Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Dlaczego wszystkie kobiety mnie olewają ...

Polecane posty

Przez ostatnie 3 miesiące mam czarną serię. Przedstawie wam: - przyjaciółka z którą miałem bardzo silną więź zakończyła znajomość (jestem w szoku nadal) - dziewczyna z którą miałem udaną imprezę (tańczyliśmy kilka godzin) i miałem fajną randkę olała mnie - dziewczyna którą poznałem przez internet ma chłopaka i mówi, że chyba nie warto pisać - chciałem odzyskać kontakt do koleżanki i chciałem wziąść od niej korepetycje, żeby ją zobaczyć, ale ona mówi, że nie ma czasu Jak tutaj się nie pociąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenna del rrray
czytając Twoje wpisy na kafe jakoś wcale mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retetet
masz sporo pryszczy i dzurki to się nie dziwię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannika
potnij sie:) ofiaro losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Stalingradzie
pojebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajc kafe to
kobiety olewają ciebie ponieważ jesteś IDIOTĄ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoń i wstydu sobie
oszczędź dera = stalingrad = śmieszny student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamuj się, ale nie rób też z siebie ofiary losu bo to ci na pewno nie pomoże. Próbuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedy byłem raz po raz odrzucany zdecydowałem się zamówić urok miłosny ze strony http://magicznerytualy.pl i znalazłem wymarzoną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem z żoną 10lat po ślubie mamy córeczkę 9letnią. Od jakiegoś czasu zaczęło się psuć między Nami tak jakoś od pół roku. Ja zakochany nie widziałem co się święci a ona spotkała pana na studiach i się zakochała. Zaczęliśmy planować sylwestra a ona nagle twierdzi,że nie chce nigdzie iść, że woli siedzieć w domu. Dwa dni po świętach poinformowała mnie, że chce się wyprowadzić. Ja pytam dlaczego a ona, ze juz mnie nie kocha i nie chce ze mna żyć. Następnego dnia pytam czy ma kogoś a ona mi mówi,że tak! Nie dałem jednak się tak łatwo odsunąć na bok. Poszukałem w Internecie sposobow na odzyskanie jej i dotarłem do strony http://urokmilosny24.pl , którą wielu zachwalało. Też zamówiłem urok. Opłaciło się. Żona wróciła dosłownie prosząc żebym jej wybaczył. Znowu jesteśmy udanym małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynocha z tymi reklamami, żaden facet nie nabierze sie na takie głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×