Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
No ja mam wafelki w domu do lodów,a lodów przybrakło i zaraz ma być dostawa. ;) Mam straszny wstręt do mięsa i wędlin, za to ciągną mnie potrawy z ziemniaków. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
jak tam wasze wachania nastrojow? bo u mnie jak narazie luuz. tylko mam lenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo-------anna ja jestem z pozznania i nie wiem czy slyszalas takie powiedzenie "poznanska pyra" ;p ja uwielbiam ziemniaki :D na obiad tylko to i nic wiecej nie trzeba surowek czy miesa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiscie spalam :P Dwie godziny codziennie musze bo jestem nie do zycia :P Lody u mnie tez dzisiaj byly :P Zaraz po obiedzie :) A oprocz tego to kilka jablek dziennie jem :) Odrzuca mnie drob. Zawsze wolalam kurczaka, a teraz nie moge zniesc zapachu :P Megan ale juz masz duza dzidzie :) Ja mam niby 1kg na minusie ale wydaje mi sie ze przytylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
niecale dwa msce, ale kazdy mi muwi ze przenosze dzidzie i bedzie akurat na swieta, poczatek kwietnia:) brakuje pare rzeczy ale nie chce mi sie teraz latac po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ledwo cos nie pasuje to wpadam w mega zlosc i placz a najbardziej obrywa sie mojemu mezowi bo jest pod reka;/ biedulek musi to znosic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Megan, ja tez poznan:D A wiesz w ktorym szpitalu bedziesz rodzic? pewnie nie, bo to tyle czasu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie mam wahań nastroju, chociaż wczoraj płakałam,ale to jużz bólu i złego samopoczucia. Dziś czuję się dobrze. Sataram się nie czepiać itd. ;) ja właśnie teżmogłabym żyć na samych ziemniakach. też uwielbiałam kurczaka, teraz nie za bardzo mogępatrzećna niego, chyba, żew miodzie, raz na 2 tygodnie. Innego miesa nie jadam i strasznie mnie to martwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa moja gin mowila ze jest wszystko ok ale oby tylko przy porodzie taki duzy nie byl ;p ja bylam malutka bo maialm 2.700 a moj maz prawie 4 kg wiec oby za mamusia sie wydal;) a Twoja kruszyka ile ma bo widze mamy te same tyg i dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czesto placze :P Wszystko mnie wzrusza albo powoduje, ze sie smuce :P Pysiulek a w jakim szpitalu bedziesz rodzic? Planujecie porod rodzinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja wczoraj jadlam kurczaka. tylko jajka mnie odrzucaja. jajecznica, sadzone, gotowane... fuj. a wczesniej tak lubilam. albo jednego dnia jadlam sledzie, na nastepny dzien Krzysiu mi tez kupil a ja juz nie moglam na nie patrzec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek o jaka niespodzianka tez poznanianka:) oczywiscie ze wiem 6 lat temu bylam z siostra przy porodzie i widzialam wszystko na wlasne oczy:) niestety w tym roku w sierpniu poronilam i tez wyladowalamw szpitalu w obydwu przypadkach bylam w raszei i jestem bardzo zadowolona z lekarzy i pielegniarek a Ty gdzie sie wybierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan my bylismy na usg w czwartek i malenstwo mialo 1,7cm. Jest mniejsze od Twojego, bo jestem tydzien do tylu jakby ;) Mialam cykle 31-dniowe, a tygodnie mam liczone jakbym miala 28-dniowe. Wychodzi cztery dni roznicy i do tego jeszcze dzien albo dwa na zaplodnienie ;) I dlatego jest mniejsza dzidzia ;) Na tym etapie ciazy wszystkie powinnysmy miec mniej wiecej takiej samej wielkosci dzieciatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
jajka też mnie odrzucają,śledzie z resztą też. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ile już usg miałyście? Bo ja tylko jedno w 6 tc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa no to faktycznie wszystko sie zgadaza co do wymiarow :) ja mialam cykle 28 dniowe i owu dokladnie w 13-14 dzien wypadalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja w Poznaniu na Polnej. Przed tem chcialam obejrzec sale porodowa. Chcemy razem rodzic, chociaz oboje mamy troche watpliwosci. Tzn moj nie chce patrzec jak sie mecze i mnie boli, po za tym jego kumple mu wmawiaja ze 'to niemeskie' a facet w wieku 22 lat sie liczy ze zdaniem kumpli. Ale jednoczesnie bardzo chce przeciac pepowine i byc z malym od pierwszych chwil zycia. A ja sie boje jak dam sobie rade, i juz sama nie wiem czy chce zeby mnie ogladal w takim stanie. Musimy to przegadac. Amefa, a Wy z tego co pamietam to rodzicie razem, tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............31................. ..........24.03.2012 Igieleczka.............21............14.................. .........26.07.2012 Alcia28.................28............13................. ..........30.07.2012 Kinia1109..............27............10.................. .........19.08.2012 kama...................29.............9.................. ..........02.09.2012 Amefa..................23.............10................. ..........03.09.2012 Jo----anna.............26.............10.................. ..........06.09.2012 MEGAN86..............25.............9.................... .........01.09.2012 Tala1011101190......21.............9..................... ........09.09.2012 Wiewióreczka_.......24.............8.................... ........11.09.2012 MamciaJ................26.............8.................. ..........11.09.2012 Plotka...................26.............7................ ............21.09.2012 BlackRosssa............27.............6.................. ..........24.09.2012 Dopisz się do tabelki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
jeju,a czemu tyle usg robicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez bedziemy razem rodzic bo wszystko razem przechodzilismy dobre i zle chwile moj maz nawet nie wyobraza sobie mnie nie wspierac :) pysiulek a czemu polna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
o raszei tez myslalam. ale na polnej bylam w szpitalu z ta ciaza i mysle ze tam. po za tym moja kolezanka tam rodzila, i mama i sa zadowolone. a co do pielegniarek to chyba zalezy na jaka zmiane sie trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 to chyba nie duzo?? pierwsze na potwierdzenie ciazy ( i podanie lekow) a teraz juz kontrolnie i na zalozenie karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
jeju,a czemu tyle usg robicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
2 nie,ale 4 już tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja o polnej zle slyszalam i to ze swierzych opowiadan zeszlorocznych i to ostatni szpital w ktorym bym rodzila ale szanuje Twoje zdanie kazdy przekona sie sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............31................. ..........24.03.2012 Igieleczka.............21............14.................. .........26.07.2012 Alcia28.................28............13................. ..........30.07.2012 Kinia1109..............27............10.................. .........19.08.2012 kama...................29.............9.................. ..........02.09.2012 Amefa..................23.............10................. ..........03.09.2012 Jo----anna.............26.............10................. . ..........06.09.2012 MEGAN86..............25.............9.................... .........01.09.2012 Tala1011101190......21.............9..................... ........09.09.2012 Wiewióreczka_.......24.............8.................... ........11.09.2012 MamciaJ................26.............8.................. ..........11.09.2012 Plotka...................26.............7................ ............21.09.2012 BlackRosssa............27.............6.................. ..........24.09.2012 dagusia82..............29.............8..............................10.09.2012 Ja miałam 2 usg , na jednym nie było jeszcze widać nic tylko kropeczkę a na następnym już serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
chociaz tak w sumie to mi obojetne:D boje sie tylko ze trafie na wredne babki ktore mi nie pomoga. to moja pierwsza ciaza, nigdy nawet nie mialam do czynienia z noworodkiem i co jak w szpitalu nie bd umiala go nakarmic? bedzie plakal i to bd kazdego draznilo, ja sie bd denerwowac i wogole:( bardziej sie tego boje niz samego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×