaczej anizeli po ich smierci, i choc wowczas szlam w zaparte myslac ze mam racje , teraz widze ze to jednak dana osoba radzila dobrze.. nierozumiem tego co napisałaś bardzo mną to wstrząsnęło taka młoda osoba jeśteśmy jak palaca się swieczka wystarczy zmuchnąc i nas nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie dawno jedna taka osóbka robiła takie provo że aż się rozkręciło na parę dni....znalazła filmy i zdjęcia jak jej mąż kierowca tira puszczał się z małolatami i ćpał,dodam że z kolegą który był żonaty i miał dziecko dodawała nowe fakty a ludzie się dalej wkręcali, aż biedna się po gubiła w tym co pisała, i o dziwo ta autorka też podchodziła do sprawy powiedzmy bez większych emocji, zdradzona i pocieszała jeszcze innych....świat wirtualny prawie wszystko przyjmie...życzę powodzenia...macie ten sam styl pisania...co za zbieg okoliczności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wspóczuje jesli to prawda bo ze smiercią nie ma żartów życze sdrowia wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak bardzo ci wspolczuje, dzielna jestes bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie podszywaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×