Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość przyszlamama1987
Witajcie dziewczyny:) Wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet:) Witam wszystkie nowe forumowiczki, czym nas więcej tym lepiej... Mam pytanie czy któraś z was ma problemy z wysokim ciśnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że trzeba urodzić nie mamy wyjścia, ale i tak się boję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to na razie nie myślę o porodzie w tym sensie że boli,już bym chciała żeby był sierpień a potem się będę bólem martwić jak się już zacznie hihihi.Amefa ja jeszcze nie wiem co będę miała a też nie mogę się doczekać.Dziś zrobiłam od rana listę najpotrzebniejszych rzeczy dla niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Kinia ja ostatnio też robiłam i wyszło mi 550 zł za takie pierdołki typu rożek do kąpieli, czy gruszka do nosa... Chciałybyście karmić piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też che już sierpien . a ty tez robdzisz w sierpniu? ja jeszcze nie zrobiłam listy ale juz powoli o tym myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wszystko kosztuje ja ciuszki i łóżeczko to dostanę a wózek ma kupić babcia,ale takie podstawy też dużo kosztują myślałam ze nie będę kupować wcześniej niczego ale będę zmuszona żeby koszty rozłożyć żeby tak od razu wszystkiego nie kupować,a co do karmienia piersią to pewnie że bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmienie piersią to najcudowniejsza rzecz jaka może nas spotkać. Moja pierwsza ciąża skończyła się cesarskim cięciem w 8 miesiącu i mała nie za bardzo chciała i nie potrafiła odpowiednio złapać brodawki, przez pierwszy tydzień odciągałam pokarm i karmiłam ją przez butelkę potem kupiłam kapturki i udało się karmiłam przez 6 mieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Ja zrobie dokładnie tak jak ty kinia, rozłożę sobie te zakupy chociaż na dwie części, będzie łatwiej. Chce się was zapytać czy przy skaczącym ciśnieniu będę musiała mieć cesarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chce karmic piersia. ja mam tyle szczescia ze od mojej siostry dostana łozeczko rożek fotelik i przewijak z wannienka i sterte ciuszków wiec na start nie bedziemy mieli chyba tak ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czescc kobietki:)) wszystkiego najlepszego okazji naszego święta:))) u nas mega pada snieg;/ zima chyba wrocila na jakis czas;/ niezly marzec.... co do porodu to ja mam ciagle cisnienie 140/90, 150/89, 138,98 i lekarz mi jeszczenic nie mowil co bedzie jak dalej takie wysokie cisnienie bede miala ale tez sie juz zastanawialam czy nie zastosuja u mnie cesarki jak te skoki cisnienia sie nie unormuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Talusia no to faktycznie jakiś start masz, ja w sumie wanienkę i przewijak też dostanę w prezencie, używane co prawda ale nie wiem czy z przewijaka będę korzystać. Ja we wtorek mam usg połówkowe i mam nadzieję dowiedzieć się już płeć maleństwa i usłyszeć od lekarza że wszystko jest super:) Już się strasznie doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Wszystkiego najlepszego dla NAS :) Przyszłamama - jeżeli ciśnienie Ci się unormuje, to może unikniesz cesarki. Lekarz zadecyduje, ale jest szansa, że z biegiem ciązy ono się unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Malentka ja mampodobne to ciśnienie, dostałam dopegyt na w razie czego, jakby było za wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja cesarka była właśnie przez ciśnienie przez całą ciąże miała niskie 90/60 a w połowie 8 mieś zaczęło wzrastać i trzy dni przed miałam 145/110 a tuż przed cesarką 170/120. Najgorsze jest to dolne ciśnienie, górne to tzw emocjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wstań człowieku o godzinę później niż reszta, to czytania jest na 2 strony.:P Ja się nie boje porodu - wiecie czego się boję? Tej małej kruchej istotki, że nie będę umiała się zająć, będę się bała, że coś zrobię nie tak, że źle główkę podtrzymam, źle wykąpię,itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie mogę sie doczekac usg i poznac płuci skarbusia mojego:)i by lekarz powiedział ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem od tego miesiąca zaczynamy przygotowania do dzidziolka. Niby do września mnóstwo czasu, ale chcemy w każdym miesiącu coś kupić, żeby później nie popłynąć finansowo za jednym razem. Musimy przystosować łazienkę, bo mamy wannę i to dość małą, więc mi co raz trudniej. W kwietniu zabierzemy się za wymianę drzwi i karniszy, bo od dawna to chciałam zrobić, ale nigdy nie było czasu, a teraz... jak się nie zrobi, to już się nie zrobi :) Łóżeczko kupimy czerwiec/lipiec i tak powoli :) A z ciuszkami wymyśliłam tak, że nawet znając płeć, będziemy kupować na początek "unisex", bo nie raz dzidzia płata figle. Na sukienusie przyjdzie czas :D A i tak nie znoszę różu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo jak Ty Joanna dokladnie :) porod kazda przezywa i jakos zyje :) kazda se poradzi :) tylko co potem? nie mialam za bardzo stycznosci z dzieciaczkami takimi malutkimi i boje sie ze sobie nie poradze....dobrze ze bede miala chociaz mame przy sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem od tego miesiąca zaczynamy przygotowania do dzidziolka. Niby do września mnóstwo czasu, ale chcemy w każdym miesiącu coś kupić, żeby później nie popłynąć finansowo za jednym razem. Musimy przystosować łazienkę, bo mamy wannę i to dość małą, więc mi co raz trudniej. W kwietniu zabierzemy się za wymianę drzwi i karniszy, bo od dawna to chciałam zrobić, ale nigdy nie było czasu, a teraz... jak się nie zrobi, to już się nie zrobi :) Łóżeczko kupimy czerwiec/lipiec i tak powoli :) A z ciuszkami wymyśliłam tak, że nawet znając płeć, będziemy kupować na początek "unisex", bo nie raz dzidzia płata figle. Na sukienusie przyjdzie czas :D A i tak nie znoszę różu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanno tego chyba boi sie tez kazda kobieta ze sie nie sprawdzi w roli matki ze sobie nie poradzimy. ale damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
BlackRossa to trochę mnie uspokoiłaś szczerze mówiąc, bo mam nadzieję że jakoś się ustabilizuje to ciśnienie, strasznie chciałam rodzić SN i mam nadzieję że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie tego boje, a juz nie wyobrazam sobie obcinania paznokietków na takich maleńkich paluszkach, dziwne ale tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka mialam robione zwykle usg. Akurat sie lekarzowi udalo zlapac ujecie miedzy nogami ;) Przyszlamama ja mam nadcisnienie. Biore dopegyt 2 razy dziennie i jak mam wyzsze to nawet trzecia tabletke musze wziac. Malentka Twoj lekarz nic nie robi z tym nadcisnieniem? Ja ide w kwietniu na konsultacje do kardiologa. W sumie to u mnie przewaznie bylo to gorne cisnienie za wysokie... Dolne przewaznie nie przekracza 90. Wytlumacz mi prosze o o chodzi z tym emocjonalnym ;) Dalyscie mi troche do myslenia... Moze niepotrzebnie biore te tabletki? Boje sie wlasnie tej cesarki. Bardzo bym chciala naturalnie rodzic i oczywiscie karmic malenstwo piersia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem co potem! najpierw zastanawiacie jak podnieść to maleństwo i co z nim zrobić ale póżniej wszystko przychodzi samo instynktownie wiemy co co robić uwierzcie mi to jest bardzo proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Dziewczyny to przyjdzie do nas nawet nie będziemy wiedziały kiedy, zobaczycie, intuicyjnie będziemy wiedziały co i jak, nie ma się co nastawiać bo wpędzi nas to w jakieś depresje albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biore zadnych lekow gdyz lekarz uznal ze nie bedzie ingerowal w organizm matki z lekami dopiero przy 6 miesiacu jak tak bedzie dalej zastanowimy sie czy wyslac mnie do kardiologa zeby zbadal czy on po prostu mi da jakies leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
nO JA NA SZCZĘŚCIE OD SIERPNIA DO KOŃCA WRZEŚNIA MAM SWOJĄ MAMĘ,A OD WRZEŚNIA DO PAŹDZIERNIKA, MAMĘ rAFAŁA - CHCĄ ZOBACZYĆ WNUKA, TO MUSZĄ PRZYJECHAĆ Z TEGO WIELKIEGO ŚWIATA :p sORKA ZA CAPSA, NIE ZAUWAŻYŁAM A JUŻ NAPISAŁAM:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×