Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Tajeczka ja mam zamiar kupic podgrzewacz, lub zwyczajny czajnik elektryczny. Zalezy, jakim mlekiem bede karmic, ale lepiej chyba wstawic do goracej wody z czajnika i podgrzac. Potem jak przejde na mleko w proszku to zagotuje sobie wode i przygotuje mleko :) Wybralam takie rozwiazanie, bo kuchnie mamy na dole i nie chcialabym w nocy wedrowac po schodach i zostawiac w pokoju glodne dziecko ;) Sterylizatora nie kupuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny cukier ok własnie wróciłam od lekarza :) ulci boskie ciuszki :) ja nie kupuje ani laktatora ani podgrzewacza Widzicie a mojej siostrze tez pozwolili wciskać cytrynę do glukozy i miała naprawde niską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dziewczyny, ja nie mam jeszcze zielonego pojęcia. Jak rozmrażałam mleko siostry mojej (ściągała bo miała b.dużo i dzieciaki nie zdążały tyle zjadać), a jak wychodziła to ja siedziałam z jednym, a potem z drugim ;) to normalnie stawiałam na gazie wodę w rondelku, można przyspieszyć już ta ugotowana i jechałam. Inaczej sprawy mają się z mlekiem w proszku... moja siostra nie mogła dawać bo maluchy były alergikami na mleko modyfikowane więc nawet nie wiem, co wtedy trzeba kupić kurde... wodę to można trzymać na noc w tych termosach, to nawet jak sobie postawisz na komodzie przy łóżeczku to mleko w proszku raz dwa zrobisz. a sterylizatory drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
ja niestety sie wylecze i wraca... robilam teraz posiew, zobaczymy jakie wyjda kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez odpuszcze i podgrzewacz i sterylizator..chce karmic piersia wiec podgrzewacz zbedny,a sterylizator tez podbno mozna sie obejsc i ze to w sumie wyrzucone pieniadze w bloto wszedzie pisza.. a laktator to zobaczymy bo jezeli bede miala bardzo malo pokarmu to tez lipa i wogule sie nie przyda a gdzie niegdzie tez pisza ze nawet jakbys chciala gdzies wyjsc na dluzej i zostawic mleko dziecku to recznie sie lepiej odciaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........26.........17.07.2012........có rcia 70 % przyszlamama.25.........25..........30.07.2012.......syne k/sy nek Alcia28.... .....28.........25........ .03.08.2012.......córeczka Amelia Igieleczka......21.........24....... .03.08.2012 Uspavanka.....27.........24.........03.08.2012 Talusia..........20.........23..........10.08.2012 Izka..............26........24.... .... 12.08.2012.........Nikola Nietutejsza..... 28.......23..........13.08.2012......... synek Jaś Unia77...........34........23....... ..15.08.2012......córeczka Natalia Doti..............24.........23.........17.08.2012....... . ..córc ia 99% Moniq123........27.........22.........17.08.2012 Maniusia89.......23........21.........21.08.2012......... .Synek Alanek Inflagranti.......29.........22....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........22........ 24.08.2012........./córcia Alicja Oliwia27l ........28 ........ 22.........24.08.2012 Marti884.........28.........22.........27.08.2012........ Córcia Maja Danuti............24.........20.........28.08.2012....... .corcia/SYNEK KAJKA30..........30.........20.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........21 ........01.09.2012..........synek/ ??? Nowa_84.........28.........21.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........20..... ...02.09.2012 Amefa.............23.........21.........03.09.2012....... ... Jasiek Nika0503..........22........20.........05.09.2012 Jo--anna...........26........20........ 06.09.2012...........synek/? Polcia91...........20.........16........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 16.........09.09.2012 Tala1011101190_.21........20.........09.09.2012.........s yne k Staś Dagusia82.........29.........16........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........16........11.09.2012 Malentka...........24.........19....... 13.09.2012 Kaliwia.............24.........19....... 14.09.2012............córcia/Wiki Tajeczka...........28.........19....... 16.09.2012.............córcia/? Invictia............24.........18...... .17.09.2012............/córcia 80% Kasiulek91.........21.........18.... ...17.09.2012................synek? Plotka..............26.........18........20.09.2012...... .....SYNEK FILIP BlackRosssa........27........18..... ...22.09.2012...........córcia/80% Ulci.................26.........17........25.09.2012..... .córeczka/synuś Tusia 21............23.........14........20.10.2012..............c o rcia/? **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE*************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek............20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz uaktualniam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliwia swietny pomysl z tym termosem! Na pewno szybciej sie zrobi mleko niz gotujac wode w czajniku :) Ja mam taka cicha nadzieje, ze uda mi sie w ciagu dnia sciagac mleko i w nocy jedno lub dwa karmienia bedzie mogl "zalatwic" maz, jesli ja bede zmeczona:) I dlatego tak kombinuje jak moznaby podgrzac mleko w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka ja wlasnie chcialam w tym celu laktator-zeby odciagnac jak bede chciala gdzies wyjsc, lub na nocne karmienie. I nawet czytalam, ze najlepiej sprawdza sie laktator zwykly taki z tlokiem, ktory mozna kupic w aptece za ok. 30zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
nie wiem, czy idziecie tylko na macierzyński czy i na wychowawczy ale laktator dobry i mały przydaje się jak chcecie karmić piersią a wrócicie do pracy np. po tych 24 tygodniach. Moja koleżanka ściągała w pracy pokarm i jechała ręcznie...sytuacja była śmieszna, bo wszyscy wiedzieli a ona nie miała gdzie (w toalecie to raczej słabo takie rzeczy robić), wiec robiła w małym pomieszczeniu socjalnym...trwało to i trwało wieczność, nikt nie mógł zjeść, faceci bali się wchodzić... zalezy tez chyba ile jest pokarmu, jak CI leci bez problemu, to moze i recznie wystarczy a jak jest malo pokarmu, to moze lepszy laktator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
te termosiki są spoko, moje koleżanki miały, zabierały do znajomych jak jechali, czy gdzieś w drogę. Wiadomo, teraz to w knajpie poprosisz i Ci dadzą, ale dobrze mieć swoje, masz butelkowane, zamknięte i pod kontrolą ;) ostatnio w Pierogarni babeczka tez prosiła kelnerkę o podgrzanie wody bo mal=łe się darło z głodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja z decyzja o laktatorze poczekam do porodu i zobaczymy jak bedzie...bo moze bedzie duzo i bedzie leciec jak z kranu to wtedy sie nie przyda a jak slabo to najwyzej jakis na szybko zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
ja raczej, co by nie było z pokarmem, zakupię wcześniej: - maść na brodawki - kapustę (liście z zamrażalnika są the best) - kapturki gdyby co (mam małe brodawki) - herbatkę dla karmiących ;) trzeba wierzyć, że pokarm będzie a w tym szpitalu jest pogotowie laktacyjne, jakby co, to spiszę sobie numer ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysl :) Ja mam zamiar herbatke dla karmiacych pic juz przed porodem :) A masc na brodawki moge Ci polecic Maltan. Ja smaruje juz teraz jak mnie bola i naprawde pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - ja kupię laktator, ale nie wiem jaki jeszcze. Tak samo podgrzewacz ze sterylizatorem w jednym. Dzięki temu nie będę uwiązana w domu, bo ściągnę pokarmu i mąż nakarmi dzidźkę, a ja będę mogła od czasu do czasu popracować przez kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop! jestem:) jej ile stron do przeczytania:p o 11 wyjechalam o 15 zladowalismy bylam wykonczona i drzemka popoludniowa musiala byc:) pozapisywalam sobie ceny obejrzalam i pomacalam wszystko:D nic jeszcze nie kupilam bo czekam do wtorku na rozpoznanie plc:)i ale i tak sam wyjazd super i buszowanie wsrod tych wszystkich rzeczy dla dzieciaczkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dziewczyny, mówię Wam, zwariuję do niedzieli. Nie mogę się doczekać tego USG i zobaczenia mojej Niuni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam opinie o laktatorach. Mamy polecaja laktator Chicco taki zwykly z pompka, albo firmy Avent. Ja sie rozgladam za tanszym sprzetem, bo mam zamiar uzywac naprawde sporadycznie. A jesli bede miala duzo pokarmu i musialabym odciagac czesciej, kupie potem lepszy laktator. Megan ja tez dzisiaj bylam w takim sklepie :) Ale humor poprawia jak mozna sobie wszystko obejrzec itd :) Ja juz bym mogla kupowac, ale dopiero remont zaczynamy w przyszlym miesiacu i nie mam gdzie skladowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis patrzylam na laktator byl w promocji ze 159zn na 99zl firmy AVENT tez wydaje mi sie fajny i dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan wlasnie kobiety polecaja butelki, smoczki i laktatory tej firmy i to do mnie przemawia :) A nie chcialabym kompletowac zestawu do karmienia z kilku firm roznych... W ogole Avent juz od lat dziala na naszym rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki najzwyklejszy widzialam za 30zl ale nie pamietam firmy Amefa juz doczytalam ze bylas:) ale super humorek po tym :) a ja mam miejsce ale nie znam plci :p ale maz obiecal zepo wtorku to zaczniemy kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wlasnie ze sa dobre butelki do karmienia dla niemowlaczkow 50zl za dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis tak sobie popoludniu lezalam i sie zastanawialam jak juz nadejda skurcze do porodu to jedziecie odrazu czy poczekacie w domu ze jak beda co 6 min regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ja sie chyba na ten Avent zdecyduje. Jeszcze zobacze, co mi w sklepie poleca. chcialabym, zeby dziecko musialo wlozyc jakis wysilek w ssanie z butelki, a nie zeby mu lecialo samo :P A co do porodu to dobrze sie wykapac przed wyjazdem :) I tez zalezy, bo jak odejda wody i sa zielone to trzeba jechac od razu. I jest jeszcze kilka przypadkow, kiedy trzeba jechac niezwlocznie :) Najlepiej konsultowac z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
o matko, nie piszmy jeszcze o porodzie bo mnie juz boli ;( podobno nie ma co od razu jechac bo sie oakze ze 13 godzin to bedzie trwalo i odesla nas do domu. skurcze musza byc regularne ale jednoczesnie nie moze nas bardzo bolec - trzeba sie wykapac przygotowac itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie moja siostra zdarzyla sie wykapac i wyszykowac meza do pracy, zrobila mu sniadanie itd :P I dzieki temu nie lezala az tak dlugo w szpitalu. Z kolei kolezanka jak dostala skurcze to sie wykapala i dopiero potem pojechala. A jak jej wody w szpitalu odeszly, to sie okazalo ze byly zielone i dziecko mialo potem jakas infekcje :( Najlepiej sie na spokojnie wyszykowac i pojechac :) Lekarz na pewno nas ponformuje, w jakim wypadku trzeba sie spieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja juz coraz czescie j zaczynam myslec o porodzie do szpitala mam 40 km w nocy czy na wieczor to pol biedy a w godzinach szczytu, korkach to okolo 1.5h jazdy i badz tu madry kiedy jechac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ja bede miala podobny dystans do pokonania :) I jeszcze roboty dorgowe po drodze i ruch wahadlowy :P Ale jakos mysle, ze zdarzymy :) W razie czego maz oglada ze mna "Porodowke" heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×