Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ta co mieszka w USA

Jacy sa tak naprawde Amerykanie???

Polecane posty

Gość Ta co mieszka w USA

Pytanie jak wyzej.mieszkam tutaj miesiac I nie wiem czego mozna sie spodziewac po" tubylcach"?bylabym bardzo wdzieczna za odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulkana kamieniu
a gdzie jestes?ja w chicago :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlkjio
kultura indywidualistow ( w przeccieiwnstwie do kolektywnej w Chinach) system wartosci mocno oparty na osiagnieciach i sukcesie, szczegolnie materialnym Duzo jeszcze zalezy w jakim sie obracasz srodowisku. Co tam robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
pracowici,nie zdradzaja(trzymaja sie jednej partnerki) lubia gry telewizyjne ,nie upijaja sie jak swinie(light piwo ,ok)dbaja o higiene szaleja na punkcie football.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristin cavalari
nie zdradzaja? A to dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USA NY
Uwazam ze sa to ludzie zapatrzeni w siebie nikt I nic tak sie nie licz tylko ONI!egoistyczni,dwulicowi( powtorza wszystko co Im zostanie powiedziane!bez wyjatku!!) duzo osob gardzi obcokrajowcami jawnie etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USA NY
Kiedy kupisz sobie nowe auto itd z zazdrosci moga ci je uszkodzic..ja bylam gorzej traktowana( praca w light industry) Bo maz studiuje kierunek medyczny!!paranoja!!!!duzo razy ktos zaczal mnie zle traktowac Bo np; mam nowe auto, mam ladna zlota branzoleke mieszkam tam a tam etc...to jest chore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USA NY
Pisze z perspektywy 10 lat tutaj spedzonych! Oczywiscie sa wyjatki ale bardzo male!!!osobiscie doznalam od nich wiele upokorzen I dyskryminacji!! Majac zaledwie 20- kilka lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlkjio
US NY to jeszcze zalezy w jakim srodowisku sie obracasz. Jezeli pracujesz w fabryce mozesz trafic na strasznych ludzi, jezeli obracasz sie w towarzystwie intelektualistow -tez jest inaczej. pewnie inaczej jest na MAhattanie i inaczej w slumsach Bronxu. Duzo Polakow odnajaduje sie jednak w dolnych warstwach spolecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USA NY
Wiem co pisze przez te 10 lat pracowalam to tu to tam nie zawsze w fabryce wredota I nienawisc jest wszedzie wrecz bym napisala jest= wielkosci ass danej panienki hihi;pim grubsze tym wredniejsze!!a zarazem taaaaakie dumne z siebie!!!LOL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowy przyjaciel
Czytam wasze posty i po nich tylko można współczuć. Ile dostaliście upokorzeń, dyskryminacji. Mam pytanie jacy są Polacy w Polsce? lub na zachodzie, bo ja mogę odpowiedzieć. W Polsce są zawistni, zazdrośni w pracy, też jak masz nowe auto potrafią na parkingu porysować!!!!!!! też dyskryminują, są nietolerancyjni w stosunku do mniejszości społecznych. Może coś drogie panie przytoczą o swoich rodakach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USA NY
Nie mam styku z Polakami ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
nie ,nie zdradzaja....polki sa przyzwyczajone ze faceci za nimi sikaja a tu ?? niespodzianka i dlatego wyzywaja od egoistow......USA NY a czy tobie nie pomylilo sie czasem z meksykami albo z murzynami z ta zawistnoscia?? bo ja jeszcze sie z tym nie spotkalam,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristin cavalari
piszesz glupoty, ze nie zdradzaja. Z tym, ze im wiekszy tylek ma laska tym wieksza z niej duma bije to sie zgodze. Spotkalam sie z tym kilkakrotnie i nadal sie nadziwic nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USA NY
Pisze ogolnie o bialych I reszcie!!!no te grube sa najgorsze!! A jakie dumne z siebie od malego wpajane maja ze sa super I wogole!! Im grubsze niestety tym wredniejsze;(sproboj byc szczuplejsza to zniszcza cie upodla etc...okropienstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
nie zdradzaja przynajmniej w moim otoczeniu a jesten juz tu troszke i teraz obserwuje dorastajacego syna i jego kolegow ,jak maja partnerke to trzymaja sie jednej a co robia po cichu ty pewnie wiesz lepiej,polki nie maja szans z amerykankami bo amerykanki sa ladne,zadbane, CZYSTE a nie kilo tapety a wlosy przetluszczone i zolte zeby ,no ale jak taka wsiada do mercedesa i nikt za nia nie gwizdze to mowi ze faceci to zapatrzeni w siebie egoisci.....zreszta tez obserwowalam kolegow mojego ex i bylo tak samo,on schlany jak swinia podlapywal panienki w barach a koledzy po piwku i do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristin cavalari
buhahahaha bylam kilka lat z amerykaninem. Amerykanki zadbane? Prosze cie:o chyba piszesz o innej ameryce. Poza tym moj byly mi opowiadal jak to amerykanki sa zapatrzone w siebie, patrza tylko na kase wiec faceci wola kobiety z europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristin cavalari
a rozumiem, ze w twoim poscie opisujesz Polki takie jak ty. Brudne, z zoltymi zebami? To fakt, taka jak ty nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USA NY
Zadbane?????no prosze cie!!!99% ma spora nadwage takie foczusie!! Fuj!!!!!przy tym rzadko ktora jest ladna I dobrze wyksztalcona!!!!normalnie dawno sie tak nie usmialam!!!a synowi gratuluje wyboru LOL nie wiem tylko czy jest czego..pozdrawiam serdecznie wszystkich rodakow;)my za kilka lat wracamy do UK nie odpowiada nam tutejsza mentalnosc tubylcow:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USA NY
Kristin przebij 5!!;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
jak bylas kilka lat to dlaczego juz nie jestes??.....ja nie pisze o chicago czy ny bo nie wiem co tam sie dzieje i nie obrzucaj mnie blotem ,pisze co zaobserwowalam z mojego otoczenia i jak zachowuja sie i wygladaja polki nowo przyjezdne,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
ty piszesz o ladna czy wymalowana bo to roznica......amerykanki sa ladne naturalnie i uzywaja delikatnego makijazu....serio nie wiem gdzie wy mieszkacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristin cavalari
dlaczego tam nie jestem?? O rany, co za glupie pytanie. Ulozylam sobie zycie w Europie. Dla mnie USA nie jest "pepkiem swiata", a twoje pytanie sugeruje, ze ty za takowy je uwazasz. Amerykanki nie sa ladne. Owszem, znajdzie sie kilka ladnych ale generalnie Polki sa wiele ladniejsze. A skoro Ty obracasz sie w otoczeniu brzydkich, zaniedbanych Polek, to samo sie nasuwa, ze do takich nalezysz. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristin cavalari
o nadwadze nie wspominam, bo niektore kobiety sa ladne mimo nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowy przyjaciel
Polakom to wszędzie źle. W USA, UK, Belgi wszędzie tylko czytam jaka ludność jest nietolerancyjna i podła. Polaki zobaczcie na siebie wcale lepsi nie jesteście jesteście też egoistami, chamami i cholernie zazdrośni. Jak wam nie podoba się w USA tak was dyskryminują, jak panie to piszą na samym początku to uciekać do Polski. Może napiszecie jakieś pozytywne cechy a nie sama krytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
ok niech wam bedzie,jestescie piekne,madre i nie zastapione.....amerykanie to narod debili i naiwniakow tylko ciekawe dlaczego sie trzymaja swojego panstwa i nie emigruja po calym swiecie ...ok dyskusja odbiega od tematu ja jednak nadal uwazam ze to narmalni ciezko pracujecy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristin cavalari
onawi odwracasz kota ogonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez w USA
Pytanie do Kristin; na co trzeba szczegolnie uwazac w USA? Jakies wzkazowki? Rady??dlaczego jezeli mozna wiedziec wyjechalas z UsA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristin cavalari
styczniowy ja wcale nie narzekam. Tylko wypowiadam swoje zdanie, ze amerykanie jak reszta swiata rowniez zdradzaja, a amerykanki nie powalaja uroda. Napewno sa narodem bardziej pozytywnym niz Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USA NY
Onawi prosze Ciebie amerykaniec ciezko pracujacy?????tylko minimum z minimum!ONI to leniwi sa do potegi!!!!woow tez mi cos pracowici!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×