Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

nie wiem czemu, ale może dlatego ze nie powinno się w ciąży jeść za dużo podrobów np.wątróbki a poza tym w takim kupnym to tak naprawde nie wiadomo co tam nawkładali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co do pasztetu to podobno nie mozna takiego z watróbki,ale te zwykle jakies drobiowe itp to chyba spoko,ja tez czasami jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze nie bardzo mozna jesc pasztety w ciazy ze wzgledu na wit a a jej nie bardzo nam w ciazy jest wolno :) ale wszystko w granicach pasztet jak i chipsy, jak zjemy raz na jakis czas nic sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że jak byśmy patrzyły na to co wolno a co nie to został by nam suchy chleb i woda:)hihih ja jem to na co mam ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio zjadłam jajko na miękko. Tak mi się chciało. Starałam się żeby było dobrze ugotowane i wyszło przepyszna :) Także czasem można sobie popuścić, oczywiście wszystko ze zdrowym rozsądkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku ciąży jak miałam okropne wymioty to jadłam tylko chleb z pasztetem bo tylko to mi podchodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzis nużący dzien....;/ nic mi sie nie chce...ani gotować ani sprzątac...a mialam tyle planow na dzis tylko brak sil.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zjadlam obiadek bede lezec i trawic:) zrobilam dzis makaron penne z cebulka szynka i sosem smietanowo pomidorowym,kurde pyszne to wyszlo.jedynie mi parmezanu brakowalo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie szukasz resztek w lodowce co tam masz:)ja mialam akurat szynke, cebule z warzyw nadajacych sie do makaronu:) podsamzylam cebule szynke i zabek czosnku,mialam puszke pomidorow juz obranych ze skorki,pokroilam i wrzucilam z tym sosikiem, poddusilam troche,dodalam lyzeczke cukru,posolic popieprzyc wedle uznania.w kubeczku rozmieszalam 2 lyzki smietany 1 lyzke maki i troszke wody zeby nie bylo grudek i powolutku dodawalam do reszty na patelni,potem juz tylko dorzucilam swieza bazylie i mialam taka paste w lodowce z ostrej papryki to tez dalam zeby bylo troche pikantne:) no i makaronik ugotowac!naprawde dobre,jak masz wiecej warzyw w lodowce to mozesz dac pieczarki brokuly wszesniej podgotowane albo groszek mrozony -ja nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
**********************SZCZESLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************* NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............36................. ..........25.03.2012 p.KwiatPolny..........20............21 ...........................17.07.2012 Igieleczka..............21............18................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............19................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987...25...........19....................... .....30.07.2012 Uspavanka............27.............18................ ...........03.08.2012 Talusia...............20..............18................. . .........10.08.2012 Izka....................26.............18................ ...........12.08.2012 Nietutejsza...........28.............17.................. .........13.08.2012 Unia77................34.............17.................. .........15.08.2012 Doti ....................24.............17...................... .....17.08.2012 Moniq123...............27............17................. . .........17.08.2012 Inflagranti...........29..............16................ . ...... ....22.08.2012 Kinia1109.............27..............16................ ...........24.08.2012 Oliwia27l .............28 ..............16 ...........................24.08.2012 Danuti.................24..............15............... ............28.08.2012 Maniusia89............23..............15............... ............28.08.2012 MEGAN86...............25............15 ................... ........01.09.2012 Kama....................29............15................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............15................ ............03.09.2012 Jo--anna................26............15............ . ..............06.09.2012 Polcia91...............20.............13................. ...........08.09.2012 MamciaJ................26.............13................. ..........09.09.2012 Tala1011101190.......21............13.................... . . ....09.09.2012 Dagusia82..............29............12.................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............12................... . ......11.09.2012 Malentka................24............13................. ..........13.09.2012 Kaliwia..................24.............13.............. . ...........14.09.2012 Invictia..................24...........12............... .............17.09.2012 Kasiulek91...............21...........12................. ..........17.09.2012 Plotka...................26............12............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28............12................. ....... ...22.09.2012 BlackRosssa............27............12.................. ..........22.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! ja dzis od rana sie zle czulam dopiero godz temu doszlam do siebie i zrobilam pizze wlasnej roboty byla pyszna :) u mnie dzis szaro buro i ponuro pada snieg z deszczem nie cierpie takiej pogody:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uciekam robic cos z makaronu dzieki dziewczynom nabralam ochoty :P ide cos wykombinowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś wstałam z energią do życia,ale za to teraz znowu mi się spać chcę:)Dziś makaronowy dzień ja też robiłam sałatkę z makronu:)Dziewczyny też tak macie z sikaniem jak ja mianowicie często i w dodatku jak chwile wstrzymam to pobolewa i czuję jak by mnie nerki bolały,ale już sama nie wiem czy to nerki czy plecy!Jutro będzie pełen 16 tydzień więc pojutrze zacznie mi się 17tydzień tak?Więc zacznie się również 5miesiąc?Pogubiłam się już w tych obliczeniach.znowu hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna ty pokazywałaś ostatnio spodnie, które zamawiałaś na allegro. Dostałaś je już? Jeśli tak to jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia- mnie tez boli podbrzusze jak wstrzymam siuski najczesciej w nocy jak wstrzymuje i boli pozniej do poludnia :/ ja juz sie tez gubie z tymi obliczeniami tyg.;p dzis beda fajne rozmowy w toku "od kiedy mamy dziecko, jestes tylko mamuska" tvn godz 15.55 POlECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeśli chodzi o pobolewanie po wstrzymaniu moczu to mam to samo :) mój J się śmieje że ja rano wstaje jak budzik do toalety 5.45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w nocy wstaje co 2-3 godz masakra a czytalam ze w drugim trymestrze ustapia siuski bo macica sie uniesie i na pecherz nie uciska a tu dupa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tak,jestem zadowolona z tych spodni :) A pojawily wam sie czarne wloski na brzuchu?:P Slyszalam, ze to zwiastun synka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×