Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Tusia21
a no pewnie.....jak masz ochotke kochana to wcinaj,ja jem własnie kanapke z jajkiem:)i kakaoo pije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja chyba zaraz trzasnę warzywa na patelnie. Ciekawe czy one sa coś warte - te z hortexu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
mam ochote na kalafior ....ale chyba na obiad jutro zrobie....ale jestem padnieta,caly dzien na dworzu z maluchami:)wylatalam sie,a teraz czekam z utęsknieniem na wyrko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna mrozonki podobno sa zdrowsze niz swieze warzywa o tej porze roku. Latem to co innego bo sa warzywa sezonowe ale zima to mrozonki, bo sa zbierane w sezonie i mrozone od razu. Co do grejfrutow to podobno w ciazy nie powinno sie jesc zadnych cytrusow i innych owocow poludniowych. Nie pamietam powodu, ale tak mowila mi kobieta zajmujaca sie zdrowa zywnoscia. Ja i tak jem jak mam ochote, bo jakies owoce trzeba przeciez jesc :P Kasiulek chwile wczesniej jedna z dziewczyn pokazywala ten sam wozek. To jest naprawde cena za zestaw 3w1? Jesli tak, to warto kupic skoro Ci sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No u mnie cytrusy motywowali tym, że MOGA uczulac, bo nie z naszego klimatu :P Ale wszystko nas MOZe uczulac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cos tam pamietam, ze cytrusy wychladzaja organism i moga zle wplywac. A banany powoduja, ze organizm jest zaśluzowany :P No i banany maja Lamblie. Ale mnie to nie obchodzi. Bo tak sobie mysle, ze dziewczyny niektore jedza wszystko i rodza zdrowe dzieci. Nie mozna zwariowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale cytrusy mają witaminę C ktora umowliwia wchlanianie zelaza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........24..........17.07.2012 Alcia28.... .....28.........22........ .30.07.2012.......synek/córcia przyszlamama.25.........22..........30.07.2012 Igieleczka......21.........21....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........21..........03.08.2012 Talusia..........20.........20.........10.08.2012 Izka..............26........20.... .... 12.08.2012 Nietutejsza..... 28.........20........ 13.08.2012 Unia77...........34.........20....... .15.08.2012 Doti ..............24........19.........17.08.2012 Moniq123........27.........19.........17.08.2012 Inflagranti.......29.........19....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........18........ 24.08.2012 Oliwia27l ........28 ....... 18.........24.08.2012 Marti884.........28.........18.........27.08.2012........Córcia Maja Danuti............24........ 18...... ...28.08.2012.......corcia/SYNEK Maniusia89.......23........ 18.........28.08.2012 KAJKA30..........30.........17.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........17 ........01.09.2012 Kama..............29.........17..... ...02.09.2012 Amefa.............23.........17.........03.09.2012....... Córka/Syn (?) Nika0503..........22.........17........05.09.2012 Jo--anna...........26.........16....... 06.09.2012..............córcia/? Polcia91...........20.........16....... 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 16........09.09.2012 Tala................21.........16........09.09.2012 Dagusia82.........29.........16........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........16........11.09.2012 Malentka...........24.........15....... 13.09.2012 Kaliwia.............24.........15....... 14.09.2012 Invictia.............24.........15...... .17.09.2012 Kasiulek91.........21.........15.... ...17.09.2012................synek? Plotka..............26.........15........19.09.2012...... .......corcia /? Tajeczka...........28.........14....... 22.09.2012 BlackRosssa........27........14..... ...22.09.2012...........córcia/80% Ulci.................26.........14........25.09.2012 Tusia 21............23.........10.........?.11.2012. **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE*************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek..........20..............11.03.12.............. synek........Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dzisiaj az sie wystraszylam tak mnie mała kopnęła... z dnia na dzien kopniaki sa coraz silniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze, dziewczyny, właśnie się dowiedziałam, że polędwica łososiowa jest niedozwolona w ciązy, a tak się nią opychałam ładne kilka miesięcy. Mam powtarzać toxo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
http://www.youtube.com/results?search_query=mamo+tato+co+ty+na+to&oq=mamo+tato+co+ty+na+to&aq=f&aqi=g4&aql=&gs_l=youtube-reduced.3..0l4.772766l776837l0l777127l23l23l1l6l6l0l164l1510l10j6l16l0. Fajne tutoriale - mamo tato, co ty na to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, Joanna czuje sie normalnie nic objawow nie mam tylko troche sucha skore na twarzy ale sie kremuje i ok , co do badania krwi to tez mialam 3 mies temu ale teraz bede sobie sprawdzala co miesiac to niska cena za morfologie zmienie diete i na pewno bedzie ok :) ja tez swojego maluszka czuje coraz wyrazniej eehhh juz wtorkowej wizyty nie moge sie doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan bedzie dobrze :) Ja mam sucha skore na calym ciele od poczatku ciazy. To chyba kolejna przypadlosc ciazowa :P Joanna jakbys zachorowala na toxo, to raczej bys o tym wiedziala. Nie ma sensu wedlug mnie powtarzac badania. Moze sie myle, ale jesli wedlina jest dopuszczona do sprzedazy to chyba nie ma raczej w niej zadnych "zarazek"? To nie jest w summie takie calkiem surowe mieso, bo jest marynowane i wedzone chyba... Najlepiej zmien teraz wedline na jakas gotowana albo pieczona ;) Fajne te filmiki. Ogladalam programy "Mamo, juz jestem", gdzie porady dawal wlasnie ten fizjoterapeuta. Swietny facet:) Dzidzia mnie wlasnie tak kopnela, ze az mi sie brzuh zatrzasl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No jest wędzona, już jej nie jem, ale jadłam gdzieś do 8 tc, nie wiedząc, że nie można:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
dziewczyny, iel Wy przytylyscie? Bo na jakims topiku o jedzeniu w ciazy dalam wczorajszy jadlospis i dziewczyny mnie zjechaly, ze to dieta a nie jedzenie ciezarnej, ze przedszkolak wiecej je. Oto co jadlam wczoraj i co im podalam: śniadanie: dwie połówki bułki pełnoziarnistej z wędliną (upieczony przez siebie schab), sałatą, papryką czerwoną, ogórkiem i pomidorem, kakao przekąski: pół grejfruta, jogurt naturalny z owocami, herbata owocowa obiad: zupa krupnik na mięsie, po przerwie: gołąbek, bez ziemniaków, kompot przekąski: jabłko, pół banana, arbuz, mięta kolacja: jajko na twardo, pół bułki pełnoziarnistej, szczypiorek, kukurydza, rzodkiewka, świeży sok z pomarańczy. w międzyczasie 2 szklanki mleka, woda z cytryną To ja nie wiem ile powinnam jeść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było bo praca na przemian ze szkoła i juz nie mogłam tak dalej więc jestem już na urlopie to teraz będę częsciej zaglądać. Mam duży mętlik w głowie jak wiadomo chyba większość z was a mianowicie chodzi o zakup wózka. Prosze doradźcie mi. Dla mnie liczy sie waga wózka i znalazłam taki który waży 9 kg z nosidełkiem i 11 z gondolą i 11 ze spacerówka. Fajny bo 3 w 1 ale nie widziałam go nigdzie na żywo . Może któraś z was miała kontakt z tym wózkiem prosze powiedzcie mi czy warto kupić czy może jakiś inny (przetestowany) i lekki to bardzo ważne. http://allegro.pl/zipp-3x3-super-lekki-3w1-borowka-promocja-gratis-i2194845559.html Kolor zielono czarny I co wy na to???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... Dziewczyny przestancie panikowac i ciagle wymyslac, ze nie mozna jesc tego czy smego! Grejfruty???????????? To juz przegiecie! Jeden z najlepszych owocow pod sloncem. Lody????????? Opycha sie nimi prawie kazda ciezarna. Joanna, jakbym byla twoim mezem to bym wyrzucila Twoj komputer przez okno :P Wciaz doszukujesz sie glupot! Przestan lazic po necie i zacznij wreszcie poprostu delektowac sie swoim stanem. Zacznij ukladac puzle czy czytac ksiazki. Mnie przez mysl nie przechodzi zeby sie na sile doszukiwac problemow i dolowac bez sensu. Fakt, ze pracuje od switu do nocy ale nawet w domu poprostu sie ta ciaza ciesze i tyle! Nie mialam zadnych genetycznych badan, wiem ze moje dziecko jest zdrowe i juz! Nie chce zebys potraktowala to jako jakiegos rodzaju atak na twoja osobe, bo absolutnie nie to mialam na celu. Chcialabym tylko uswiadomic Tobie ze dokladasz sobie niepotrzebnych zmartwien. Ciaza to nie choroba. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala wozeczek wydaje sie calkiem fajny, ale niestety nie mialam z nik kontaktu, moze sa jakies opinie w internecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja miałąm dziś kiepską noc w ogóle spać nie mogłam a jak zasnęłam to ciągle mnie coś budziło nie wiem jakiś niepokój wewnętrzny. Może to to że wczoraj się o czymś dowiedziałam i wiąże się to z duzymi wydatkami i oczywiście martwię się na zapas. A co u was ciekawego? A co do jedzenia to ja jem wszystko wolno czy nie wolno jak mam ochote to jem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
I dupa, lekarz jest na urlopie, wizyta przełozona na wtorek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna a dzieje się coś niepokojącego? czy skończyło ci się zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
I dupa, lekarz jest na urlopie, wizyta przełozona na wtorek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Zwolnienie, ale nie raczył poinformować. Poza tym mam znowu to zapalenie, ale w sumie to nic takiego. No i chciałam badania dziś podejrzeć. W ogóle mam zły humor, jestem wkurzona na Rafała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja wlasnie czytalam, ze nie mozna, wiec w koncu nie wiem jak to jest :) Stosowalam plivafem, plyn na recepte. I nystatyne. Poki tomialam to bylo ok. Leki sie skonczyly, dwa dni i to samo. Nie swedzi, nie mam uplawow, ale zaczerwienienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja dziś wstałam w dobrym humorze i chyba wybiorę się na wielką wyprawę do centrum :) U nas tak piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×